Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Apr 2024, 14:34


Autoru Poruka
Passion
Post  Tema posta: Re: Holivudske zvezde - ko, kad, gde, zašto, kako...  |  Poslato: 30 Dec 2012, 14:50
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Glumac iz "Terminatora" divljao u seks-šopu

Nik Stal, zvezda trećeg dela "Terminatora", uhapšen je pošto je uradio nešto što se ne radi na javnom mestu..
.

Slika

Stal (33) je uhapšen pošto se samozadovoljavao u kabini za presvlačenje u jednom seks-šopu u Los Anđelesu, piše američka štampa.

Pušten je uz kauciju i biće optužen za remećenje javnog reda i mira. Stal inače već mesecima pravi probleme zbog zavisnosti od droge i alkohola, a nedavno je njegova bivša supruga prijavila da je nestao iz ustanove za rehabilitaciju.

Stal je karijeru počeo kao dete, u filmu "Čovek bez lica" sa Melom Gibsonom. U trećem "Terminatoru" Stal je preuzeo ulogu Džona Konora od podjednako problematičnog Edvarda Furlonga. Glumca znamo i iz filmova "Grad greha" i drugih.

(MONDO)


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Holivudske zvezde - ko, kad, gde, zašto, kako...  |  Poslato: 30 Dec 2012, 14:50
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Skarlet Johanson: Nisam seks-bomba!

Glumica kaže da ne shvata zašto je "svaka žena koja obuče haljinu" odmah prozvana seks-bombom.

Slika

Skarlet Johanson (28) trenutno promoviše film "Hičkok", u kojem igra glumicu Dženet Li, i tim povodom dala je intervju britanskom "Elu".
"Od svoje 18. godine sam u javnosti i na crvenom tepihu, i nikada mi nije bilo jasno zašto je fokus na mom telu", rekla je glumica.

"Oduvek izgledam ovako, oduvek imam obline i zaista ne shvatam zašto svaki put kada nosim dekolte moram da budem proglašena novom Merilin Monro", rekla je Skarlet.
Ona je dodala da joj ne smetaju komplimenti, ali da ne voli preteranu seksualizaciju koja očigledno vlada u medijima.

Mondo


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Holivudske zvezde - ko, kad, gde, zašto, kako...  |  Poslato: 30 Dec 2012, 15:22
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Dženifer Garner proglašena mamom godine

Slika

Američka glumica Dženifer Garner proglašena je mamom godine
Glumica je ovu titulu zaslužila svojim imidžom besprekorne majke troje dece koje ima sa suprugom, glumcem i rediteljem Benom Aflekom, navodi se na sajtu magazina za roditelje "Today's Parent" koji je sproveo anketu.
Na drugom mestu našla se Riz Viterspun, na trećem mestu je Bijonse, četvrtom Džesika Simpson, dok se na petom mestu nalazi Džesika Alba.

Press


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Holivudske zvezde - ko, kad, gde, zašto, kako...  |  Poslato: 01 Jan 2013, 14:51
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Met Dejmon: Poslušao sam savet Hita Ledžera kako da poljubim muškarca


Met Dejmon koji u filmu "Liberači" igra ljubavnika Majkla Daglasa, priznao je da se ugledao na Hita Ledžera pre nego što je snimio scenu u kojoj je ljubio drugog muškarca.


Slika

Holivudski glumac: Met Dejmon

Tragično preminuli Hit Ledžer jednu od najboljih rola ostvario je igrajući gej kauboja u filmu "Broukbek planina" u kome se ljubio sa drugim muškarcem.


Kada je Met Dejmon trebalo da snimi sličnu scenu sa Majklom Daglasom u filmu "Liberače" prisetio se šta mu je Ledžer rekao kada ga je jednom prilikom pitao kako se pripremao da poljubi drugog muškarca.


"Sećam se da sam ga pitao kako je on tu scenu odradio sa Džejkom Gilenhalom, na šta mi je on odgovorio: "Druže, popio sam pola gajbice piva u prikolici", ispričao je Dejmon.

Pogledajte poljubac Hita Ledžera i Džejka Džilenhola:




Vesti


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Holivudske zvezde - ko, kad, gde, zašto, kako...  |  Poslato: 01 Jan 2013, 15:25
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
NE DA JOJ DA SE ZAPUSTI
Ešton Kučer ukida seks Mili Kunis dok ne smrša


Slika

Ešton Kučer smatra da se njegova devojka Mila Kunis zapustila zbog uloge za koju je morala da se ugoji, te joj je ukinuo seks kako bi je motivisao da se baci na dijetu i dovede u red.

Mila je zbog uloge u filmu "Blood Ties" morala da nabaci više od deset kilograma, a njen dečko Ešton Kučer se zabrinuo da ona nema motiviaciju da nakon snimanja smrša, te je osmislio pakleni plan.

"Ešton joj je rekao da nema seksa dok ne smrša", otkrio je prijatelj blizak ovom paru i dodao da Ešton smatra da će ovako svoju devojku motivisati da se skroz ne zapusti.

Blic


Vrh
Truth and Pain
Post  Tema posta: Re: Holivudske zvezde - ko, kad, gde, zašto, kako...  |  Poslato: 03 Jan 2013, 13:13
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 04 Jul 2012, 21:49
Postovi: 946

OffLine
Neće biti Crnogorac: Žerar Depardje postao ruski državljanin

Ruski predsednik Vladimir Putin dodelio je danas rusko državljanstvo francuskom glumcu Žeraru Depardjeu, koji je nedavno zapretio da će se odreći francuskog pasoša zbog povećanja poreza za najbogatije Francuze.

Slika



- Vladimir Putin je potpisao dekret kojim se Francuzu Žeraru Depardjeu dodeljuje rusko državljanstvo - navodi se u saopštenju Kremlja.



Depardje (63), jedan od najbolje plaćenih francuskih glumaca, odnedavno živi u Nešinu, belgijskom mestu nedaleko do granice sa Francuskom kako bi izbegao plaćanje poreza u svojoj zemlji.



Francuski glumac pomenuo je tri zemlje u kojima bi mogao da dobije državljanstvo - Belgiju, u kojoj, kako je naveo, ima kuću, Rusiju, čiji ga je predsednik, navodno, već pozvao, kao i Crnu Goru u kojoj, prema njegovim rečima, ima prijatelje i poslove.

Francuske vlasti planiraju da 2013. uvedu porez od 75 odsto za bogate čiji su godišnji prihodi veći od milion evra.


24 sata

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=b04ShbtaNnc


Vrh
Truth and Pain
Post  Tema posta: Re: Holivudske zvezde - ko, kad, gde, zašto, kako...  |  Poslato: 03 Jan 2013, 13:27
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 04 Jul 2012, 21:49
Postovi: 946

OffLine
PRESELA JOJ ŽURKA: ZBOG BEZOBRAZNOG DEKOLTEA VERENIK "LJUBOMORISAO" PA GA IZBACIVALI NAGLAVAČKE IZ KLUBA (FOTO)

Jedna je od najlepših žena na svetu ali očigledno joj je potrebno da se i dalje priča o njenom seksipilu. Ovoga puta je zbog toga zažalila.

Slika

Sofija Vergara je glumica koja je ponosna na svoje obline i rado ih pokazuje. U atraktivnom izdanju dočekala je i Novu godinu u jednom klubu ali seksipil ju je ovoga puta koštao. Naime, njen verenik bio je toliko ljubomoran što je drugi gledaju da je obezbeđenje moralo da ga izbaci napolje!

- Nik Leb se jako naljutio nakon što se Sofija slikala sa strancima i počeo je da se dere na nju. Četvorica momaka iz obezbeđenja jedva su ga izbacili iz kluba, a glumica ga je pratila dok joj se po putu raspala cela haljina, kaže izvor blizak paru.


Smedia

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=b04ShbtaNnc


Vrh
Truth and Pain
Post  Tema posta: Re: Holivudske zvezde - ko, kad, gde, zašto, kako...  |  Poslato: 03 Jan 2013, 14:16
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 04 Jul 2012, 21:49
Postovi: 946

OffLine
Džad Lou: Tata u akciji

Slika

Poznati glumac prve dane praznika provodi na Havajima.

Miljenik dama proslavljeni glumac Džad Lou januarske dane provodi na Havajima u društvu svog sina Rudija.


Slika

Džad je doneo odluku da u Novoj godini više vremena posveti najmilijima, pa je već u prvim danima januara odlučio da krene u akciju, a sa svojim naslednikom najviše vremena provodi surfujući na talasima.


Story

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=b04ShbtaNnc


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Holivudske zvezde - ko, kad, gde, zašto, kako...  |  Poslato: 04 Jan 2013, 12:38
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
"Moje scene seksa su smešne"


Kirsten Stjuart smatra da su njene seksi scene u filmu "On the road" prilično smešne kad se gledaju kao izolovani trenuci.


Slika

Ne stidi se ničega!

"Da budem iskrena, mislim da je prilično smešno gledati sebe na ekranu kako glumiš seks. Ali kad gledam film mislim da su dobre. Gledala sam ga čak tri puta, a to nije tipično za mene", kaže mlada glumica Kirsten Stjuart.

Kao što smo već pisali, u filmu se glumica "seksa" s dvojicom kolega. Za prikazanu golotinju u filmu Kirsten je rekla da bi bilo "pogrešno da se stidi nečega kad je u pitanju ovaj film".

- Da nisam to uradila, mislim da bi mi prigovorili da sam se bojala da ću razočarati fanove "Sumrak sage" ili tako nešto". Želela sam to da uradim! Volim da plašim samu sebe, kroz zagonetni osmeh je rekla Kirsten.

Vesti


Vrh
Passion
Post  Tema posta: Re: Holivudske zvezde - ko, kad, gde, zašto, kako...  |  Poslato: 04 Jan 2013, 12:44
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 19 Sep 2012, 21:59
Postovi: 4951

OffLine
Glumac Bronson Peletje mokrio nasred aerodroma

Peletje, dva sata pošto je izbačen s leta jer je bio pijan, obavio malu nuždu pred brojnim putnicima

Slika

Bronson Peletje
Pijan urinirao pred brojnim prolaznicima.
Bronson Peletje (25) mokrio je nasred aerodroma u Los Anđelesu. Glumac koji u filmu „Sumrak“ glumi člana vučjeg čopora Džejkoba Blejka izvršio je malu nuždu pred velikim brojem putnika. Dva sata pre incidenta, on je izbačen s leta jer je bio pijan.

Putnici koji su se zatekli na licu mesta bili su začuđeni prizorom. Dok je urinirao oni su ga snimili, a kadrovi su ubrzo obišli ceo svet. Pijanog Bronsona su savladali pripadnici aerodromskog obezbeđenja, a jedan d njih ga je oborio na pod i stavio mu lisice na ruke.

Glumac je ostavljen na aerodromu kako bi se otreznio i ukrcao u avion koji je kasnije leteo na njegovu željenu destinaciju. Kad je prestalo dejstvo alkohola, Peletje je tvrdio da nije mokrio u javnosti. Ipak, demantovali su ga snimci koje su napravili putnici.
Inače, glumac ima veliki problem s porocima. Početkom decembra uhapšen je zbog posedovanja kokaina i metamfetamina.

Vesti


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 206 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker