Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 25 Jun 2026, 23:03


Autoru Poruka
Вучица
Post  Tema posta: Re: •KAFANA• *****  |  Poslato: 15 Dec 2014, 15:40
Korisnikov avatar
Moderator chata

Pridružio se: 13 Okt 2012, 13:01
Postovi: 30458

OffLine
Molena je napisao:
a malo prije smo u uredu kod kolegice vodili raspravu na temu..slusaj sada ovo..zenski himen haha :D

i ja govorim da bih ja zakonom uvela, kada se zensko dijete rodi da mu se himen odstrani
kad onaj muski dio kolega koji je u uredu skoci hahaha :D
kakvo je tvoje misljenje Vuki?..slazes li se sa mnom
odmah rezati...ta nisu zene kao ona iz 50 nijansi sive haha
ono sam prvi put i procitala u onoj knjizi


сад си ме баш нашла с химен [zenskismeh.gif]
јбте па јел има неку сврху ил служи само да се покажу
оне три мрље крви [smilie_denk_47.gif]

ја би увела прање ко код африканаца после сваке нужде [acigar.gif]


Vrh
Вучица
Post  Tema posta: Re: •KAFANA• *****  |  Poslato: 15 Dec 2014, 15:41
Korisnikov avatar
Moderator chata

Pridružio se: 13 Okt 2012, 13:01
Postovi: 30458

OffLine
Molena je napisao:
Вучица je napisao:
Аида је дивна жемска пуна разумевања
за кафопије [cvet1.gif]



ma i nije divna...da se ne lazemo
smor je zesci :D
bezobrazna sma ... starija je zena, pa imam postovanja
ali je napor i krpelj nevidjeni
i mjesa se gdje ne treba...ali haj..divna je kad se smije jer ima zarazan smijeh


е така сам и ја [zenskismeh.gif]
зараЗно се смејем само тако [zenskismeh.gif] [zenskismeh.gif]


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: •KAFANA• *****  |  Poslato: 15 Dec 2014, 15:41
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
Вучица je napisao:
Molena je napisao:
jbt..sve sam ti rekla hahaha
kao da raport pisem [zid.gif]



ниси једина [zenskismeh.gif]
делујем на људе ваљда тако да ми причају [treptrep.gif]
неки пут бајке а неки пут живот [cvet1.gif]
у зависности какво је међувреме од мисли [acigar.gif]


e pa da znas da bi ti Aida ispricala sve nevezano kako djelujes
znala bi zA njen cijeli zivot...pa bi ti i papire iz torbe izvadila da ti dokaze
sve u 15 minuta :D

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
Вучица
Post  Tema posta: Re: •KAFANA• *****  |  Poslato: 15 Dec 2014, 15:44
Korisnikov avatar
Moderator chata

Pridružio se: 13 Okt 2012, 13:01
Postovi: 30458

OffLine
пева брате мили за све паре [dzokac.gif]
није срце празан лист да се играш речима
јбте [znes.gif]
знаш ли укус мог пољубца.....


phpBB [media]

Sasa Vasic - Nije istina


Vrh
Вучица
Post  Tema posta: Re: •KAFANA• *****  |  Poslato: 15 Dec 2014, 15:45
Korisnikov avatar
Moderator chata

Pridružio se: 13 Okt 2012, 13:01
Postovi: 30458

OffLine
нема Флекице [boredsmiley.gif]
мора да ради пре подне
а може бити и цео дан [shakinghead.gif]


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: •KAFANA• *****  |  Poslato: 15 Dec 2014, 15:45
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
nisi ti vidjela sta sam ja tebe pitala?

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
Вучица
Post  Tema posta: Re: •KAFANA• *****  |  Poslato: 15 Dec 2014, 15:46
Korisnikov avatar
Moderator chata

Pridružio se: 13 Okt 2012, 13:01
Postovi: 30458

OffLine
Вучица je napisao:
Molena je napisao:
a malo prije smo u uredu kod kolegice vodili raspravu na temu..slusaj sada ovo..zenski himen haha :D

i ja govorim da bih ja zakonom uvela, kada se zensko dijete rodi da mu se himen odstrani
kad onaj muski dio kolega koji je u uredu skoci hahaha :D
kakvo je tvoje misljenje Vuki?..slazes li se sa mnom
odmah rezati...ta nisu zene kao ona iz 50 nijansi sive haha
ono sam prvi put i procitala u onoj knjizi


сад си ме баш нашла с химен [zenskismeh.gif]
јбте па јел има неку сврху ил служи само да се покажу
оне три мрље крви [smilie_denk_47.gif]

ја би увела прање ко код африканаца после сваке нужде [acigar.gif]


ево одговора Мо
ниси видела [cvet1.gif]


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: •KAFANA• *****  |  Poslato: 15 Dec 2014, 15:46
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
flekica...e vala bas je flekica
i to ona sto se ne moze oprati :D

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
Вучица
Post  Tema posta: Re: •KAFANA• *****  |  Poslato: 15 Dec 2014, 15:48
Korisnikov avatar
Moderator chata

Pridružio se: 13 Okt 2012, 13:01
Postovi: 30458

OffLine
Molena je napisao:
flekica...e vala bas je flekica
i to ona sto se ne moze oprati :D


више јој пристаје од оног Ши, зар не [treptrep.gif]
мсм ко да је била на некој тешкој дијети
када је смишљала ник [cvet1.gif] [acigar.gif]


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: •KAFANA• *****  |  Poslato: 15 Dec 2014, 15:49
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
Вучица je napisao:
Вучица je napisao:
Molena je napisao:
a malo prije smo u uredu kod kolegice vodili raspravu na temu..slusaj sada ovo..zenski himen haha :D

i ja govorim da bih ja zakonom uvela, kada se zensko dijete rodi da mu se himen odstrani
kad onaj muski dio kolega koji je u uredu skoci hahaha :D
kakvo je tvoje misljenje Vuki?..slazes li se sa mnom
odmah rezati...ta nisu zene kao ona iz 50 nijansi sive haha
ono sam prvi put i procitala u onoj knjizi


сад си ме баш нашла с химен [zenskismeh.gif]
јбте па јел има неку сврху ил служи само да се покажу
оне три мрље крви [smilie_denk_47.gif]

ја би увела прање ко код африканаца после сваке нужде [acigar.gif]


ево одговора Мо
ниси видела [cvet1.gif]


to nisu afrikanci generalno
to je obicaj kod ljudi islamske vjeroispovjesti..i ne samo u Africi..svugdje po svijetu
ima to svoje prednosti...ali higijenski naravno
ne staviti bocu vode iza cenife..pa malo ovo ono
ijaoooooo
necemo vise...
hajde da promjenimo temu...izvini

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 412 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker