Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Mar 2024, 22:56


Autoru Poruka
Teo
Post  Tema posta: Re: O filmu i glumcima iza kulisa  |  Poslato: 27 Mar 2014, 20:15
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Jan 2013, 21:37
Postovi: 13

OffLine
Znate li ko je novi Indijana Džons?

Dobro poznata faca iz "Mamurluka" i oskarovac iz filma "Američka prevara" Bredli Kuper.


Slika


Harison Ford je završio svoje kada je snimio "Indijanu Džonsa i kraljevstvo kristalne lobanje", ali producenti nisu...
Priče o profesoru avanturisti su neiscrpna inspiracija i izvor zarade, uprkos činjenici da je Harison Ford mator za vitlanje bičem, tako da Holivud razmišlja o nasledniku.

Iako je u poslednjem delu sina Indijane Džonsa igrao Šaja Labaf, on neće biti taj kojeg ćemo gledati kako pronalazi relikvije i otkriva vanzemaljce. Ukoliko je verovati "neimenovanim izvorima" bliskim studiju, u ulozi Indijane Džonsa od sada ćemo gledati Bredlija Kupera.

Ništa nije zvanično potvrđeno, ali njegovo ime prednjači na listi potencijalnih poznatih kandidata kada je snimanje petog filma iz franšize u pitanju.

Šta mislite, da li će Kuper biti dostojan šešira i biča legendarnog Harisona Forda?


mondo.rs


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: O filmu i glumcima iza kulisa  |  Poslato: 11 Nov 2014, 01:25
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
Nova filmska oznaka "F" za filmove o i sa jakim ženama

Filmski festival u Batu, koji počinje u četvrtak, predstaviće novu oznaku za film - "F" za filmove sa snažnim ženskim likovima, koje su režirale žene

Slika
Ris Viderspun u filmu Wild

BAT - Filmski festival u Batu, koji počinje u četvrtak, predstaviće novu oznaku za film - "F" za filmove sa snažnim ženskim likovima, koje su režirale žene, za koje su scenario napisale žene ili koji se bave "ženskim" pitanjima, prenose britanski mediji.

Nova kategorija inspirisana je prošlogodišnjom odlukom četiri bioskopa u Švedskoj da uvedu "A" oznaku za filmove koji su prošli Bečdel test. Da bi prošlo test američke karikaturistkinje Alison Bečdel neko delo fikcije mora da ima najmanje dva ženska lika koja razgovaraju o nekoj drugoj temi osim o muškarcima.

Oznaka festivala u Batu ipak ima znatno širi kriterijum i obuhvataće i filmove koji nisu prošli Bečdel test ali imaju izvanredno snažne junakinje. Primer toga je, kaže producent festivala Holi Tarkini "Gravitacija" -film koji nema oznaku "A" jer Sandra Bulok ne priča ni sa jednim drugim ženskim likom ali je njena junakinja izvanredan lik.

Sedamnaest od 42 filma koji će biti prikazani tokom 10 dana festivala imaju oznaku "F". Među njima su "Wild" sa oskarovkom Ris Viderspun i "Testament of Youth", adaptacija ratnih memoara Vere Britan.

Stručnjaci smatraju da "F" oznaka ipak neće privući publiku, a možda će čak i negativno uticati na film.

Zamenik onlajn urednika filmskog magazina "Empire" Helen O'Hara misli da će pojedini čak i ismevati takve filmove što će umanjiti pozitivan efekta koji bi takva oznaka trebalo da ima.

Direktor bioskopskog lanca koji je prošle godine uveo "A" oznaku Elen Tejle kaže da je njihova kampanja "otvorila oči" filmskoj industriji i dovela do "pozitivnih promena".

"Film mora biti nešto više od pričce muškaraca za muškarce", rekla je ona.


Novosti


Vrh
Dennis
Post  Tema posta: Re: O filmu i glumcima iza kulisa  |  Poslato: 13 Feb 2017, 09:20
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2012, 07:03
Postovi: 213

OffLine
Glumica "50 nijansi sive": "Osećala sam se eksploatisano, znam da je to bila moja greška"



Glavna glumica popularnog filma "50 nijansi sive" Dakota Džonson otkrila je da se oseća kao da eksploatiše sebe na Instagramu.

Tračevi | Bulevar | nedelja, 12.02.2017.


Slika


Iako je njen profil na društvenoj mreži Instagram aktivan, ona ne može da razume poznate ličnosti koje su spremne da dele svaki trenutak iz svog privatnog života sa celim svetom.

"Takva sam i ja bila, ali me je to činilo da se osećam eksploatisanom. Bukvalno sam eksploatisala samu sebe. Osećala sam se tako ranjivo i znam da je to bila moja greška, zato ne razumem potrebu da se svaka informacija deli sa nepoznatim ljudima“, rekla je ona.

Glumica je navela da sve što radi je gluma i da njene filmove ljudi mogu da tumače kako žele, ali sve drugo je za nju previše.

Ona je sa svog Instagram profila pobrisala gotovo sve, ostavila je samo jednu fotografiju, naslovnicu magazina za koju se slikala pre tri godine.


Vrh
Dennis
Post  Tema posta: Re: O filmu i glumcima iza kulisa  |  Poslato: 17 Feb 2017, 14:06
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2012, 07:03
Postovi: 213

OffLine
Statueta Ulmanskoj





Renata Ulmanski dobitnica je Statuete "Joakim Vujić", najznačajnijeg priznanja Knjaževsko-srpskog teatra iz Kragujevca

Slika

GLUMICA Renata Ulmanski dobitnica je Statuete "Joakim Vujić", najznačajnijeg priznanja Knjaževsko-srpskog teatra iz Kragujevca. Statueta se svake godine na Dan teatra (Sretenje) uručuje za izuzetan doprinos razvoju pozorišne umetnosti u Srbiji.

Prsten sa likom Joakima Vujića dodeljen je glumici Marini Stojanović. Godišnje nagrade dobili su glumci Miodrag Pejković i Ana Todorović, kao i Rada Jovanović.


Vrh
Dennis
Post  Tema posta: Re: O filmu i glumcima iza kulisa  |  Poslato: 20 Feb 2017, 13:28
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2012, 07:03
Postovi: 213

OffLine
Anđelina suznih očiju progovorila o Pitu: Uvek ćemo biti porodica





Anđelina Džoli je prvi put progovorila o „teškom“ raspadu njenog braka sa Bredom Pitom i kako je to uticalo na njihovu decu.

DAILY MAIL


Slika


Holivudska zvezda trenutno je u Kambodži sa šestoro dece i promoviše svoj novi film. Kada ju je novinarka BBC News upitala za privatan život, oči su joj zasuzile.

„Ne želim da govorim mnogo o tome. Reći ću samo da je to bio vrlo težak period. Mi smo porodica i uvek ćemo biti porodica“, rekla je glumica.

„Mnogi ljudi su se našli u toj situaciji. Cela moja porodica je prošla kroz to. Fokusirana sam na moju decu, na našu decu. Mi jesmo i uvek ćemo biti porodica i to je jedini način da to podnesem. Pokušavam da pronađem način da nas sve ovo učini jačim i bližim“.

Džoli je trenutno u Sijem Reapu gde se premijerno prikazuje njen film „First They Killed My Father“, o životu u Kambodži pod vladavinom Pola Pota i to iz ugla jednog deteta.

Društvo joj prave deca Medoks (15), Paks (13), Zahara (12), Šajlo (10) i osmogodišnji blizanci Noks i Vivijen.

Medoks je 2002. usvojen iz sirotišta u Kambodži gde je Džoli snimala „Tomb Raider“ film, a glumica kaže da joj je mnogo pomogao da snimi novi film. Zahara je usvojena u Etiopiji, a Paks u Vijetnamu. Ima i troje biološke dece s Pitom – Šajlo, koja je rođena u Namibiji i Vivijen i Noksa koji su rođeni u Francuskoj.

Džoli je ambasador UNICEF-a i putuje po svetu obilazeći izbeglice i neke od najsiromašnijh krajeva planete. Decu često vodi sa sobom.

Upitana gde vidi sebe za pet godina, odgovorila je: „Volela bih da putujem širom sveta i posećujem moju decu. Nadam se da će biti srećni i da će se baviti zanimljivim stvarima. Zamišljam da će biti u raznim delovima sveta i da ću im pružati podršku. Sve što radim, radim da svojoj deci predstavim svet i šta su sve mogu da urade. Ne kroz prizmu Holivuda ili takav neki način života, nego da ih odvedem u svet u kom će imati zdrav razum i postati zaokružene ličnosti“.

Džoli je podnela zahtev za razvod braka od Breda Pita 20. septembra i tražila i da dobije isključivo starateljstvo nad njihovo šestoro dece, s pravom posete za Pita.

Pit i Džolijeva su postigli privremeni sporazum o starateljstvu prema kojem Pit može da posećuje decu dok traje istraga socijalne službe zbog svađe na privatnom letu sredinom septembra kada je glumac putovao sa svojom porodicom.

U sudskom dokumentu koji je podneo Pit nema novih detalja o njihovom razvodu. Pit je naveo nepremostive razlike i 15. septembar kao datum razlaza, dan posle njegove navodne svađe s 15-godišnjim sinom Medoksom.

Andželina Džoli i Bred Pit venčali su se 2014, a zajedno su od 2004.


Vrh
Dennis
Post  Tema posta: Re: O filmu i glumcima iza kulisa  |  Poslato: 21 Feb 2017, 13:05
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2012, 07:03
Postovi: 213

OffLine
Roman Polanski se vraća u SAD? Devojka koju je silovao kada je imala 13 godina, rešila da mu oprosti





- Polanski se izvinio. Opraštam mu. Znam da mu je žao i da nije imao nameru da me povredi. Priznao je da je to učinio, a ja ne želim da nosim bes u sebi - rekla je Samanta Gejmer

[img]
http://cdn.tf.rs/2016/12/06/Tan2016-12- ... 85x274.jpg[/img]


Samanta Gejmer odlučila je da oprosti silovanje reditelju Romanu Polanskom i podrži njegov zahtev da se vrati u SAD.

TMZ je ove nedelje objavio da Polanski želi da okonča slučaj silovanja i vrati se u zemlju. Polanski je Samantu Gejmer napao davne 1977. godine, prenosi “Klix.ba”.

Rediteljev advokat Harland Braun tražio je od suda da otpečati svedočenje Rodžera Gansona, koji je radio kao tužilac na slučaju. Gejmer je rekla da u potpunosti podržava ovaj potez.

– Treba da otpečate svedočenje. Jedini razlog zbog kojeg je zapečaćeno jeste da se prikriju loši postupci u kancelariji tužioca i na sudu. Ganson je svedočio da su se dešavale neprimerene stvari i da su one delo sudije i nekih dogovora van sudnice – rekla je Gejmer.

Sada 83-godišnji reditelj priznao je silovanje koje se desilo kada je Gejmer imala 13 godina. Pobegao je iz Amerike, i dok čeka da bude osuđen, živi u egzilu u Parizu.

– Polanski se izvinio. Opraštam mu. Znam da mu je žao i da nije imao nameru da me povredi. Priznao je da je to učinio, a ja ne želim da nosim bes u sebi – rekla je Gejmer.

(Telegraf.rs)


Vrh
Dennis
Post  Tema posta: Re: O filmu i glumcima iza kulisa  |  Poslato: 24 Feb 2017, 14:49
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2012, 07:03
Postovi: 213

OffLine
Holivudska glumica otkrila: Sajentolozi veruju da će Tom Kruz spasiti svet





Holivudska glumica Lija Remini, koja se proslavila ulogom u seriji "Kralj Kvinsa", godinama je bila članica sajentološke crkve. Sada, nakon što se, kako sama kaže "iščupala iz sekte", koristi svaku priliku da javno demaskira učenje ove religijske grupe.

Slika

Jedno od bizarnih učenja sajentologa je to da glumca Toma Kruza smatraju odabranim da spasi čovečanstvo od zla, otkrila je glumica.
- Toliko sam dugo živela u izolaciji da sam tek kroz nekoliko godina shvatila da mi je mozag bio ispran. Dok sam bila u sekti, svakodnevno bi me terali da po dva sata učim religijske spise. A inače, svi tako moraju da se ponašaju. Osim Kruza, on je odabran. On svojim bićem "čisti i spasava planetu" od zla. Tako su nas tamo učili - rekla je glumica.
- Jedini bi on mogao da uništi sajentlogiju, ali upravo se svi zato toliko i trude oko njega, pretvaraju ga u božanstvo kako ih ne bi izdao - zaključila je ona.

Izvor: blic.rs


Vrh
BranislavDrvoderic
Post  Tema posta: Re: O filmu i glumcima iza kulisa  |  Poslato: 30 Jun 2020, 10:32

Pridružio se: 20 Maj 2020, 10:33
Postovi: 10

OffLine
Dennis je napisao:
Holivudska glumica otkrila: Sajentolozi veruju da će Tom Kruz spasiti svet





Holivudska glumica Lija Remini, koja se proslavila ulogom u seriji "Kralj Kvinsa", godinama je bila članica sajentološke crkve. Sada, nakon što se, kako sama kaže "iščupala iz sekte", koristi svaku priliku da javno demaskira učenje ove religijske grupe.

Slika

Jedno od bizarnih učenja sajentologa je to da glumca Toma Kruza smatraju odabranim da spasi čovečanstvo od zla, otkrila je glumica.
- Toliko sam dugo živela u izolaciji da sam tek kroz nekoliko godina shvatila da mi je mozag bio ispran. Dok sam bila u sekti, svakodnevno bi me terali da po dva sata učim religijske spise. A inače, svi tako moraju da se ponašaju. Osim Kruza, on je odabran. On svojim bićem "čisti i spasava planetu" od zla. Tako su nas tamo učili - rekla je glumica.
- Jedini bi on mogao da uništi sajentlogiju, ali upravo se svi zato toliko i trude oko njega, pretvaraju ga u božanstvo kako ih ne bi izdao - zaključila je ona.

Izvor: blic.rs



Не познајем ову глумицу, али чини ми се као заиста прецењена вест. Том Цруисе је сјајан глумац и не сумњам у његове вештине, али спашавање света је нешто више. Могу ли знати који је извор и може ли му се вјеровати?


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 98 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker