Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Mar 2024, 15:36


Autoru Poruka
MeGi
Post  Tema posta: Re: ♥ Mario Casas - Tri metra iznad neba ☆  |  Poslato: 14 Dec 2012, 18:32
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
EL BARCO SEZONA 3


Slika


Slika


Slika


Slika


Slika



_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: ♥ Mario Casas - Tri metra iznad neba ☆  |  Poslato: 15 Dec 2012, 01:20
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Slika


Slika


Slika


Slika[center]
Slika[/center]

Slika

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: ♥ Mario Casas - Tri metra iznad neba ☆  |  Poslato: 22 Dec 2012, 18:55
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: ♥ Mario Casas - Tri metra iznad neba ☆  |  Poslato: 23 Dec 2012, 20:16
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
VERENA: “LUDO SAM ZALJUBLJENA U CASASA!”

Objavivši da je u vezi sa Marijom Casasom na svom fejsbuk profilu, Verena Cerovina je, po ko zna koji put, zaintrigirala svoje fejsbuk prijatelje.


Slika

Svoj emotivni status popunila je sa stavivši da je ‘u vezi sa Marijom’ zbog čega je dobila brojna pitanja, ali i lajkove. Kad smo je nazvali i pitali ima li dečka, pojasnila nam je ko je čovjek njenog života:”Prije mjesec dana sam gledala film ‘Tri metra iznad neba’ i plakala kao malo dijete jer sam se razočarala toliko kao da sam i sama sve to proživjela. Tragedija je zato što ljubavna priča dvoje zaljubljenih završava nesretno. Glavni junak zove se Mario Casas, u njega sam se ludo zaljubila i on je, od tad, moj dečko”, pojasnila je atraktivna plavokosa pjevačica za portal ekskluziva.ba.


Exkluziva.ba


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: ♥ Mario Casas - Tri metra iznad neba ☆  |  Poslato: 23 Dec 2012, 20:19
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
mario casas- sexy photosession [OFFICIAL 2012]




Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: ♥ Mario Casas - Tri metra iznad neba ☆  |  Poslato: 23 Dec 2012, 20:24
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Želim te, Mario Casas y Clara Lago - Intervju u Mravinjaku




Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: ♥ Mario Casas - Tri metra iznad neba ☆  |  Poslato: 23 Dec 2012, 20:31
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Mario Kasas se stavlja u kožu Ulisesa, pomalo buntovničkog pomorca koji kreće na brod "Polarna zvezda" da traži svog oca, u novoj seriji Antene 3,'Brod'.

Slika

On je jedan od glumaca u modi. Za Maria Kasasa, ovo je bila, bez sumnje, njegova najbolja godina. Sad glumi u "Brodu" i stavlja se u kožu Ulisesa, koji dolazi na brod-školu i susreće se sa vešću da se svet završio.

Mnogo anegdota, na brodu od 50 metara (drugi najveći u Španiji) i rekonstrukcije skale i veoma je realno kada se snima.

Kakav je Ulises, tvoja uloga u Brodu?

Ulises se ukrcava na brod kao slepi putnik da traži svog oca. Moraće da ima konflikt sa Gamboom (negativac u seriji, glumi ga Juan Pablo Shuk) i takođe oseća privlačnost prema dve žene: Ainoa (Blanca Suarez) i Hulija (Irene Montala). To je malo zeznuto ali biće u pravoj vezi.

Kako živi u situaciji da se svet završio?


Slika

On nema nikoga i ništa na zemlji. Na početku ne veruje. Izgleda kao čvrst momak ali videćemo kako je emotivan.

I šta bi ti uradio da ti kažu da je sutra smak sveta?
Uživao bih sa svojima do maksimuma, jeo bih najviše onoga što mi se sviđa (osmeh) i bio bih sa svojim ljudima.

Kako je snimati na brodu?


Slika

Mnogo teško. Raditi na brodu je veoma klaustrofobično, dani su veoma intezivni. Takođe imati u glavi priču da je smak sveta, još je komplikovanija.

A snimanje na otvorenom?

Ufff, veoma je hladno. Trebalo bi da je klima na seriji tropska, kad vidiš da idemo u košuljama na ovoj zimi. Na 40 smo u brodu, 35 bacaju na kraju svakog dana...Sve je velika avantura. (osmeh)

Ispričaj mi neku anegdotu...
Pa na primer, morao sam zaroniti posle samo pola sata vezbe. Skočio sam u vodu sa kutijom u ruci koja je ispunjena vodom i potonula mi je i nisam znao šta da učinim. Još je tu blizu bilo i gnezdo meduza. Takođe su mogli da sprovedu Zodijaka u moru. Jedan dan smo morali da se vratimo u luku jer se brod loše oslanjao. Tako je, ja sam bio srećan jer više nisam morao da skačem (osmeh)

Kakav je odnos sa Ainoom a kakav sa Hulijom?

Ainoa, Ulises je vidi kao slatku devojčicu koju voli da zeza jer mu je zanimljiva kad je ljuta. Među njima ima fizičkog osećaja. Sa Hulijom mogu priznati se pokazuje tako kako je. Posle dolazi Gamboa...Tako da to neće biti u troje već u četvoro (osmeh). Ali još uvek nije bilo poljubaca...(osmeh)

A ti? Jesi li kao pomorci i u svakoj luci nađeš devojku?
Ja...ne (kaže kroz smejanje). Moja uloga da, ali ja ne...

I da li si usamljen?
Ne nimalo. Volim da putujem ali nisam od onih koji uzmu ranac i odu sami u Meksiko. Dobro mi je u mojoj kući. Uostalom ovaj posao mi je dao snagu da putujem i upoznajem mesta.

Kako postižeš da se deskonektuješ kad se završi dan?

Ne radim to, odmaram na kraju nedelje. Moram mnogo da učim jer moja uloga zna mnogo o brodovima, i morao sam da vežem čvorove da radim oko jedara...Davali su nam teorijske časove, ali najviše sam naučio na samom brodu gde je bio pravi kapetan.

Slika

Voliš li more?
Odusevljava me. Svaki put kad mogu idem u Barselonu na plažu.

Ostaje li ti vremena za tebe pored toliko projekata
Ne ostaje mi vremena ni za šta, ali nije mi važno. To da, sada hoću da idem na odmor na plažu na nekom toplom mestu.


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: ♥ Mario Casas - Tri metra iznad neba ☆  |  Poslato: 23 Dec 2012, 20:43
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Neon Flesh aka Carne De Neon (2011)



Španjolska crno-humorna krimi komedija redatelja i scenarista Pacoa Cabezasa u maniti Tarantinovih i Ritchievih filmova sa pregršt nasilja i golotinje. Riječ je o dugometražnoj adaptaciji istoimenog kratkometražnog filma iz 2005. kojeg je također napisao i režirao Cabezasa. Film je do sada bio prikazan na nekoliko filsmkih festivala kao što su Sitges International Fantastic Film Festival i Sitges Film Festival

Slika


Slika


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: ♥ Mario Casas - Tri metra iznad neba ☆  |  Poslato: 23 Dec 2012, 20:47
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
NOVI FILM 2013 ""
Las brujas de Zagarramurdi "


Slika

U 2013-oj ceka nas novi Mariov film u kojem ce jos, na veliko odusevljenje gledalaca Pakovog sveta, glumiti i Hugo Silva (Lukas),kao i Pepon Nieto (Marijano). Tacnije trojica iz velike cetvorke ponovo na okupu. Film se zove Las brujas de Zagarramurdi i juce je zavrseno snimanje filma. Evo nekih slika :

Slika


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: ♥ Mario Casas - Tri metra iznad neba ☆  |  Poslato: 19 Jan 2013, 22:10
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Slika



Glumac Mario Kasas komentarisao je na prezentaciji Viktoria II sezonu Broda, da troši vrlo malo vremena gledajući televiziju i američke serije kao što su ”Hijos de la Anarquía” i “En terapia”.

U novoj sezoni Ainoa, lik tumači Blanka Suarez, mora da odluči da li da prihvati pretnje Gamboe (Juan Pablo Shuk) ili udaljeost od Ulisesa. On je na tom brodu zbog Ainoe.

Nakon "Pakovog sveta" planirao sam da napravim pauzu od godinu dana, ali direktorima ne može da se kaže "ne".

Na pitanje o nedavnom porastu filmskih zvezda čineći svoj debi na malom ekranu, on odgovara da oni nemaju izbora, svaki put se više novca troši na televiziji, i sa druge strane, manje je scenarija.

Sada filmska zvezda glumi u filmovima ili tv-mini serijama i kaže da sve urađa plodom. Ali i "Brod" i "Pakov svet" su dobre serije, tvrdi on.

Glumac smatra da je privilegija i stvar sreće da je sposoban za rad kako na televiziji tako i u filmovima. Glumio je u nekim filmovima gde su uspesi kao što su "Tri netra iznad neba" i "Odliv mozga".

Sa ponosom govori o svom novom filmu "Grupa sedam". "Film će pokazati novi deo mene."

Među budućim ciljevima je da nauči engleski jezik, ali kaže da ne preferira inostrano tržište.

Izvor: ZEB
Prevela: Alexandra1994

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 96 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   
cron

Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker