Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 19 Apr 2024, 21:30


Autoru Poruka
Estrella
Post  Tema posta: Re: Holivudske zvezde - ko, kad, gde, zašto, kako...  |  Poslato: 29 Jun 2012, 13:28
Korisnikov avatar
Vitezova zvezda

Pridružio se: 17 Jun 2012, 20:13
Postovi: 5399

OffLine
SLUČAJNOST ILI NAMERA: ŠERON STOUN DO POLA OBUČENA, ILI MOŽDA, SVUČENA!


Za njom uzdišu i muškarci žene širom planete. Još kad se uzme u obzir njena divlja priroda, ko da vas krivi ako vam je baš ona predmet "vrućih" snova...


Slika


Glumica Šeron Stoun uvek nađe načina da zaustavi dah svima oko sebe kad se negde pojavi. Ovoga puta njena do pola providna bluza napravila je pravu pometnju među paparacima, ali i među "običnim svetom".

Njene prelepe grudi su izvirivale ispod providnog dela majice, a glumica je uz širok osmeh propratila trenutnu situaciju. S obzirom da joj ovo nije prvi put da svoje telo bezobrazno otkriva, nije isključeno da joj je i bila namera da svesno zagolica maštu javnosti.

S obzirom da ima telo na kojem ima šta i da se vidi, samo neka nastavi da se svlači. Oblačenje i onako danas nije u modi!



SMedia

_________________
Slika


Vrh
Estrella
Post  Tema posta: Re: Holivudske zvezde - ko, kad, gde, zašto, kako...  |  Poslato: 29 Jun 2012, 14:34
Korisnikov avatar
Vitezova zvezda

Pridružio se: 17 Jun 2012, 20:13
Postovi: 5399

OffLine
Raskinuli Eva Longorija i Eduardo Kruz


Glumica Eva Longorija, poznata po ulozi Gabrijele Solis u seriji "Očajne domaćice" i njen dečko Eduardo Kruz raskinuli su nakon više od godinu dana zabavljanja, prenose američki mediji.


Slika


Par se prvo rastao u martu, nakon čega su se Longorija i brat glumice Penelope Kruz pomirili.

Longorijin portparol je magazinu ''Ju-es vikli'' potvrdio vest o raskidu. Izvor blizak tom američkom magazinu rekao je da je odluka bila zajednička i da će oni ostati prijatelji.

Longorija i Kruz počeli su da se zabavljaju početkom prošle godine, prvi put su raskinuli u martu ove godine, pa su se u aprilu pomirili.

Glumica je pre veze sa Kruzom bila udata za košarkaša Tonija Parkera četiri godine.


B92/Tanjug

_________________
Slika


Vrh
Estrella
Post  Tema posta: Re: Holivudske zvezde - ko, kad, gde, zašto, kako...  |  Poslato: 29 Jun 2012, 17:50
Korisnikov avatar
Vitezova zvezda

Pridružio se: 17 Jun 2012, 20:13
Postovi: 5399

OffLine
GLUMICA OSTAVILA CELU PLAŽU BEZ REČI: EVO KAKO IZGLEDA I POSLE DVA POROĐAJA


Dok je paradirala na suncu, svima je zapao za oko zategnut stomak i noge ove glumice. A ko bi rekao da majka dvoje dece može ovako dobro izgleda?


Slika


Na letovanje u Grčku glumica Kejt Hadson povela je celu porodicu i potpuno se opustila. Nije marila za paparace, a sudeći po njenom zgodnom telu nije ni morala. Sunčala se, kupala i uživala sa svojim suprugom, pevačem Metom Balamijem, i sa svoja dva sinčića. Iako se dva puta porađala, to se uopšte ne može zaključiti na osnovu njenog izgleda. Uskočila je u bikini i šetkala se slobodno po plaži, a koliko je zategnuta i u odličnoj formi, pogledajte i sami.



S media

_________________
Slika


Vrh
Estrella
Post  Tema posta: Re: Holivudske zvezde - ko, kad, gde, zašto, kako...  |  Poslato: 30 Jun 2012, 14:11
Korisnikov avatar
Vitezova zvezda

Pridružio se: 17 Jun 2012, 20:13
Postovi: 5399

OffLine
SEKSI I ZALJUBLJENI: KO JE ZGODNIJI OD NJIH DVOJE, PITANJE JE SAD!?


Oboje su profesionalni plesači, mnogo vremena provode u teretani i plesnim salama pa nije ni čudo što izgledaju ovako dobro...


Slika


Dženifer Lopez i Kasper Smart odmaraju u Brazilu (gde diva ima zakazane koncerte u okviru turneje) pa su slobodno vreme iskoristili da odu do vode i bućnu se. Društvo su im pravili i Ema i Maks, deca popularne lepotice ali i cela "svita" njenih saradnika.

Paparaci su ih, naravno, primetili i krenuli za njima, a svetski mediji prenose fotografije i komentare hvaljenje njihovih zategnutih tela. Zaista, svaka čast!


Resized Image - Click For Actual Size


S media

_________________
Slika


Vrh
Estrella
Post  Tema posta: Re: Holivudske zvezde - ko, kad, gde, zašto, kako...  |  Poslato: 01 Jul 2012, 13:10
Korisnikov avatar
Vitezova zvezda

Pridružio se: 17 Jun 2012, 20:13
Postovi: 5399

OffLine
Kejti Holms za sebe želi ćerku i pola imovine!


Glumica od Toma Kruza zahteva starateljstvo nad Suri, a trebalo bi da dobije 18 miliona dolara i kuću na Beverli Hilsu od 206 miliona dolara


Slika


Tome, Tome...
Kejti Holms podnela je zahtev za razvod braka od glumca Toma Kruza i sada od njega traži pravo bogatstvo. Doduše, sve po zakonu. Glumica hoće starateljstvo nad njihovom ćerkom Suri, zahteva da dobije pola imovine i traži paprenu alimentaciju.

- Oni su potpisali predbračni ugovor u kojem stoji kako Kejti za svaku godinu braka dobija tri miliona dolara, odnosno maksimalno 33 miliona dolara do jedanaeste godine braka. Prema istom ugovoru Kejti pripada i njihova kuća u Kaliforniji. S obzirom na to da je njihov brak trajao manje od šest godina, Kejti ima pravo i na imanje na Beverli Hilsu, koje je vredno 206 miliona dolara - prenose strani mediji.

Iako je Tom Kruz nedavno izjavio kako je njihov brak jedan od najboljih ikad dosad, pokazalo se da nije tako. Inače, zbog rigorozne dijete koju podržava sajentološka crkva Kejti je pre tri godine izgubila obline, postala je bleda, iscrpljena i prilično mršava, a nedavno je pokazala i ljubičaste ruke. Lekovi koje uzima mogu oštetiti jetru, izazvati gubitak kose i oticanje mozga.


Kurir

_________________
Slika


Vrh
Estrella
Post  Tema posta: Re: Holivudske zvezde - ko, kad, gde, zašto, kako...  |  Poslato: 01 Jul 2012, 13:11
Korisnikov avatar
Vitezova zvezda

Pridružio se: 17 Jun 2012, 20:13
Postovi: 5399

OffLine
Oženio se Alek Boldvin


Holivudski glumac Alek Boldvin oženio se svojom joga instruktorkom Hilarijom Tomas u crkvi u Njujorku, prenose svetske agencije.


Slika


Boldvin (54) i Tomas (28) venčali su se sinoć u katerdrali svetog Patrika. Glumčev prijatelj i publicista rekao je da je Boldvin primio srdačne čestitke od svojih obožavatelja, koji su mu poželeli sve najbolje.

Tomas je nosila svilenu haljinu ''Amsale'', a Boldvinovo odelo je dizajnirao Tom Ford.

Par je počeo da se zabavlja prošle godine. Boldvin je prethodno bio u braku sa glumicom Kim Bejsindžer, sa kojom ima ćerku, Ajerland, koja je prisustvovala venčanju.

Par se venčao nedelju dana nakon što se Boldvin sukobio sa fotografom ''Dejli njuza'' ispred opštine u Njujorku.


B92

_________________
Slika


Vrh
Estrella
Post  Tema posta: Re: Holivudske zvezde - ko, kad, gde, zašto, kako...  |  Poslato: 01 Jul 2012, 15:33
Korisnikov avatar
Vitezova zvezda

Pridružio se: 17 Jun 2012, 20:13
Postovi: 5399

OffLine
Čarli Šin ponovo obara rekorde


Više od 5,4 miliona gledalaca širom SAD pratilo je prvu epizodu nove komične serije glumca Čarlija Šina "Kontrola besa" (Anger Management), navodi se u podacima agencija za istraživanje javnog mnenja.


Slika


Prema pisanju "Holivud riportera" premijera ove serije je najgledanija komedija u istoriji kablovske televizije, ne računajući program za decu.

Komedija, u kojoj Šin igra ekscentričnog terapeuta za kontrolu besa sa sopstvenim problemima, glumčeva je prva televizijska serija od kada je 2011. godine otpušten iz veoma popularne serije "Dva i po muškarca" u kojoj igra ženskaroša neženju koji u svojoj luksuznoj kući živi sa bratom i njegovim sinom.

On je izgubio ulogu u seriji "Dva i po muškarca" nakon javnog vređanja producenata serije.

Nova serija se prikazuje na FX televiziji koja je deo Foks televizije.




B92

_________________
Slika


Vrh
Estrella
Post  Tema posta: Re: Holivudske zvezde - ko, kad, gde, zašto, kako...  |  Poslato: 02 Jul 2012, 08:47
Korisnikov avatar
Vitezova zvezda

Pridružio se: 17 Jun 2012, 20:13
Postovi: 5399

OffLine
NOVI DETALJI IZ BRAČNOG ŽIVOTA TOMA KRUZA - Kejti Holms planirala bekstvo


Razvod Toma Kruza i Kejti Holms i dalje je tema broj jedan, dok novi detalji iz života slavnog para ne prestaju da izlaze na videlo. Da je kriza u braku Kruza i Holmsove bila zaista duboka, svedoči i priča o tome da je Kejti nedeljama pre nego što je podnela zahtev za razvod napravila tajni plan za bekstvo, zbog čega je iznajmila i stan u Njujorku.


Slika

Poslednji put su se zajedno pojavili na žurki povodom dodele Oskara


Naime, dok je Tom na Islandu snimao naučno-fantastični film „Oblivion“, Kejti je pripremala teren za trenutak kada će podneti zahtev za razvod, te je iznajmila stan za sebe i ćerku Suri.

Nakon što je saznao da će ga Kejti ostaviti, Kruz je u konsultaciji sa svojim advokatskim timom odlučio da sačeka kraj snimanja na Islandu, nakon čega će i sam podneti zahtev za razvod, ali u Kaliforniji, jer će tako imati veće šanse da dobije starateljstvo nad Suri, dok je Kejti isti zahtev, iz istih razloga, podnela sudu u Njujorku.

Očekuje se da će bitka ovog para oko starateljstva nad šestogodišnjom devojčicom biti veoma surova, dok je situacija oko podele imovine nešto jasnija, budući da je par pred venčanje 2006. potpisao predbračni ugovor kojim je jasno definisano kome šta pripada, u slučaju razvoda.

Ipak, tabloidi prenose da je Kejti u zahtevu za razvod tražila pozamašnu alimentaciju, a zajednička imovina ovog para je procenjena na 275 miliona dolara.

Među detaljima koje je glumac pokušavao da sakrije jesu i priče o tome da su on i Kejti već dugo živeli u sasvim odvojenim delovima kuće, da je insistirao na tome da njegova supruga samu sebe oslovljava sa Kejt umesto Kejti, kao i da je glumica svoje roditelje mogla da viđa samo kada joj on to dozvoli.


Blic

_________________
Slika


Vrh
Estrella
Post  Tema posta: Re: Holivudske zvezde - ko, kad, gde, zašto, kako...  |  Poslato: 02 Jul 2012, 16:38
Korisnikov avatar
Vitezova zvezda

Pridružio se: 17 Jun 2012, 20:13
Postovi: 5399

OffLine
Najseksepilniji vegetarijanci


Holivudske zvezde Vudi Harelson i Džesika Čestejn proglašeni su za najvrelije poznate ličnosti koje ne jedu hranu životinjskog porekla.


Slika



Vudi Harelson (50) i Džesika Čestejn su najseksepilniji vegetarijanci za 2012. godinu, saopštilo je udruženje za zaštitu životinja PETA.

"Primili su brojne nagrade za glumu, a veganskoj ishrani mogu da zahvale što im je koža blistava, a savest čista", saopštila je PETA.

Harelson je rekao da je hranu životinjskog porekla počeo da izbegava još kada je bio mlad i pokušavao da se probije u Holivudu.


Slika

Vudi Harelson; (desno) Na basketu sa Džastinom Timberlejkom

"Bio sam u autobusu, lice mi je bilo prekriveno bubuljicama i non-stop sam duvao nos. Prišla mi je neka devojka i rekla mi - tvoj organizam ne trpi laktozu, prestani da jedeš mlečne proizvode i otarasićeš se tih simptoma. Poslušao sam je, i bila je u pravu", rekao je glumac nominovan za Oskara za uloge u filmovima "Narod protiv Larija Flinta" i "Kurir".

Džesika Čestejn postala je vegetarijanka pre 15, a veganka pre pet godina.

Slika
Džesika Čestejn, najseksepilnija veganka u raznim izdanjima

"Želim da živim životom koji će dokazati da sam zahvalna što sam na Zemlji. Ne želim da ijedno živo biće pati zbog mene", rekla je glumica nominovana za Oskara za film "Služavke".

Prošle godine, PETA je za najseksepilnije vegetarijance proglasila Rasela Brenda i Kristen Vig.


RTS

_________________
Slika


Vrh
Estrella
Post  Tema posta: Re: Holivudske zvezde - ko, kad, gde, zašto, kako...  |  Poslato: 03 Jul 2012, 15:38
Korisnikov avatar
Vitezova zvezda

Pridružio se: 17 Jun 2012, 20:13
Postovi: 5399

OffLine
NIŠTA NE MORA, A SVE HOĆE: PENELOPE KRUZ I KUVARICA I ČISTAČICA!



Slavnoj glumici životni poziv je doneo toliko novca da bi svaki dan mogla sebi da priušti luksuzna odmaranja i putovanja... Ali, njoj đavo ne da mira!


Slika


Zanosna Penelope Kruz smatra da njen glumački poziv nije onaj savršeni, a najapsurdnije od svega je to što joj je uloga domaćice draža od svih crvenih tepiha.

- Domaćica sam i to je divno, najbolja stvar na svetu. Znam da kuvam i važno mi je da svakoga dana imamo sveže spremljenu hranu. Ne podržavam lude dijete, samo se držim mediteranske prehrane- izjavila je lepa glumica, a uz to je naglasila da joj ni čišćenje nije strano. - Dobra sam u čišćenju, to sam naučila dok sam snimala film "Volver". Žena koju glumim stalno je čistila kuću, a kad sam počela pripremati njen lik, otišla sam kod majke i sestre. Mislile su da sam bolesna jer sam celi dan pospremala kuću- zaključila je ona!

Tek kad imate mogućnost izbora u životu, a vi se odlučite za onu težu varijantu, shvatite koliko život čine male stvari. Većina nas sanja o vilama, jahtama i životu na "visokoj nozi", a Penelope koja sve to ima, ponaša se kao sav normalan svet. Veliko bravo za to!


SMedia

_________________
Slika


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 105 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker