Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Mar 2024, 22:47


Autoru Poruka
Astra
Post  Tema posta: Re: Tvoje lice zvuči poznato  |  Poslato: 08 Dec 2013, 02:02
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
ŽELJKO U TESNOJ KOŽI: Pogledajte Šašić vrcka kao Super Sneki!

Folker je u šortsu, okićen šljokicama, s gomilom šminke, u plavim cipelama s visokim potpeticama, simpatično vrckao sa skupljenim kolenima, pokušavajući da dočara pokrete koleginice

Slika

Željko Šašić oduševio je žiri i publiku imitirajući Super Sneki u devetoj epizodi Tvoje lice zvuči poznato.
Folker je u šortsu, okićen šljokicama, s gomilom šminke, u plavim cipelama s visokim potpeticama, simpatično vrckao sa skupljenim kolenima, pokušavajući da dočara pokrete koleginice iz filma "Tesna koža".

Sneki je bila oduševljena kako je njen kolega odradio zadatak.
"Željko je fantastičan, ali ja sam oduševljena svim. Ovo je bila scena iz Tesne kože. Čestitam Željko", bila je oduševljena je Sneki. "Malo smo proširili kostim", zaključila je pevačica.

"Željko, ti si Bog. Ti si oslobođen ega. Ti si pravo muško i nije ti lako ući u šorts. I ti si zgodan i ovo je najpozitivnije što sam videla u životu", rekla je Nata.
"Ima nešto čarobno u najlon čarapama. Imaš jako lepe noge. Tvoja ekspresija je bila odlična. Bio si spektakularan, bio si sjajan", rekao je Ivan. "Fenomenalan nastup. Sneki je uvek nasmejana i ti si to odlično uradio. Više si mi ličio na Kleopatru, nego na Sneki", zaključila je Katarina. "Mnogo mi je drago što si dobio ovu ulogu jer ste se ti i Sneki u ovom šou dobro sarađivali. Bio si fenomenalan. Odlično si pevao", rekla je Marija.



Slika


Kurir

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Tvoje lice zvuči poznato  |  Poslato: 22 Dec 2013, 08:14
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
TLZP: Evo finalista!

U finalu sledeće subote za 25.000 evra takmičiće se Aleksa, Boris, Sara, Ana i Knez!

Slika

Pobednik poslednje "obične" emisije šoua "Tvoje lice zvuči poznato" bio je Aleksa kao dijabolični Robi Vilijams, a publika i žiri zajedno su odabrali finaliste!
Nakon deset emisija u kojima su prikazivali muzički, glumački i plesački talenat, otvorenost za nova iskustva i smisao za humor, Aleksa Jelić, Boris Milivojević, Sara Jovanović, Ana Kokić i Nenad Knežević Knez su petoro učesnika koje je publika, zajedno sa žirijem, poslala u dalje takmičenje.

Prvi put, emisija je išla uživo i publika je bila uključena u glasanje, a sav novac – pobednička nagrada i novac od SMS glasova – biće prosleđen u humanitarne svrhe.

Polufinale je otvorila Ana Kokić kao Bijonse, spustivši se sa plafona i zaurlavši "Ring the alarm"! Najpre u dugoj haljini, pa u blještavom korsetu, Ana je izgledala "kao avion" još i pre nego što je počela poznati "booty shake" uz pesmu "Crazy in love"!

"Nadam se da mi Nikola neće razbiti nos ako te pohvalim", rekao je Ivan misleći na Aninog muža, sa kojim ima dve ćerkice.

Super Sneki bila je Ana Nikolić, u pripijenoj haljinici, i pevala je "Romale, romali". Marija je pohvalila kostim, Katarina "rad kukićem", a Ivan sumirao – "baš si bila mačkica". Gostujući član žirija, Indeksovac Mićko, rekao je da je bila bolja od originala. On je, inače, pročitao "telegram" u kojem je izimitirao aktuelne, ili bivše političare, kako pohvaljuju šou.

Aleksa Jelić pevao je "Let me entertain you" Robija Vilijamsa, utegnut u crni kostim, našminkan kao članovi benda Kiss, okružen golišavim balerinama. Za pevački, igrački i glumački talenat pokupio je komplimente od svih članova žirija.

Željko Šašić pevao je "Ako odeš" svog imenjaka Željka Samardžića, a zadatak mu je, kaže, lako pao, osim što je imao tremu. Pesma je zvučala odlično, a seda kosa, veštački nos i nacrtane obrve dočarale su fenomen domaće scene poznat kao "pola čovek, pola Osmi mart".

"Ja sam ipak video Šašića, ne Samardžića, ali to je možda i kompliment tebi i tvom glasu. Imitacija je bila – onako, ali interpretacija – vrhunska", rekao je Mićko.

Goca kao Olivija Njutn Džon i Knez kao "Džontra" bili su duet za ovu nedelju, sa pesmom "You're the one that I want" iz mjuzikla "Briljantin". Pevač se odmah obradovao, jer je rekao da je ples, koji do sada nije mogao da prikaže, njegov "skriveni talenat". Oboje su zvučali malo promuklo, ali dali su sve od sebe – Knez je podvriskivao kao Travolta, Goca vrckala u tesnom crnom "autfitu"...

"Ovo je bilo skandalozno, ne da ne znaš da igraš, nego baš ne znaš da igraš",rekao je Ivan kroz smeh, koji je onda morao na bini da pokaže kako bi on to odigrao.

"Goco, nosi češće tu odeću! Kneže, ti tvoju nemoj", dodao je Mićko.

Nije mu bilo lako da imitira žene, a posebno ne jednu ovako neponovljivu– Skaj Vikler bio je Ejmi Vajnhaus.

"Prvi put da mi je zaista trebala Marijina pomoć. Ubiše me noge, brate", rekao je on. Obukao je haljinicu, štikle, stavio ajlajner, lažne tetovaže i periku i otpevao "Back to black" i "Rehab".

"Ti si bio Ejmi Birhaus", nasmejao se Mićko.

"Kao prava droca u godinama", rekao je Ivan.

Dame su imale podeljena mišljenja – Marija je bila oduševljena, a Katarina zgrožena.


Slika
1 / 9Izvor: PrvaBoris Milivojević pomešao "crnu i zlatnu"

Slika
Tamara i "klan Đogani"

Slika
Sara kao Olivera Katarina

Slika
Željko Samardžić, ovaj, Šašić

Slika
Goca i Knez, "Briljantin"

Slika
Vikler kao Ejmi Vajnhaus

Slika
Aleksa "Robi Vilijams" Jelić

Slika
Sneki kao Ana Nikolić

Slika
Ana Kokić kao Bijonse


Prošlonedeljna pobednica Sara pevala je "Alaj mi je večeras po volji" Olivere Katarine, uz tradicionalnu muzičku pratnju. Skinula je pesmu u originalu, a maska je bila skoro jeziva!

"Da sam zatvorila oči, mislila bih da je ona! Maska je mogla da bude malo bolja, ali to nije do tebe", rekla je Katarina koja je u filmu "Čarlston za Ognjenku" sarađivala sa slavnom pevačicom.

Tamara je imitirala Vesnu Đogani uz neočekivanu pomoć – Đole Đogani i Slađa Delibašić, Baki B3 i Gagi Funky G pojavili su se da sa njom odglume spot za "Gljivu ludaru"! Muzička "drama" porodice Đogani bila je sjajna potpora za Tamarin komični performans.

"Ovo je bio povratak u devedesete, pitala sam se – hoće li izaći i ćerke na scenu", rekla je Katarina.

Za kraj je ostavljeno najbolje, odnosno Boris Milivojević kao Seka Aleksić, nastup koji je u najavi izazvao najviše pažnje. U kratkoj haljini, čarapama iznad kolena, sa perikom, mešao je i tresao grudima, a publika, žiri i ostali izvođači valjali su se od smeha dok je pozivao "frajera" da "pomeša crnu i zlatnu".

Mićko mu je rekao da "ne zna koga je imitirao, ali da je definitivno uspeo".

"Ovo je svakako odeća koju bi trebalo da odabereš, ako odlučiš da postaneš transseksualac", rekao je on.

"Ovaj seksepil je neverovatan, ja ne mogu da se uzdržim dok te gledam", rekao je Ivan.

Publika je ovako glasala:

Sneki – 2

Goca – 3

Knez – 4

Vikler – 5

Željko – 6

Tamara – 7

Ana – 8

Aleksa – 9

Boris - 10

Sara - 12


mondo

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Tvoje lice zvuči poznato  |  Poslato: 28 Dec 2013, 17:24
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
TLZP:
Boris kao harmonikaš iz filma "Ko to tamo peva", vratolomije Ane Kokić


Bez obzira na udarnički tempo koji su imali proteklih nekoliko meseci, svi takmičari se slažu u jednom - biće im žao kad se sve završi

Slika

Sutra u 21.05 očekuje nas poslednja, finalna emisija šoua "Tvoje lice zvuči poznato". Bez obzira na udarnički tempo koji su imali proteklih nekoliko meseci, svi takmičari se slažu u jednom - biće im žao kad se sve završi.


Zato će deset veličanstvenih koji su nas sjajno zabavljali i do suza nasmejali, dati sve od sebe da prirede nezaobravnu završnicu. Finalisti su sami birali svoje imitacije pa ćemo tako večeras genijalnog Borisa gledati u numeri iz kultnog domaćeg filma "Ko to tamo peva". Boki uživa u pripremama, a harmonika i prepoznatljiv stajling upotpuniće atmosferu na sceni.
Ana Kokić ponovo ima zahtevnu koreografiju koja ju je pratila tokom celog takmičenja. Stoga je i želela da završi svoje predstavljanje u tom maniru. Njen izbor je zvezda Pink i numera "Try".

Ko će pobediti, odlučiće isključivo gledaoci sms glasovima. Pobednik će nagradu od 25.000 evra dati u humanitarne svrhe. "Tvoje lice zvuči poznato" je šou koji je obeležio 2013. godinu. Iako potpuno nov za naše tržište, od samog starta je osvojio višemilionski auditorijum.

Ovaj šou je bio glavna tema na društvenim mrežama svake subote, nastupi su se prepričavali od epizode do epizode, a ono što najvažnije, uneo je osmeh i vedrinu u domove gledalaca.

Slika


Novosti

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Tvoje lice zvuči poznato  |  Poslato: 28 Dec 2013, 17:28
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
TLZP:
Večeras veliko finale, ko će pobediti?


Sara Jovanović, Aleksa Jelić, Nenad Knežević Knez, Ana Kokić i Boris Milivojević će pokušati da osvoje nagradu u iznosu od 25.000 evra

Slika
Superfinalisti šoua "Tvoje lice zvuči poznato" /Foto: Prva

Posle više od dva meseca Srbija će u subotu uveče saznati ko je pobednik muzičkog šoua "Tvoje lice zvuči poznato"! Sara Jovanović, Aleksa Jelić, Nenad Knežević Knez, Ana Kokić i Boris Milivojević će pokušati da osvoje nagradu u iznosu od 25.000 evra koju će pokloniti nekome kome je to preko potrebno.

I dok finalisti Sara Jovanović (Leona Luis), Nenad Knežević Knez (Leni Kravic), Aleksa Jelić (Madona), Boris Milivojević (“Ko to tamo peva“) i Ana Kokić (Pink) vredno rade na novim zadacima, preostala petorka koja nija prošla u finale sada sa lakoćom dočekuje subotu veče.

Za svoje fanove i verne gledaoce koji su iz emisije u emisiju sve brojniji, Goca Tržan, Skaj Vikler, Željko Šašić, Tamara Dragičević i Snežana Babić Sneki prirediće pravi spektakl u revijalnom delu emisije.

Pobednika najgledanije šou programa „Tvoje lice zvuči poznato“ izabraće publika SMS glasovima.


Novosti

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Tvoje lice zvuči poznato  |  Poslato: 29 Dec 2013, 16:11
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Fenomenalna Ana Kokić pobedila i osvojila 25.000 evra!

Posle više od dva meseca mukotrnog rada, i divnih imitacija Ana je zasluženo osvojila prvo mesto i to odlukom publike. Novac ide Srni Sedmak

Slika

Pobednik prve sezone muzičkog šoua "Tvoje lice zvuči poznato" je Ana Kokić. Ona je osvojila 25.000 evra koja će da ti devojčici Srni Sedmak kojoj je novac preko potreban.

Posle više od dva meseca mukotrnog rada, i divnih imitacija Ana je zasluženo osvojila prvo mesto i to odlukom publike.

Kako je teklo veliko finale možete pročitati OVDE:
21:18 - ANA: OČEKUJTE OD MENE POBEDU

Pevačica Ana Kokić je istakla pre finala da se od nje može očekivati samo - pobeda. Ona je tokom takmičenja pokazala zavidnu sposobnost imitacije.

21:20 - ALEKSI JELIĆU MUŠKARCI NA SCENI ZAVIRIVALI ISPOD HALJINE

Finale je otvorio Aleksa Jelić koji je imitirao Madonu. Mnogobrojni muškarci koji su zavirivali ispod Aleksine haljine nisu ga omeli da besprekorno izvede numeru "Vogue".

Pevačica Saška Janković, Ivan Petrović i voditeljka Maja Nikolić su se složili na Twitteru da je Aleksa pretalentovan i odličan kao uvek.

Ivan: Ovaj šou je pravljen za tebe. Ti si najsvestraniji takmičar. Leo si ohladio Rusu ono što mu se zagrejalo večeras. Super si bio

Katarina: Ovo je tvoj najkompletniji nastup koji si imao. Taj kostim ti je mnogo otežao sve. Svaka čast!

Marija: Ti si preteča TLZP. Bio si fantastičan. Bravo!


Slika


21:29 - BORIS PEVA "ZA BEOGRAD"

Boris Milivojević će ove večeri izvoditi pesmu "Za Beograd" iz filma "Ko to tamo peva" . Glumac se odlično snašao na harmonici kao Lepi Mića. Na sceni mu se prodružio pravi Lepi Mića koji je po završetku nastupa rekao da ga je Boris oduševio i odlično izimitirao.

Marijana Mićić: Borisa da gledam 24h dnevno da mi zivot bude lep i nasmejan.
Tatjana Vojtehovski: Boris Milivojevic. Obelezio ovu TV sezonu!

Ivan: ovo je bila najpametnija odluka produkcije. preozbiljan si šoumen i najozbiljniji imitator na ovim prostorima. Bio si odličan u celom šou.

Marija: Šta reći takom čoveku i umetniku. Bio si odličan za saradnju. Imaš sve razloge da budeš ponosan. beskrajno si nas zabavio i bilo je jako lepo.

Katarina: Ovo nije jedna od tvojih imitacija. Ti si moj favorit! Izuzetno sam ponosna jer si ti moj kolega. Posebno mi je drago što si izabarao ovu numeru.

Slika

21:42 - SVI PRIHODI OD SMS IDU U HUMANITARNE SVRHE

I večeras gledaoci učestvuju direktno u humanitarnoj pomoći, jer sav novac od SMS poruka ide u humanitarne svrhe!
21:42 - SARA U KAO LEONA LUIS

Sara Jovanović natupa kao Leona Luis. Mnogo igrača na sceni, Sara u dugačkoj ljubičastoj haljini peva pesmu "Bleeding love". Publika je oduševljena pa je Saru nagradila gromoglasnim aplauzom.

Sara: Najteže mi je bilo kada sam morala da imitiram Lajzu Mineli.

Katarina: Mislim da si se dokazala i da si najbolji vokal koji sam ikada čula

Marija: Bilo je svega. Mnogo mi je dargo što sam mogla da radim sa tobom. Bila si sjajna.

Ivan: Kada Sara. Ako je tvoja namera bila da vidimo kakva si pevačica, onda si uspela. Obožavam tvoj izraz lica kada čekaš da ti kažem nešto loše.

Slika


21:58 - ANA KOKIĆ SA ZAHTEVNOM KOREOGRAFIJOM ODUŠEVILA ŽIRI I PUBLIKU

Pevačica Ana Kokić se na sceni pojavila kao pink. Odlična maska i kostim, a publika i žiri su oduševljeni. Ona je dočekana sa gromoglasnim aplauzom.

Publika je posle Aninog izvođenja ustala i dugo joj aplaudirala.

Društvene mreže "gore" od reči hvale za Anu.
Zorana Arunović: Uuuuuuffff vrhunski!
Marijana Mićić: Najveće bravo!
Ivana Mihić: Bravo!!!
Dragan Brajović: Bravo Anči,razvalila si!Nikad bolja!
****
Ivan: Teško je zamisliti da se može naraviti bolja tačka na televizikji. ovo je nešto najbolje što sam ikada video. Ako ima malo pravde i mozga među ljudima ti večeras odnosiš pobedu.

Katarina: Ovo je najhrabriji potez koji sam videla. Želim ti pobedu jer si zaslužila.

Marija: Ti si moje najveće iznenađenje.


Slika


22:11 - MARIJA ŠERIFOVIĆ: AKO NE POBEDI ANA, ŠTRAJK ISPRED EMOTIONA

Marija Šerifović se oglasila na društvenim mrežama i otkrila da je za nju Ana pobednik.

- Ja sam za neki strajk i demonstracije ispred Emotion-a ako ne pobedi Ana Kokić - napisal je pevačica na Twitter-u.
22:18 - KNEZ KAO LENI KRAVIC

Tamnoputi Knez sa dredovima koji u crvenoj odori „prži“ gitaru, očigledno se svideo publici koja je burnim aplauzima ispratila njegov rok nastup.

Katarina: Stasao si u ozbiljnog imitatora. Svaka čat!

Marija: Mislim da je tvoja transformacija počela od Hari Mata Harija. Ovoj šou ne bi bio ovakav bez tebe. Hvala ti!

Ivan: Razgrni haljine da vidimo jel ti sprava tu pošto si puno mahao gitrom.

Slika


22:25 - NOVAK ĐOKOVIĆ: MOJ FAVORIT JE ANA KOKIĆ

Teniser Novak Đoković prati šou Tvoje lice zvuči poznato, a pogledajte kako su on i Jelena svoje oduševljenje ovim šouom podelli sa svojim fanovima na Tviteru.

- Moj favorit definitivno @AnaKokicMusic Iza nje Aleksa Jelic.Divim se svima na profesionalizmu I zabavi koju su pruzali nedeljama - napisao je Nole na Twitter-u.

Slika


22:33 - MIRNA RADULOVIĆ PREDSTAVILA NOVU PESMU

Pobednica druge sezone šoua "Prvi glas Srbije", Mirna Radulovi, je predstavila svoju novu pesmu pod nazivom "Slušaj dobro".

- Želim svima da čestitam na nastupu. Sari ipak dajem malu prednost - rekla je Mirna.


Slika

22:41 - GOCA TRŽAN OTVORILA REVIJALNI DEO, KATARINA IGRALA I PEVALA SA NJOM

Učesnica šoua Goca Tržan je otvorila revijalni deo. ona je zajedno sa Katrinom Ravojević izvela pesmu iz filma "Cigani lete u nebo".

Voditeljka Marija Kilibarda je zamolila finaliste da prokomentarišu nastup Katarine Radivojević.

Ana Kokić: Sjajna je bila! Bilo je teško igranje i pevanje u isto vreme.

Sara: Super si bila!
22:45 - TRIVAN: KATARINA DEMONSTRIRALA SVE SVOJE NETALENTE

Boris Trivan na Twitter-u: Čestitke Katarini Radivojević koja je uspela u samo 10 sekundi da demonstrira sve svoje netalente.
22:46 - SEKSI TAMARA DRAGIČEVIĆ KAO KAJLI MINOG

Tamari Dragičević je pripala čast da imitira jednu od najvećih svetskih zvezda Kajli Minog.

Slika

22:57 - KNEZ OSVOJIO PETO MESTO

Prvi presek glasova je napravljen. Takmičar koji je zahvaljujući glasovima publike osvojio peto mesto je nenad Knežević Knez.

- Veliko hvala svima koji su učestvovali u izradi u ovom šou - rekao je Knez. - srećan sam što sam učestvovao u ovom šou.
23:07 - MARIJA MIHAJLOVIĆ I ŽELJKO ŠAŠIĆ PEVALI PESMU "HEJ DEČAČE"

U nastavku revijalnog dela, Željko Šašić se predstavio publici pesmom "Hej, dečače" koju je izveo u duetu sa Marijom Mihajlović.

Njihove kolege su i ovog puta imali priliku da prokomentarišu kako su Željko i Marija izveli imitaciju.

Boris: Svaka čast Željko!Hvala Marija!

Aleksa: Svaka čast, ekstra si bila!

Slika

23:25 - BORIS ČETVRTO MESTO

Drugi presek glasova ja napravljen!Takmičar koj se našao na četvrtom mestu je Boris Milivojević.On je imao problema sa pantalonama

- Bilo je veoma zabavno. Divni ljudi, divan spektakl - rekao je Boris. - Nadam se da ćemo nekome pomoći. Hvala svima!
23:39 - SNEKI NEUVERLJIVA KAO ALABINA

Za atmosferu i pravu žurku na sceni, pobrinula se Sneki koja je ove večeri imitirala Ištar. Njena verzija pesme "Alabine" zagrejala je sve prisutne u studiju.

Slika

23:40 - SKAJ VIKLER KAO ANĐEO, IVAN IVANOVIĆ ĐAVO!

Poslednji u revijalnom delu, nastupio je Skaj. On je bio "anđeo", a Ivanović "đavo". Njih dvojica su se sjajno zabavili izvodeći numeru "Čekala sam, čekala sam" iz filma "Mi nismo anđeli".

Slika

23:46 - ALEKSA JELIĆ OSVOJIO BRONZANU MEDALJU

Treći presek glasova je napravljen. Gledaoci su odlučili da bronzanu medalju u najpopularnijem muzičkom šou.

-Hvala mojim kolegama bez kojih ne bih mogao ovoliko da uživam - rekao je Aleksa.
00:05 - ANA KOKIĆ: VEČERAS JE BIO NASTUP MOJIH SNOVA

Pošto su gledaoci mogli da vide retrospektivu nastupa Ane Kokić, ona je rekla da je prezadovoljna svojim učešćem u šou.

- U početku sam bila stegnuta i rezervisana, nisam ušla u likove, ali moj omiljeni nastup je bio večeras - rekla je Ana.
00:08 - SARA: HVALA VAM ŠTO STE MI POMOGLI DA ODRASTEM

Sara Jovanović je posle retrospektive svojih nastupa zahvalila svojim kolegama i Mariji Mihajlović.

- Bilo mi je veoma lepo - rekla je Sara. - Posebno sam htela da se zahvalim svojim kolegama, Mariji Mihajlović. Hvala, Maki!
00:16 - GLASANJE ZATVORENO

00:22 - ANA KOKIĆ POBEDILA!

Ana Kokić je pobednica prvog serijala šoua „Tvoje lice zvuči poznato“! Besprekorna koreografija za pesmu "Try" koju u originalu izvodi Pink, ali i sve prethodne imitacije, omogućili su Ani da osvoji 25 hiljada evra (plus novac od SMS glasova), a celokupnu nagradu Ana je donirala devojčici Srni Sedmak kojoj je neophodna operacija.


Novosti

_________________
Slika


Vrh
Senka
Post  Tema posta: Re: Tvoje lice zvuči poznato  |  Poslato: 04 Nov 2014, 13:20
Korisnikov avatar
Vječita sanjalica
Vječita sanjalica

Pridružio se: 18 Apr 2012, 12:07
Postovi: 45918

OffLine
Zna li neko na kom kanalu i u kom terminu ova emisija ide na hrvatskoj televeziji?

_________________
Slika Slika


Vrh
Senka
Post  Tema posta: Re: Tvoje lice zvuči poznato  |  Poslato: 10 Nov 2014, 23:41
Korisnikov avatar
Vječita sanjalica
Vječita sanjalica

Pridružio se: 18 Apr 2012, 12:07
Postovi: 45918

OffLine
Evo link za šou koji ide u Hrvatskoj...

http://tvojelice.dnevnik.hr/o-showu/

_________________
Slika Slika


Vrh
Вучица
Post  Tema posta: Re: Tvoje lice zvuči poznato  |  Poslato: 17 Nov 2014, 00:23
Korisnikov avatar
Moderator chata

Pridružio se: 13 Okt 2012, 13:01
Postovi: 30458

OffLine
е па Фала ти Сенко за ово [jesss.gif]
никако бре да нађем [smilie_denk_47.gif]

углавном овај нови серијал ТЛЗП у односу на прошлогодишњи ми је баш млак
јбга, прешо Гранд на ТВПрву па сад већина такмичара јелте Грандовци

навијам за Банета одушевио ме лик само тако
поготову када је играо ко Џонтирчица
да не причам како је "одрадио" Металику
е тако
и наравно надам се да ће он да победи [clap1.gif]


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: Tvoje lice zvuči poznato  |  Poslato: 17 Nov 2014, 10:40
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
Sinoc mi je emisija bila odlicna!!!
Bas smo komentirali koliko su sinoc skoro svi bili odlicni i na visini zadatka, iako su imali i dobre zadatke kao izvodjace.
Bane me odusevio i zasluzeno je pobijedio sinoc, ali Ivan Jeftovic je vr'...i sve mi se cini da sam se zaljubila u njega hehe. Kakva energija i pozitiva i divann jeeeee...s njim se fino maziti sigurica...njezan neki tip, dusicaaaa garant :D
Onaj Keba kakav god da je moron i dosadnjakovic, uvijek je na visini zadatka i odradi ga nekako hehe...a smijesan je stalno i ne prestaje biti smijesan bez obzira na ulogu koju dobije.
Mada mi je najveci osmijeh na lice izmamio i oplakali smo od smijeha gledajuci tzv Dubiozu Kolektiv :D

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
Senka
Post  Tema posta: Re: Tvoje lice zvuči poznato  |  Poslato: 17 Nov 2014, 14:24
Korisnikov avatar
Vječita sanjalica
Vječita sanjalica

Pridružio se: 18 Apr 2012, 12:07
Postovi: 45918

OffLine
Meni je i voditelj vr'...zove se Bojan Ivković,ima 39 godina i muzičar je u Vasil Hadžimanov bendu i drugim grupama tog tipa....pored Jeftovića...i sve se slažem sa tobom Molena...iznenadio me Keba,pozitivno...kao i Željko Šašić u prošlom serijalu...kao i Bane,koji je sinoć skinuo Čolu maestralno...

_________________
Slika Slika


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 57 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker