Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Mar 2024, 21:15


Autoru Poruka
Astra
Post  Tema posta: O filmu i glumcima iza kulisa  |  Poslato: 13 Apr 2012, 09:03
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Mel Gibson neće da snimi film jer mrzi Jevreje?

Scenarista Džo Esterhas optužuje Gibsona da neće da snimi film Makabejci jer mrzi Jevreje. Glumac i režiser odgovara da je odustao jer je scenario veoma loš

Slika

LOS ANĐELES - Američki glumac i reditelj Mel Gibson je ponovo optužen za antisemitizam. Ovog puta napad je došao od holivudskog scenariste Džoa Esterhasa (Niske strasti, Šougrls) koji je na devet stranica dugom pismu optužio Gibsona za antisemitizam. Pismo je objavljeno nakon što je filmski studio Vorner Bros najavio da odustaje od snimanja filma "Makabejci" (The Machabees), koji je Gibson planirao da režira, a čiji je scenario trebalo da napiše Esterhas.

Esterhas tvrdi da Gibson ne želi da snimi film o jevrejskim ustanicima zbog toga što "mrzi Jevreje". "Došao sam do zaključka da je razlog što nećete da snimite "Makabejce" taj što mrzite Jevreje", napisao je scenarista u pismu koje je objavljeno na sajtu The Wrap.

Gibson, čija je popularnost naglo pala 2006. godine kada je snimljen kako izgovara antisemitske uvrede policajcu koji ga je zaustavio zbog vožnje u pijanom stanju, optužen je, takođe, da je u projekat ušao pod lažnim izgovorom. "Nikada niste imali nameru da snimite film o Makabejcima, već ste u projekat ušli uz veliku buku, u pokušaju da se operete od optužbi za antisemitizam koje su upropastile vašu karijeru", naveo je Esterhas.

Gibson je u saopštenju odbacio sve Esterhasove optužbe "kao obične laži", i naveo da je projekat odbačen jer scenario nije bio dovoljno dobar. "Ja apsolutno želim da snimim taj film; problem je u tome što ni Vorner Bros, a ni ja ne želimo da bude zasnovan na vašem scenariju", istakao je Gibson u svom odgovoru ljutitom holivudskom scenaristi.

"Iskreno Džo, ne samo da ste scenario dostavili kasnije nego što ste obećali, već smo Vorner Bros i ja njime bili veoma razočarani", dodao je glumac, opisujući Esterhasov rad kao "gubljenje vremena". Kako prenosi agencija AFP, film "Makabejci" je zamišljena kao drama zasnovana na priči o Judi Makabejcu, jednom od najvećih ratnika u istoriji Jevreja.


Kurir

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: O filmu i glumcima iza kulisa  |  Poslato: 13 Apr 2012, 09:04
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Bojana Maljević: Ljudskost treba braniti

Glumica o novim filmovima „Top je bio vreo“ i „Zmajovini pangalozi“ i krhkom optimizmu: Samo je sudbina čoveka važna, a upravo je to ono što najčešće zaboravljamo

Slika

GLUMICU Bojanu Maljević do kraja godine videćemo u dva nova filmska projekta - prvi je antiratna drama „Top je bio vreo“, snimljen prema romanu Vladimira Kecmanovića, u režiji Bobana Skerlića, čija se premijera s nestrpljenjem očekuje.

U priči čija je radnja smeštena u ratne godine tokom opsade Sarajeva, koja je okupila skoro pedeset glumaca iz regiona, Bojana Maljević igra lik Munevere.

- Ne znam koliko će se ono što je meni bilo najuzbudljivije u toj ženi, a to je njena požrtvovanost, videti u filmu. Munevera ne odlazi iz grada zbog nepokretne bake, i ostaje tu da pomaže drugim ljudima. To čini na posebno diskretan način, tajno, da oni to ne znaju, kako ne bi ugrozila dostojanstvo ljudi kojima pomaže. Sudbina ljudi je njoj važna. A jedino je sudbina ljudi uopšte važna! Za nju je „haram“ ne pomoći bolesnom čoveku, ma koje vere da je. Za Muneveru je „haram“ paliti knige, ma kako hladno bilo. Ona ljude deli na dobre i loše. Munevera, po meni, predstavlja odbranu ljudskosti, a nije jedini lik koji brani čoveka. Ima ih dosta u filmu.


* Drama se bavi međusobnim odnosom žrtava rata u Bosni. Koliko je danas važna sudbina tih ljudi, a koliko se i dalje zloupotrebljava za političke manipulacije, čak i u filmovima?

PRAZNA OBEĆANJA I PROMENE

* Šta je ono što bi moglo da ulije optimizam stvarnosti u kojoj živimo?
- Što se sveta tiče, nemam odgovor, i nisam optimista u vezi sa tim kuda ide. Što se naše zemlje tiče, ulile bi mi optimizam korenite promene u društvu, a ne prazna obećanja na koja smo oguglali. Recimo, formiranje što manje vlade, sa pažljivo odabranim ljudima. To bi bio znak da će se nešto bitno promeniti, da nećemo neprestano zavisiti od sitnih političkih kadrova koji svojim ucenama zaustavljaju ovu zemlju.
- Priča ovog filma fokusirana je na odrastanje deteta u ratnim okolnostima, i svaka pamfletska zloupotreba ljudske nesreće radi protiv tih ljudi koji su stradali i predstavlja ružno poigravanje sa njihovom tragičnom sudbinom. Umetnost je na suprotnoj strani - ona treba da brani ljudskost i ljude učini boljim. Na nesreću, svedoci smo raznih zloupotreba, loših upotreba i političkih manipulacija i kroz filmove. Ali to nije slučaj sa filmom „Top je bio vreo“.

* Ima li politike u ovoj priči, neki sarajevski glumci odbili su da igraju u filmu?

- Politike nema, a drugo, autori koji su ga radili poznaju okolnosti i tematiku kojima se bave. Za razliku od, recimo, Anđeline Džoli, koja je posle svega ispala neprofesionalna, smešna, površna, i još je snimila loš film. Mislim da je odbijanje nekih sarajevskih glumaca da igraju u „Topu“ iz političkih razloga, takođe loša upotreba sudbina ljudi koji su žrtve ratnih događaja, i verujem da će se bar neki od njih postideti kada budu gledali film.

* Videćemo vas i u prvom srpskom 3D filmu, „Zmajovinim pangalozima“, komediji koja ruši mit da su „batine iz raja izašle“?

- Nadamo se da će biti i 3D film, to dosta zavisi od finansija do kojih je teško doći. Srećom, tema su deca, pa baš ovih dana ima zainteresovanih za uključenje u projekat. Jer, dečiji film ne podrazumeva samo prikazivanje, već i čitav niz događaja koji prate film po zemlji i regionu. To će biti veselo druženje. Priča, koja će biti i TV serija, govori o tome da su vremena batina i šiba, kao vaspitnih metoda, prošla. Zabavno mi je da radim ulogu Perside, direktorke škole, koja mora da poštuje nov zakon koji kaže da se deca ne smeju tući... Aha, pa kako sad?! Film jeste dečiji, ali je to jedan od onih koji se može prikazati i porodici, i u osnovnim školama.


Novosti

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: O filmu i glumcima iza kulisa  |  Poslato: 16 Apr 2012, 16:40
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Janko Baljak: Nema zime za inspiraciju

Baljak o filmu i seriji „Plavi voz“, hronici jednog vremena, čarima dokumentarnog filma

Slika

TOG 4. maja 1980. u Splitu se igrao derbi Hajduk - Zvezda. Jedan petnaestogodišnjak se vraćao sa Kosmaja i zvuke fanfara slušao u kolima, s talasa Radio Beograda. Prenos je, seća se, prekinut. U sledećem trenutku, spiker Miodrag Zdravković je saopštio: „Umro je drug Tito.“ U Jugoslaviji je proglašena sedmodnevna žalost.

Trideset godina kasnije, Janko Baljak, petnaestogodišnjak s početka priče, napravio je film kroz prizmu istorijskog trenutka čiji je bio svedok. A sada, još dve godine kasnije, RTS emituje (nedeljom, u 20.05) trodelnu istoimenu seriju - „Plavi voz“. Da li zaljubljenim maturantima, kojima je proleće „udarilo“ u glavu, odlaskom predsednika može da stane svet - jedna je od vodilja ove priče. Reditelj je, prisećajući se neverovatne tišine koja je carevala Beogradom tih nedelju dana žalosti, kada bioskopi nisu radili, a na igranke nije smelo ni da se pomisli, u epicentar stavio sudbinu jedne mlade generacije. Uradio je to iz ugla tinejdžerske komedije, bez namere da sudi o Titu, a sa potrebom da se i sam nađe u Beogradu te osamdesete.


- Sećam se suza koje je nacija tih dana prolila, šoka i neverice zbog smrti, iako su svi znali da je Tito ozbiljno bolestan, muka koji je vladao na ulicama, snimka Titove sahrane - događaja koji je okupio najviše svetskih državnika, straha i slutnji Jugoslovena - šta li će nam se sada dogoditi. A dogodio se najgori mogući scenario koji niko nije mogao da predvidi. Jugoslovenska nacija je odlaskom Tita simbolično izgubila nevinost, baš kao i junaci „Plavog voza“, što će se potvrditi u epilogu - objašnjava Baljak.


POSLE TITA – JOVANKA

* ŽELJA da napravite film o Jovanki Broz je sve jača, ili ste odustali?
- Radeći na „Plavom vozu“ i pretražujući arhive o Titu shvatio sam koliko je Jovanka zanimljiva ličnost za film. Naročito je inspirativna njena sudbina otkako je pala u nemilost i potpuno se povukla iz javnog života. Međutim, ona ne daje intervjue i teško bi je bilo animirati, a praviti film o njoj, a bez nje, nema tu težinu. Zato bi možda bilo bolje da se jednog dana snimi igrani film. Trenutno pripremam materijal za dokumentarac o knezu Pavlu.
Reditelj je ovu priču „krčkao“ dugo, jer su se uslovi za njeno „oživljavanje“ stekli tek 20 godina nakon što je napisao scenario. To je bila otežavajuća okolnost za snimanje, jer su glavne uloge poverene generacijama kojima, kako kaže, Tito ništa nije značio.

- Ti mladi ljudi nisu imali nikakav emotivni odnos prema Brozu, jer su rođeni posle njegove smrti. Zato sam, puštajući arhivske snimke, pa i muziku iz tog vremena, morao da im rekonstruišem period o kojem nisu mnogo znali. S vremenom su postali toliko znatiželjni i odlično su savladali „gradivo“ - priča reditelj.

* Da li ste „Plavim vozom“ ipak „igrali“ na nostalgiju prema Titovoj epohi?
- Iako govori o političkom događaju, film nije politički. Da li je Tito bio pozitivna ili negativna ličnost, ne vidi se u „Plavom vozu“, ali nesumnjivo je da film može da probudi emocije. Ljudi su generalno nostalgični prema svojoj mladosti i lepim uspomenama. Sećaju se vremena kada su slobodno putovali, kada je crveni pasoš na crnom tržištu vredeo desetine hiljada maraka, kada smo išli na „naše“ more... I ja pamtim taj period po bezbrižnosti, igrankama, sletovima, prvim ljubavima...

* Kakav je doživljaj bio sedeti u „Plavom vozu“?
- Bilo je, u najmanju ruku, čudno. Prvo smo se svi slikali, onako turistički, pa smo tek onda počeli da snimamo. Izanenadio sam se da voz nije toliko luksuzan kako sam ga zamišljao, ali je dopadljiv i inspirativan.

* Ovo vam je u neku ruku debi ako govorimo o igranom filmu, jer ste orijentisani na dokumentarac, koji ste okarakterisali kao najdemokratskiju formu. Koliko je tu zaista demokratija (ne)moguća i (ne)poželjna u Srbiji na početku 21. veka?
- Prilično sam siguran da pravljenje dokumentarca pruža više slobode od rada na igranom filmu. Poredeći te dve forme, dajem prednost dokumentarnoj, zbog mogućnosti da se u trenutku reaguje. Srbija je, pritom, nepresušan izvor inspiracije, jer se u njoj svakog trenutka nešto događa. Odrastao sam u Ulici majke Jevrosime, a potom sam se preselio u Hilandarsku, pa sam, živeći u centru grada, bio svedok mnogih revolucija. To znači da je bilo dana kada nisam morao ni da izađem iz stana, a da, pogledom kroz prozor, već ne izrežiram film. Između dokumentarnog i igranog filma, prednost dajem prvom i zato što tu ne morate da pravite toliko kompromisa. Igrana forma je, s druge strane, jedan veliki kompromis - sa glumačkom podelom, producentima, brojem snimajućih dana, hroničnom besparicom.

Slika

* Radite li na tome da i svoje studente na Fakultetu dramskih umetnosti „zarazite“ dokumentarcem?
- Njima je zanimljivo da im dokumentarni film predaje čovek koji je postigao određene uspehe u tom svetu, koji ima uvid u domaću i svetsku produkciju. Voleo bih da ih učim samo umetnosti, ali to, nažalost, nije dovoljno. Ukoliko ih ne usmerim, ne naučim ih kako da prodaju priču, ne pokažem im da moraju da šire mrežu, odustajući od lokalnih filmova, koje niko izvan „kruga dvojke“ neće razumeti, umreće kao neshvaćeni genijalci. A svet je takvih već pun.
* Kakva je budućnost vaših mladih kolega?
- Baviti se filmom u Srbiji je jedna mukotrpna avantura s neizvesnim krajem. Uspeh vam ništa ne garantuje, pa ni deset snimljenih filmova, jer ste svaki put početnik. Teško je, ali da ne ispadne da se mi filmadžije stalno nešto žalimo, pošteno je priznati da delimo sudbinu celog društva. Činjenica je da se na film gleda kao na luksuz i da je teško održiv ukoliko nije baš komercijalan. Međutim, ne smemo da dozvolimo da ugasimo vatru, jer smo onda načisto propali. Zato sam prihvatio da budem na čelu (nekomercijalnog) Festivala dokumentarnog i kratkometražnog filma, jednog od najstarijih u Evropi i jedinog domaćeg koji ima kontinuitet. Svi sa malo više nade gledamo na Zakon o kinematografiji koji je najzad donet i ja želim da verujem da će nam biti bolje.

* Je li upravo taj optimizam rešio vašu dilemu - da li da odem ili da ostanem - u korist ostanka u zemlji?
- Kao i sve moje kolege, mnogo puta sam razmišljao da odem, uzimao aplikacije za iseljeničke vize, ali nikada ih nisam predavao. Odlučio sam da ostanem u Srbiji, jer ovde bar nema zime za inspiraciju. Čeznem za vremenima kada je odlazak u bioskop bio doživljaj, a ne samo odgledan film. Iskreno se nadam da će piraterija prestati da cveta, a bioskop izaći iz sumraka. Onako, sa sve kokicama.


Vecernje novosti

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: O filmu i glumcima iza kulisa  |  Poslato: 17 Apr 2012, 00:14
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Kameron od Titanika profitirao dve milijarde dolara

Originalno izdanje iz 1997. je zaradilo 1,84 milijarde dolara, čime je film o potonuću slavnog broda u aprilu 1912. doneo ukupno 2,03 milijarde dolara

Slika

Američki režiser Džejms Kameron zaradio je više od dve milijarde dolara.

Njegov film "Titanik" iz 1997. godine zaplovio je u vode zarada većih od dve milijarde dolara pošto na 100. godišnjicu potonuća čuvenog broda gledaoci širom sveta imaju priliku da odgledaju i 3D verziju hita s Leonardom Dikaprijom i Kejt Vinslet.

Samo još jedan film je u istoriji zaradio više od dve milijarde dolara i to opet Kameronovo delo "Avatar" koje je širom sveta donelo 2,8 milijarde dolara. Novo izdanje "Titanika" donelo je 11,6 miliona dolara u SAD i 88,2 miliona dolara u 69 zemalja. Kada se tome doda 58 miliona dolara od premijere u Kini, to je 190,8 miliona dolara širom sveta.

Originalno izdanje iz 1997. je zaradilo 1,84 milijarde dolara, čime je film o potonuću slavnog broda u aprilu 1912. doneo ukupno 2,03 milijarde dolara.



Kurir

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: O filmu i glumcima iza kulisa  |  Poslato: 25 Apr 2012, 15:52
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
LJUBOMIR BANDOVIĆ GLUMAC ROMANTIK OŠTROG POGLEDA!

Ljubomir Bandović: Glumio bih u scenama seksa

Slika

Dok je postojalo samo pozorište, glumci su bili pristupačni ljudi - sedeli su po kafanama, bili boemi, družili se sa svakim ko bi tu došao

Ljubomira Bandovića, glumca Jugoslovenskog dramskog pozorišta, trenutno gledamo u seriji „Vojna akademija“, u kojoj tumači lik kapetana Žarca. Svojom pojavom pleni, kako na sceni tako i na televizijskim ekranima i filmskom platnu. Korpulentan jeste, a priznaje i da je težak...

Kao osoba, baš kao što se veruje i za većinu njegovih kolega.

- Pa, teški smo ljudi! Izloženi smo javnosti i konstantno neko o nama nešto hoće da sazna bez ikakve specijalne potrebe. To se desilo s pojavom filma. Dok je postojalo samo pozorište, glumci su bili pristupačni ljudi - sedeli su po kafanama, bili boemi, družili se sa svakim ko bi tu došao. Sad je 21. vek, brzo se živi. Bili su ratovi, krize... A nas niko ništa ne pita. Ako je prodato 400 karata - igramo predstavu, ako je jedna karta prodata - igramo predstavu. Što su govorili ovi stariji glumci: „Možeš da ne dođeš ako umreš“!

♦ Znači li to da ste protivnik filma?
- Ne, ne. Hoću da kažem da su ljudi koji se bave prikazivačkom umetnošću, kakva je naša, statusno dobili neke simbole i da je to od njih napravilo samo konzumente materijalnog društva.

♦ Zbog čega ste prihvatili ulogu kapetana Žarca u „Vojnoj akademiji“?
- Mislim da on vraća veru u jednu instituciju koja je kod nas u poslednje vreme malo izgubila na značaju i hteo sam da učestvujem u tome da bih sutra i ja bio ponosan na sebe.

♦ Nismo vas gledali u eksplicitnijim erotskim scenama. Zašto?
- Nije da u karijeri nisam imao erotskih scena (smeh), ali eksplicitnih nisam. Pa, da li biste vi voleli da vidite čoveka od 130 kilograma u takvoj sceni? Hahaha. Mada, nikad mi niko nije ponudio da glumim tako nešto. Ako bi mi bilo ponuđeno, tražio bih razlog zašto to treba da bude baš tako. Ako bi mi se objasnilo zašto - naravno da bih pristao.

♦ Po kom principu birate uloge?
- Gledam da im dramaturški radnja i cilj budu drugačiji, da se ne ponove način života jednog i drugog lika.

♦ Jedan ste od glumaca koji mogu da se opišu izrekom „Tiha voda breg roni“?
- Pa, šta znam. Valjda sam takav čovek.

♦ U poslednje vreme stalno ste na snimanjima. Kako vaša supruga reaguje na to?
- Ona se već navikla, a ja zasad dobro podnosim sve. Kada budete čuli da sam negde u banji umesto na moru, onda tu nešto neće valjati.

♦ Može li se u Srbiji živeti isključivo od glume?
- Može. Ukoliko radite ovoliko koliko neke moje kolege, pa i ja, onda zaista može. Mada su momenti ponekad bolni kada čovek sebi mora da prizna moralni poraz i monetarnu pobedu.

♦ Nedavno je reprizirana serija „Ono kao ljubav“. Da li za svako pri­ka­zivanje do­bijate tantijeme?
- Nažalost, ne! To je bila privilegija dok su neki drugi ljudi vladali ovom zemljom. U međuvremenu se to izgubilo i, gde god da se pomene, svi kažu: „Fuj to!“ Mi smo samo puki izvođači, i to nam je sve. Možda postoji i ono ko se kako dogovori. Ne bih voleo da verujem u tu priču!

Biografija
- Rođen 8. jula 1976. u Beranama- Prvi put se pojavio na televiziji u seriji „Gore-dole“ 1996. godine- Igrao Akija u „Vratiće se rode“, Apisa u „Poslednjoj audijenciji“, Poštara Miću u „Gorkim plodovima“...- Za uloge u filmovima „Sestre“ i „Neprijatelj“ nagrađen za najbolje glumačko ostvarenje na Filmskim susretima u Nišu prošle godine- Odigrao brojne role u teatru, a 2011. proglašen za najboljeg glumca Borinih pozorišnih dana
Žao mi je što nisam igrao s Perom Kraljem

♦ Žalite li za nekom ulogom?
- Još uvek, poput dečaka, žalim što nisam stao na scenu s nekim našim velikanima kao što je Petar Kralj. Što se tiče poslodavaca - koga zanima šta ja želim!


Kurir

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: O filmu i glumcima iza kulisa  |  Poslato: 29 Apr 2012, 20:30
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Metju Mekonahi i Kamila Alves: Venčaćemo se u Brazilu

Zvezda filma Kako izgubiti dečka za mesec dana i njegova verenica Kamila Alves planiraju da svoje bračne zavete razmene na egzotičnoj ceremoniji u Kamilinom rodnom Brazilu.

Slika

Glumac je zaprosio Kamilu, majku njegovo dvoje dece, u decembru prošle godine, i od tada su zauzeti planiranjem njihovog velikog dana.

Par je nedavno posetio Južnu Ameriku zbog Metjuovih poslovnih obaveza, a slobodno vreme su iskoristili u potrazi za savršenim mestom za njihovo venčanje u Sao Paulu.

-Kamila je uvek maštala o tome da se venča u Brazilu, a nije joj bilo potrebno mnogo truda da ubedi Metjua u to. On bi učinio sve za nju, a svakako i voli njenu zemlju – rekao je izvor za magazin Star.


Story

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: O filmu i glumcima iza kulisa  |  Poslato: 30 Apr 2012, 00:43
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Charlize Theron: Za Kristen Stewart bih skočila sa zgrade

Slika

Charlize Theron i Kristen Stewart su se na snimanju filma 'Snjeguljica i lovac' jako zbližile

'Zbilja, zbilja, zbilja volim tu djevojku. Toliko je volim da bih čak skočila sa zgrade za nju. Nevjerojatna je, odlična kolegica i izvrsno masira leđa,' izjavila je Charlize i dodala da je zvijezda 'Sumrak Sage' toliko odana poslu da je ništa neće spriječiti u naumu da odradi zadano do kraja.

Charlize u filmu glumi zlu kraljicu, a njena mlađa prijateljica je Snjeguljica.


T portal

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: O filmu i glumcima iza kulisa  |  Poslato: 02 Maj 2012, 17:49
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Kameron Dijaz "luda" za Kolinom Firtom

Kalifornijska lepotica kaže da je opčinjena britanskim glumcem kojeg je opisala kao savršenog Engleza.

Slika

Kameron Dijaz krasi naslovnicu majskog izdanja "Harper's Bazaar" magazina, a u intervjuu je rekla da mnogo voli Britance i da je skoro pa opčinjena Kolinom Firtom.

"On poseduje neverovatnu pozitivnu energiju i u njegovom društvu se uvek osećate posebno, a ima i onaj pravi britanski šarm. On je savršen Englez", kaže Gvinet.

Pored Firta, lepa glumica je otkrila id a je oduvek "navučena" na britanski humor i serije kao što su " Monty Python" i "Little Britain".

Ostrvski tabloidi pišu da bi ovo moglo da znači i priznanje romance sa oskarom nagrađenim glumcem.

Kameron je do sada "šetala" neke od najboljih frajera na planeti kao što su Džastin Timberlejk, Džered Leto, Aleks Rodrigez…


Mondo

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: O filmu i glumcima iza kulisa  |  Poslato: 02 Maj 2012, 18:14
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Betmen je gej!

Scenarista stripa "Betmen" Grant Morison smatra da je Mračni vitez zapravo "veoma, veoma gej".

Slika

Morison je, u intervjuu magazinu "Plejboj" potvrdio glasine koje već godinama kruže o seksualnoj orjentaciji Betmena. Prema njegovim rečima, ideja da su Betmen i Robin zapravo par uopšte nije toliko budalasta jer je maskirani borac protiv zla zapravo homoseksualac.

"On je veoma mračan lik, bogat i seksualno devijantan. Homoseksualizam je deo Betmena. Ne koristim reč ''gej'' u pežorativnom smislu ali je Betmen veoma, veoma gej", rekao je Morison.

Prema njegovim rečima, poricati to je nemoguće. "Očigledno je da je kao izmišljeni lik on trebalo da bude heteroseksualan, ali je koncept cele priče potpuno gej", rekao je on.

Morison smatra i da je homoseksualnost Betmena zapravo deo njegove univerzalne privlačnosti.

"Mislim da je to razlog zašto se ljudima dopada. Sve ove žene ga ''startuju'' i nose fetiš odeću i skaču po krovovima kako bi doprle do njega a njega baš briga i više ga interesuje da se druži sa matorcem i klincem", rekao je Morison, a prenosi "Hafington post".


Mondo

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: O filmu i glumcima iza kulisa  |  Poslato: 03 Maj 2012, 13:54
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
[center][b][color=#400080]Gvinet Paltrou: Uživam kad je dečko na meni

Popularna glumica i njene koleginice Zoi Saldana i Džejn Fonda otkrile u kojim pozama upražnjavaju seks

Slika

Raspričale se.
Svetski poznate glumice govorile su o seksu i intimnim trenucima u spavaćoj sobi u novoj TV seriji „Razgovori sa Amandom de Kadene“. Odgovori nekih od najpoznatijih žena Holivuda bili su iznenađujuće iskreni. Gvinet Paltrou, Džejn Fonda i Zoi Saldana progovorile su o svom seksualnom životu i omiljenim pozama.

- Obožavam misionarski položaj. Volim kad je dečko na meni - rekla je atraktivna Gvinet (39).

Njena koleginica Zoi Saldana (33) bila je nešto detaljnija.

- I ja volim misionarski položaj, ali volim i da budem na kolenima. Mada obožavam da budem i gore, prija mi i kučeći stil, ali ili stojećki - kazala je glumica koju smo gledali u „Avataru“.

Džejn Fonda (74) pohvalila se da je veoma fleksibilna, ali da ne može da uživa u svim pozama u kojima bi želela.

- Pošto imam veštačko koleno, ne mogu da se opustim kako bih želela. Sada najviše praktikujem seks na kauču, ležeći ili sedeći.

Voditeljka ove zanimljive emisije je Amanda de Kadene, a izvršni producent Demi Mur.

Slika



Kurir

_________________
Slika


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 57 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker