Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Mar 2024, 17:16


Autoru Poruka
MeGi
Post  Tema posta: Re: ♥ Mario Casas - Tri metra iznad neba ☆  |  Poslato: 11 Dec 2012, 21:18
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
"Tengo ganas de ti" - Zelim te - Prevod Aćeovog pisma






Draga Džin, Tonik

Trenutak je da ti napisem ono sto nikad nisam bio u stanju da ti kažem, čak iako je kasno. Da napišem šta se desilo, u pismu koje ti nikad neću poslati, koje nikada nećeš primiti. Pismo koje ću, kako si me ti naučila, kad napišem, spaliti. Moja osećanja će goreti, a taj bol.. Kako ono beše? Kako si ti govorila? Ah,da.. Taj bol više više nećeš osećati tako duboko u sebi. Ovaj put samo želim da budem jasan, bio bih idiot kad ne bih na glas rekao da sam pogrešio.. Sa tobom.. Zeznuo sam stvar, ali stvarno. Još od početka. Pokušao sam da idem napred, a da pre toga nisam sklonio stvari koje su me sprečavale, držao sam se prošlosti, gledao iza, želeći da zaboravim , a stalno se sećajući. Koja glupost, Džin! Zapeo da ostanem tu,na sredini između dve stranebez oprostaja drugima, bez oprostaja sebi, bez napretka. U čemu je tajna budućnosti Džin? Možda je u tome da bolje primećujemo, u napretku, u tome da gledamo još bliže. Još.. Tako blizu da ono mutno postane izoštreno, jasno. Naravno, ima stvari koje su se desile ranije, mnogo ranije. Ne želim da čekam čuda, samo želim da se stvari dogode. Ili ne. Da. Ne. Da i ne. Da i ne.I sada bi mi bilo jasno.. Ali više ništa ne zavisi od mene, nego od tebe. Volim te


Slika


Querida Gin, Tonic
Es el momento de escribirte lo que nunca fui capaz de decirte, aunque sea tarde. Escribir lo que ha sucedido en una carta que no te voy a mandar, que no vas a recibir nunca. Que como tú me enseñaste, cuando acabe de escribirla, la quemaré, los sentimientos se pondrán a arder, y ese dolor... ¿Cómo era? ¿Cómo decías tú? Ah, ya.. Así el dolor no se te queda muy dentro. Esta vez solo quiero ser claro, sería un imbécil si no gritara que me he equivocado .. Contigo.. Que lo he cagado, pero bien. Desde el principio. He intentado avanzar, sin apartar antes las cosas que me lo impedían, agarrado al pasado, mirando para atrás, queriendo olvidar pero sin parar de recordar. Ah.. ¡Que locura, Gin! Empeñado en quedarme ahí, en medio de un lado y del otro, sin perdonar, sin perdonarme, sin avanzar. ¿Dónde está el secreto del futuro Gin? Puede que esté en fijarse bien, en avanzar, mirar más cerca. Más. Tan cerca que lo borros se vuelve nítido, se vuelve claro. Claro, hay cosas que pasaron antes, mucho antes. No quiero esperar milagros. Solo que las cosas pasen. O no. Sí. No. Sí y no, sí y no. Y ahora lo tendría claro.Pero ya nada depende de mí, sino de ti. Te quiero.

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: ♥ Mario Casas - Tri metra iznad neba ☆  |  Poslato: 11 Dec 2012, 21:29
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Slika


Slika


Slika


Slika


Slika


Slika

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: ♥ Mario Casas - Tri metra iznad neba ☆  |  Poslato: 11 Dec 2012, 21:37
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Tengo ganas de ti
Muzika iz filma - prevod



_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: ♥ Mario Casas - Tri metra iznad neba ☆  |  Poslato: 11 Dec 2012, 21:42
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Tengo Ganas De Ti - Reik Creo En Ti Prevod



_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: ♥ Mario Casas - Tri metra iznad neba ☆  |  Poslato: 12 Dec 2012, 18:51
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
SMS (SMS SIN MIEDO A SONAR)


Slika



Slika


“Olmos” je najbolja škola u gradu a njeni učenici su deca prestižnih sugrađana. Pažljivo sastavljen program i mnoštvo vanškolskih aktivnosti će učenicima definitvno pružiti dobro obrazovanje, ali im neće pomoći da se formiraju kao ličnosti. To ipak moraju da urade sami.

Svakodnevnu rutinu mladih bogataša u privatnoj školi remeti dolazak novog učenika Edua, koji se upravo vratio iz popravnog doma. Njegov tutor je Kristina poznati advokat koja ima ćerku Paulu. Paula je lepa, inteligentna, ponekad uobražena i hirovita devojka, najpopularnija u društvu. Ona i njeno društvo ne podnose Edua, ali između ljubavi i mržnje…


MARIO CASAS U SERIJI SMS


Марио Касас Хавијер „Хави“ Љоренс


Slika


ZANIMLJIVOSTI O SERIJI


SMS - сањај без страха (шп. SMS - sin miedo a soñar) је шпанска ТВ серија за младе продукцијских кућа Globo Media и La Sexta, снимана током 2006. године, која се у Србији приказивала током 2008. на ТВ Авала.


Slika


Серија се обраћа генерацији која је усвојила нови начин комуникације и идентификује се помоћу музике и мобилних телефона, због чега је прозвана „СМС генерацијом“. Основа нит приче плете се око Едуарда, младог бескућника, који након бекства из поправног дома постаје штићеник адвокатице Кристине и доспева у њему непознату средину – елитну мадридску школу. Наравно, неизбежан је сукоб са привилегованом и размаженом децом, али најжешћи Едуов суперник биће управо Кристинина кћерка Паула. Она је школска трендсетерка и нераздвојна је са Соњом, Антониом и Паком. Једини који ће се наћи Едуу су Хави и Лусија, а заједничка музичка интересовања отвориће им нове видике и могућности. Радња паралелно прати живот родитеља ових тинејџера, троугао између главних ликова, као и дешавања у Кристининој адвокатској канцеларији

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: ♥ Mario Casas - Tri metra iznad neba ☆  |  Poslato: 12 Dec 2012, 19:03
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Sve ljubavi Maria Casasa


Slika


Blanca Suarez
''El Barco'',''Carne de neon''
Za njih se priča da su bili u vatrenoj šemi,iako nijedno nije priznalo :)
Blanca je sada sa glumcem Migel Angel Silvestrom


Slika


Maria Valverde
''Tres metros sobre el cielo'',''La mula''
Ona je sama pokrenula tračeve izjavama kako se Mario dobro ljubi,a u više navrata su i slikani zajedno u zanimljivim pozama


Slika


Maria Valverde
''Tres metros sobre el cielo'',''La mula''
Ona je sama pokrenula tračeve izjavama kako se Mario dobro ljubi,a u više navrata su i slikani zajedno u zanimljivim pozama


Slika


Amaia Salamanca
''SMS'',''Fuga de cerebros''
Za nju se priča da je pala na Mariove čari nakon trogodišnje veze sa Alvarom de Benitom.
Zajedno su bili 2008. godine.


Slika


Bebe
pevačica
Magazin ''In touch'' objavio je sliku gde se par strastveno ljubi! :)


Slika


Clara Lago
glumica
Slika sve govori :D Šuška se da su bili zajedno odmah nakon raskida Maria i Blance


Slika


Inma Cuesta
''Grupo 7''
Za nju se priča da je poslednja u nizu osvajanja Maria


Slika


Michelle Jenner
''Los hombres de Paco''
Dugo se šuškalo da su bili zajedno tokom serije


Slika


Slika

FB

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: ♥ Mario Casas - Tri metra iznad neba ☆  |  Poslato: 12 Dec 2012, 19:08
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Slika


Slika


Slika


Slika


Slika

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: ♥ Mario Casas - Tri metra iznad neba ☆  |  Poslato: 12 Dec 2012, 19:16
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Slika


Slika


Slika


Slika


Slika


Slika


Slika


Slika


Slika


Slika

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: ♥ Mario Casas - Tri metra iznad neba ☆  |  Poslato: 13 Dec 2012, 23:16
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Unit 7 (Grupo 7) 2012



Slika


Opis: Film govori o skupini policajaca koja se bavi najopakijim i
najopasnijim kriminalcima na ulicama Seville. A jednu od glavnih uloga igra mladi španski glumac,
Mario Casas kojeg ste imali prilike gledati u filmu „Tri metra iznad neba“.

Režija: Alberto Rodríguez

Scenario: Alberto Rodríguez, Rafael Cobos

Glavne uloge: Antonio de la Torre, Mario Casas i Joaquín Núñez


Slika


Slika


Slika


Slika

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: ♥ Mario Casas - Tri metra iznad neba ☆  |  Poslato: 14 Dec 2012, 14:13
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Serija četvrtkom: “El Barco”


“Barka” (El Barco) je jedna od najpopularnijih i najgledanijih španskih serija. Kako i ne bi, kada ima odličnu glumačku postavu, a jednu od glavnih uloga tumači Mario Kasas (Mario Casas). Do sada su na televiziji emitovane dve sezone i sa velikim uzbuđenjem se očekuje prikazivanje treće.

Slika

Glavna glumačka postava serije
Serija prikazuje brod “Severna Zvezda” (Stella Polar) i njenog kapetana koji nakon smrti svoje supruge na brod i putovanje vodi i svoje dve ćerke, Valeriju (pet godina) i Ainou (20 godina). Ovaj brod predstavlja pomorsku školu na koju se ukrcavaju radi dvomesečnog učenja svi koji žele da postanu mornari i steknu sva potrebna znanja iz ove oblasti. Priča serije počinje sa isplovljavanjem broda iz luke. Tokom prve noći putovanja preživljavaju katastrofalnu oluju koja, ne samo da je zahvatila njihov brod, već i celu planetu. Ali ova oluja nije bila obična, već namerno i vestački izazvana, jer je u Švajcarskoj uključen akcelerator čestica, koji je zbog greške u svom sistemu doveo do toga da je planeta kakvu mi danas poznajemo potpuno izmenjena. Cela planeta postaje potopljena vodom, a kontinenti su nestali. Posada ovog broda je jedina preživela i trudi se da opstane i pronađe makar neki deo kopna. Sve što je ostalo je jedan brodić, koji pluta morem sa pedesetak preživelih, i nepregledno more.

Slika

Čuveni španski glumci udahnuli su život Barkinim likovima
Kada postanu svesni da su verovatno jedini stanovnici planete Zemlje, tada nastaju i novi problemi, jer se treba suočiti sa strahom, nevericom, neizvesnošću, a rađaju se i brojna pitanja. Prvo pitanje koje se postavlja jeste: Kako preživeti? Koliko dugo se može izdržati na malom prostoru sa ograničenim slobodama, ali i ograničenim količinama namirnica i svega onoga što je čoveku potrebno za život? Da li je stvarno istina sve što im se dogodilo ili je to možda neka velika obmana? Kako mogu biti sigurni i da li mogu biti sigurni da postoji makar mali komad zemlje na koji bi mogli da naiđu jednog dana?

Slika

Život na brodu uz nepregledno more nije lak, ali našim likovima polazi za rukom
Ovo je jedna veoma emotivna i potresna priča, a sa druge strane veoma uzbudljiva i napeta. Pošto život nastavlja da se odvija, koliko-toliko ustaljenim tokom, dešavaju se svađe, mirenja, neobuzdane ljubavne priče, izdaje i obmane… A ako uz sve ovo dodamo i fascinantne efekte koji su korišćeni da nam dočaraju novu planetu i nove stanovnike mora dobili smo seriju koja obiluje fantastikom, dramom, akcijom i humorom.

Serija je rađena u produkciji televizijske kuće “Antena 3”, a tvorci serije su poznati i kod nas sa svojom čuvenom serijom “Porodica Serano” (Los Seranno).

WM


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 80 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker