Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Mar 2024, 17:04


Autoru Poruka
Passion
Post  Tema posta: Re: Holivudske zvezde - ko, kad, gde, zašto, kako...  |  Poslato: 11 Jan 2013, 21:01
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
(VIDEO) Kluni u krevetu sa Sindi Kraford!

Slika

Holivudski zavodnik i najpoznatiji neženja, Džordž Kluni (51) snimio je seksi reklamu za tekilu sa manekenkom Sindi Kraford (46)

U reklami za tekilu "Casamigos" Kluni završava u krevetu sa Sindi, zato što su preterali sa konzumiranjem alkohola. Uz sve to, izazovnu Sindi koja je obučena u seksi veš, zatiče njen suprug u krevetu sa drugim. U stvarnom životu, Kluni i njen suprug, Rende Greber su prijatelji koji povremeno ispijaju tekilu.




Press


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Holivudske zvezde - ko, kad, gde, zašto, kako...  |  Poslato: 11 Jan 2013, 21:04
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Trudna Monika Kruz

Monika Kruz, španska glumica i mlađa sestra Penelope Kruz, rekla je za španski lista da je iz straha da neće naći idealnog muškarca, odlučila da zatrudni sa spermom nepoznatog donatora.

Slika

Glumica je za list "El Pais" rekla da se na ovaj potez odlučila i zbog toga što želi da postane majka.
"Ispunila sam životni san - postaću majka. Želim da sve ovo podelim i na taj način se zahvalim svim donatorima sperme koji su na taj način mnogim ženama, kao i meni, ispunili snove."

Njena sestra Penelope je pre dve godine postala majka prvi put, a mediji su prošle godine pisali i o drugoj trudnoći.

Press


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Holivudske zvezde - ko, kad, gde, zašto, kako...  |  Poslato: 12 Jan 2013, 13:53
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Tom Kruz: Hoću da budem predsednik SAD

Ako je.eni Arnold može da bude guverner, ja bih mogao da budem predsednik, poverio se glumac vođi sajentologa Dejvidu Miskevidžu

Slika

Tomu se osladilo što u filmovima igra političare
Visoko puca.
Tom Kruz, izgleda, pikira predsedničku fotelju u Beloj kući. Glumac je u jednom razgovoru, objavljenom u knjizi Lorensa Rajta o sajentologiji u Holivudu, otkrio svoje skrivene želje.

- Ako je.eni Arnold može da bude guverner, ja bih mogao da budem predsednik - kazao je Tom Dejvidu Miskevidžu, vođi Sajentološke crkve, svom izuzetno bliskom prijatelju i venčanom kumu.

- Naravno, Tome - rekao je Miskevidž, podržavajući ga u toj nameri.
Ovaj navodni razgovor desio se posle Kruzovog susreta sa sekretarom za obrazovanje Rodom Pejdžom, koga je postavio tadašnji predsednik Džordž Buš mlađi. Glumac je tada pokušao da ubedi sekretara da učenja čuvenog sajentologa Rona Habarda uključi u zakonski akt Kongresa, poznati No čajld left bihajnd akt, usmeren poboljšanju osnovnog i srednjeg obrazovanja u Americi. Takođe, Kruz je, kako piše Rajt, kontaktirao i s bivšim zamenikom državnog sekretara Ričardom Armitažom, kao i sa Skuterom Libijem, šefom tima bivšeg potpredsednika Dika Čejnija. Tada je tema bila tretman sajentologa u Nemačkoj.

Glumcu su izgleda dosadile uloge predsednika Amerike i uticajnih senatora, pa je ozbiljno rešio da film zameni javom.

Slika
Tom Kruz i Dejvid Miskevidž

Glumci političari

♦ Ronald Regan je bio 40. predsednik SAD od 1981. do 1989. godine
♦ Arnold Švarceneger je bio 38. guverner Kalifornije od 2003. do 2011. godine
♦ Val Kilmer je 2009. godine pokušao da sedne u guvernersku fotelju u Novom Meksiku

Kurir


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Holivudske zvezde - ko, kad, gde, zašto, kako...  |  Poslato: 15 Jan 2013, 20:42
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Megan Foks u punoj formi na Zlatnom globusu

Glumica Megan Foks pokazala je na dodeli Zlatnog Globusa da se odmah vratila u savršenu formu nakon porođaja.

Slika

Megan (26) je na dodelu došla sa suprugom Brajanom Ostinom Grinom (39). Oni su krajem septembra dobili sina Nou, a ova dodela je prvi veći događaj na koji su došli zajedno.

Ni ona, ni njen suprug nisu bili nominovani za nagradu, ali su došli da podrže kolege i čim se Megan pojavila na crvenom tepihu blicevi su počeli da sevaju.

Ona je u nedavnom intervjuu priznala da su unajmili "noćnu" dadilju koja dva puta nedeljno brine o bebi kako bi oni mogli da se odmore.

Blic


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Holivudske zvezde - ko, kad, gde, zašto, kako...  |  Poslato: 15 Jan 2013, 20:43
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Pogledajte: Džodi Foster na dodeli "Zlatnih globusa" javno priznala da je lezbejka VIDEO

Slavna glumica Džodi Foster je na dodeli Zlatnih globusa javno priznala da je lezbejka.



Džodi Foster
Foster (50) je dobila nagradu za životno delo i prvi put je javno priznala da je lezbejka zahvalivši na svemu svojoj bivšoj dugogodišnjoj partnerki Sidni Bernard.

- Hvala ti Sid, tako sam ponosna na našu modernu porodicu, na naše divne sinove - izjavila je Džodi Foster.

Inače, već je bilo poznato da je glumica, dobitnica dva Oskara, gej.

Istakla je da je uvek bila iskrena sa svojim prijateljima i porodicom kada je u pitanju njena seksualna orjentacija.

- Kada biste morali da se borite za normalan i iskren život, uprkos svim izgledima, tada biste možda i vi, baš kao i ja, cenili privatnost pre svega. Svima sam dala sve i to od kada sam imala samo tri godine. Zar to nije rijaliti šou koji je odradio svoje, zar ne mislite tako? - istakla je Džodi Foster.

VIDEO > Džodi Foster priznaje da je lezbejka na dodeli "Zlatnih globusa":

Blic


Vrh
Truth and Pain
Post  Tema posta: Re: Holivudske zvezde - ko, kad, gde, zašto, kako...  |  Poslato: 16 Jan 2013, 11:17
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 04 Jul 2012, 21:49
Postovi: 946

OffLine
Rob Patison ostavio Kristen Stjuart?

Izgleda da je prevara glumice Kristen Stjuart ostavila snažne posledice na odnos sa njim dečkom Robertom Patisonom, jer mediji prenose da ju je on ipak ostavio

Slika

Protekle godine Kristen je prevarila Roba sa duplo starijim, oženjenim rediteljem Rupertom Sandersom, ali je nakon brojnih meseci glumac ipak uspeo da joj oprosti.

Međutim, mediji prenose da je par imao sve više nesuglasica tokom novgodišnjih i božićnih praznika, tako da je Robert shvatio da ipak ne može da pređe preko toga da ga je Kristen prevarila.

Britnaski "The Sun" prenosi da su nesporazumi počeli krajem protekle godine, a Robert je došao na dodelu Zlatnog globusa bez Kristen. Poznati glumački par upoznao se na snimanju čuvenog filmskog serijala o vampirima "Sumrak saga".



24 Sata

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=b04ShbtaNnc


Vrh
Truth and Pain
Post  Tema posta: Re: Holivudske zvezde - ko, kad, gde, zašto, kako...  |  Poslato: 17 Jan 2013, 10:30
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 04 Jul 2012, 21:49
Postovi: 946

OffLine
U PEDESETOJ IZGLEDA SJAJNO: TAJNA VITKE FIGURE JE NJENA SLABOST KA MLAĐIM MUŠKARCIMA! (FOTO)

Slika

Nije joj prvi put, a čini se kako je poznata glumica baš slaba na "piletinu"!
Izgleda sjajno u svojim 50-im godinama, a za to je verovatno zaslužno "druženje" s mlađim muškarcima.
Nakon kraha braka s mlađanim Eštonom Kučerom, Demi Mur je prošetala još jednog mlaog momka.
Paparaci su je uhvatili u Meksiku kako se "brčka" s "razbacanim", a osmeh joj nije silazio s lica.
Da li će se ponovo rešiti na brak?


Slika
Slika


S media

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=b04ShbtaNnc


Vrh
Truth and Pain
Post  Tema posta: Re: Holivudske zvezde - ko, kad, gde, zašto, kako...  |  Poslato: 18 Jan 2013, 11:23
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 04 Jul 2012, 21:49
Postovi: 946

OffLine
"OTKIDALE" SU ZA NJIM: NE, NISTE SPREMNI DA VIDITE U ŠTA SE PRETVORIO NAJVEĆI ŠMEKER IZ SERIJE "BEVERLI HILS"! (FOTO)

Slika

A sećate li se koliko ste puta sedeli kraj malih ekrana u iščekivanju njegove pojave, osmeha? Ovaj šmeker se potpuno izobličio a godine su učinile svoje!

Dovoljno je reći Dilan MekKej, da sve dame vrate film unazad i prisete se čuvenog šmekera iz popularne serije "Beverli Hils".
Za Lukom Perijem su otkidale dame širom sveta.
Osmeh, pogled, problematično ponašanje. Bio je glavna gaca srednje škole Beverli Hilsa, a sada, nije ni blizu onoga što je bio.
Vreme je učinilo svoje, izobličilo mu se lice.
Dame, jeste li razočarane?
Imate pravo da žalite i pustite suzu, jer onog "frajera" više nema!


Slika


S media

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=b04ShbtaNnc


Vrh
Truth and Pain
Post  Tema posta: Re: Holivudske zvezde - ko, kad, gde, zašto, kako...  |  Poslato: 19 Jan 2013, 02:51
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 04 Jul 2012, 21:49
Postovi: 946

OffLine
Nikol Kidman: Opušta me seks s kolegama!


Nikol otkrila da uživa kad snima erotske scene, dok joj kadrovi tuča i ubistava teško padaju


Slika

Opuštena.
Nikol Kidman (45) otkrila je da je opušta seks s kolegama. Holivudska zvezda nije završila u krevetu brojnih glumaca, već je izjavila da su joj draže erotske scene s filmskim partnerima nego kadrovi ubistava ili tuča. Naime, popularnu Australijanku šokira nasilje i zbog toga nikada ne može da se opusti kad snima brutalne scene, dok u kadrovima u kojima vodi ljubav uživa. Njih radi s lakoćom. Kidmanova je u intervjuu priznala da je imala veliki problem tokom snimanja horor filma „Stoker“. Na setu je stalno bila oblivena krvlju, što joj je zadavalo velike probleme.

- Imala sam noćne more, sanjala sam da me proganjaju čudovišta. Teže mi je da snimam scene nasilja nego da na setu vodim ljubav. Nasilje me šokira, dok me maženje s kolegama opušta - rekla je Kidmanova, ali nije otkrila kako na to reaguje njen muž Kit Urban.

Otkrila je i da joj nije bilo teško da urinira po kolegi Zaku Efronu (25) u filmu „The Paperboy“. A s Tomom Kruzom je svojevremeno bila toliko opuštena na setovima da su se i venčali.


Slika

Slika


Kurir

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=b04ShbtaNnc


Vrh
Truth and Pain
Post  Tema posta: Re: Holivudske zvezde - ko, kad, gde, zašto, kako...  |  Poslato: 20 Jan 2013, 01:30
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 04 Jul 2012, 21:49
Postovi: 946

OffLine
Lakše snima maženje i uriniranje po kolegi nego ubistva


Nikol Kidman (45) požalila se da nije uživala dok je snimala horor "Stoker", jer je na setu stalno bila oblivena lažnom krvlju.


s

- Imala sam noćne more. Sanjala sam da me čudovišta proganjaju - kaže Kidman i dodaje kako joj je teže snimati scene tuča ili ubistva nego se seksati na setu.



Poznata glumica objašnjava kako je nasilje šokira, a maženje s kolegama opušta.



Čak joj nije bio problem ni da urinira na Zaka Efrona (25) u filmu "The Paperboy".





Vesti online

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=b04ShbtaNnc


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 69 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   
cron

Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker