| Autoru |
Poruka |
|
Вучица
|
|

Moderator chata
Pridružio se: 13 Okt 2012, 13:01 Postovi: 30458
|
Molena je napisao: a malo prije smo u uredu kod kolegice vodili raspravu na temu..slusaj sada ovo..zenski himen haha  i ja govorim da bih ja zakonom uvela, kada se zensko dijete rodi da mu se himen odstrani kad onaj muski dio kolega koji je u uredu skoci hahaha  kakvo je tvoje misljenje Vuki?..slazes li se sa mnom odmah rezati...ta nisu zene kao ona iz 50 nijansi sive haha ono sam prvi put i procitala u onoj knjizi сад си ме баш нашла с химен јбте па јел има неку сврху ил служи само да се покажу оне три мрље крви ја би увела прање ко код африканаца после сваке нужде ![[acigar.gif] [acigar.gif]](./images/smilies/acigar.gif)
|
|
|
|
|
|
|
Вучица
|
|

Moderator chata
Pridružio se: 13 Okt 2012, 13:01 Postovi: 30458
|
Molena je napisao: Вучица je napisao: Аида је дивна жемска пуна разумевања за кафопије ![[cvet1.gif] [cvet1.gif]](./images/smilies/cvet1.gif) ma i nije divna...da se ne lazemo smor je zesci  bezobrazna sma ... starija je zena, pa imam postovanja ali je napor i krpelj nevidjeni i mjesa se gdje ne treba...ali haj..divna je kad se smije jer ima zarazan smijeh е така сам и ја зараЗно се смејем само тако ![[zenskismeh.gif] [zenskismeh.gif]](./images/smilies/zenskismeh.gif)
|
|
|
|
|
|
|
Molena
|
|

*VIP*
Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49 Postovi: 31310
|
Вучица je napisao: Molena je napisao: jbt..sve sam ti rekla hahaha kao da raport pisem ![[zid.gif] [zid.gif]](./images/smilies/zid.gif) ниси једина делујем на људе ваљда тако да ми причају неки пут бајке а неки пут живот у зависности какво је међувреме од мисли ![[acigar.gif] [acigar.gif]](./images/smilies/acigar.gif) e pa da znas da bi ti Aida ispricala sve nevezano kako djelujes znala bi zA njen cijeli zivot...pa bi ti i papire iz torbe izvadila da ti dokaze sve u 15 minuta 
_________________ 'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'
|
|
|
|
|
|
|
Вучица
|
|

Moderator chata
Pridružio se: 13 Okt 2012, 13:01 Postovi: 30458
|
пева брате мили за све паре није срце празан лист да се играш речима јбте знаш ли укус мог пољубца.....Sasa Vasic - Nije istina
|
|
|
|
|
|
|
Вучица
|
|

Moderator chata
Pridružio se: 13 Okt 2012, 13:01 Postovi: 30458
|
нема Флекице мора да ради пре подне а може бити и цео дан ![[shakinghead.gif] [shakinghead.gif]](./images/smilies/shakinghead.gif)
|
|
|
|
|
|
|
Molena
|
|

*VIP*
Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49 Postovi: 31310
|
nisi ti vidjela sta sam ja tebe pitala?
_________________ 'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'
|
|
|
|
|
|
|
Вучица
|
|

Moderator chata
Pridružio se: 13 Okt 2012, 13:01 Postovi: 30458
|
Вучица je napisao: Molena je napisao: a malo prije smo u uredu kod kolegice vodili raspravu na temu..slusaj sada ovo..zenski himen haha  i ja govorim da bih ja zakonom uvela, kada se zensko dijete rodi da mu se himen odstrani kad onaj muski dio kolega koji je u uredu skoci hahaha  kakvo je tvoje misljenje Vuki?..slazes li se sa mnom odmah rezati...ta nisu zene kao ona iz 50 nijansi sive haha ono sam prvi put i procitala u onoj knjizi сад си ме баш нашла с химен јбте па јел има неку сврху ил служи само да се покажу оне три мрље крви ја би увела прање ко код африканаца после сваке нужде ![[acigar.gif] [acigar.gif]](./images/smilies/acigar.gif) ево одговора Мо ниси видела ![[cvet1.gif] [cvet1.gif]](./images/smilies/cvet1.gif)
|
|
|
|
|
|
|
Molena
|
|

*VIP*
Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49 Postovi: 31310
|
flekica...e vala bas je flekica i to ona sto se ne moze oprati 
_________________ 'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'
|
|
|
|
|
|
|
Вучица
|
|

Moderator chata
Pridružio se: 13 Okt 2012, 13:01 Postovi: 30458
|
Molena je napisao: flekica...e vala bas je flekica i to ona sto se ne moze oprati  више јој пристаје од оног Ши, зар не мсм ко да је била на некој тешкој дијети када је смишљала ник ![[acigar.gif] [acigar.gif]](./images/smilies/acigar.gif)
|
|
|
|
|
|
|
Molena
|
|

*VIP*
Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49 Postovi: 31310
|
Вучица je napisao: Вучица je napisao: Molena je napisao: a malo prije smo u uredu kod kolegice vodili raspravu na temu..slusaj sada ovo..zenski himen haha  i ja govorim da bih ja zakonom uvela, kada se zensko dijete rodi da mu se himen odstrani kad onaj muski dio kolega koji je u uredu skoci hahaha  kakvo je tvoje misljenje Vuki?..slazes li se sa mnom odmah rezati...ta nisu zene kao ona iz 50 nijansi sive haha ono sam prvi put i procitala u onoj knjizi сад си ме баш нашла с химен јбте па јел има неку сврху ил служи само да се покажу оне три мрље крви ја би увела прање ко код африканаца после сваке нужде ![[acigar.gif] [acigar.gif]](./images/smilies/acigar.gif) ево одговора Мо ниси видела ![[cvet1.gif] [cvet1.gif]](./images/smilies/cvet1.gif) to nisu afrikanci generalno to je obicaj kod ljudi islamske vjeroispovjesti..i ne samo u Africi..svugdje po svijetu ima to svoje prednosti...ali higijenski naravno ne staviti bocu vode iza cenife..pa malo ovo ono ijaoooooo necemo vise... hajde da promjenimo temu...izvini
_________________ 'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'
|
|
|
|
|
|
|
|