Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 29 Mar 2024, 00:19


Autoru Poruka
Komsinica
Post  Tema posta: Re: Preporuči seriju  |  Poslato: 14 Avg 2013, 21:59
Korisnikov avatar
Forumski novinar
Forumski novinar

Pridružio se: 15 Maj 2012, 10:01
Postovi: 7882
Lokacija: Marakana, Sever

OffLine
U Spartaku ima previse krvi i homo razvrata za moj ukus.

_________________
Slika


Vrh
GiGi
Post  Tema posta: Re: Preporuči seriju  |  Poslato: 19 Avg 2013, 15:39
Korisnikov avatar
Karolina Riječka

Pridružio se: 25 Mar 2013, 12:13
Postovi: 18509

OffLine
Slika

Radnja serije vrti se oko djevojke koja na sasvim neočekivani način doznaje da je jedna od mnogih klonova. Pokušavajući zajedno sa svoja druga dva klona razriješiti misteriju svoga nastanka, Sarah pokušava sačuvati živu glavu u borbi protiv organizacije koja polaže pravo na klonirane djevojke i koja želi upravljati njihovim životima.

Bila sam skeptična prema ovoj seriji, ali naprosto me oduševila... :)

_________________
Plesala bih s tobom
kroz najprometnije ceste
jedan tango kroz crveno
tamo gdje nitko ne bi plesao
na vrhu Hendrixovog mosta
i to mi ne bi bilo dosta...


Vrh
Komsinica
Post  Tema posta: Re: Preporuči seriju  |  Poslato: 23 Avg 2013, 23:58
Korisnikov avatar
Forumski novinar
Forumski novinar

Pridružio se: 15 Maj 2012, 10:01
Postovi: 7882
Lokacija: Marakana, Sever

OffLine
Strele sudbine

Slika

Opis

Svi članovi porodice Vest su sitni lopovi i prevaranti. Kada glava porodice Volfgang Vest bude osuđen na četiti godine zatvora, njegova žena Čeril shvata da porodica mora da počne da živi pošteno. Ali mogu li Vestovi da žive onako kako je Čeril odlučila i da se drže dalje od kriminala?

Čeril je čvrsto rešila da njena deca ne smeju ići očevim stopama. Sin Džetro je ambiciozni budući pravnik s ponekom tajnom. Njegov brat blizanac Ven (identičan po svemu osim po pameti) jedini želi da ide očevim putem. Tu su i sestre, 18-godišnja Paskal, koja želi da bude Rejčel Hanter, i 15-godišnja Loreta, koja je zaljubljena u film i ucenjuje svog profesora, kao i deda Ted, koji možda ima Alchajmerovu bolest, a možda se samo pretvara da bi zavarao ljude.

Tu su i detektiv narednik Vejn Džad, noćna mora porodice Vest; bogata familija Hong iz Azije koja možda ima veze s kineskom mafijom Trijadom; Kerolajn Darting, Loretina zamenica na mestu direktora škole, koja ima vezu sa Džetrom još otkad je bio 15-godišnji gimnazijalac; Manter, Venov najbolji drug i partner u krađama, i Volf, koji nema nameru da prihvati ženin iznenadni napad poštenja.

Ovo je porodična drama o pogrešnoj vrsti ljudi koji pokušavaju da rade ispravno, a za to nisu ni dobro ni odmah nagrađeni. Hrabra i sveža drama, povremeno nepristojna, puna akcije, satirična, ali nikada daleko od stvarnosti.

_________________
Slika


Vrh
Just
Post  Tema posta: Re: Preporuči seriju  |  Poslato: 19 Sep 2013, 10:23
Korisnikov avatar
Persa from the Mahala

Pridružio se: 05 Jun 2012, 19:08
Postovi: 4448

OffLine
REVENGE

Slika

Djevojka se vraća u Hampton, grad bogatih kako bi se osvetila onima koji su joj uništili obitelj
Bogatstvo, ljepota i status određuju ljude u ovom gradu, ali jedna je žena voljna uništiti sve da bi se osvetila.

Emily Thorne (Emily Van Camp) pridošlica je u Hamptonsu. Upoznala je neke od bogatih susjeda, stekla neke nove prijatelje i naizgled se uklopila u grad. Ali nešto je čudno s mladom djevojkom koja sama živi u gradu bogatih. A istina je ta da Emily nije baš nova u susjedstvu. Zapravo, to je bilo njezino staro susjedstvo, sve dok se nije dogodilo nešto što joj je uništilo obitelj i ugled. Sad se Emily vratila i želi ispraviti neke od tih nepravda najbolje što zna – osvetom.

_________________
Micho, nedostajes mi Slika


Vrh
GiGi
Post  Tema posta: Re: Preporuči seriju  |  Poslato: 11 Nov 2013, 11:46
Korisnikov avatar
Karolina Riječka

Pridružio se: 25 Mar 2013, 12:13
Postovi: 18509

OffLine

_________________
Plesala bih s tobom
kroz najprometnije ceste
jedan tango kroz crveno
tamo gdje nitko ne bi plesao
na vrhu Hendrixovog mosta
i to mi ne bi bilo dosta...


Vrh
GiGi
Post  Tema posta: Re: Preporuči seriju  |  Poslato: 22 Apr 2014, 14:05
Korisnikov avatar
Karolina Riječka

Pridružio se: 25 Mar 2013, 12:13
Postovi: 18509

OffLine
Vladarica


Slika


Jedna od brojnih intrigantnih povijesnih priča svakako je ona o Mariji Stuart, ženi koju će svijet poznavati kao Mariju, kraljicu Škotske. Raskošno producirana američka serija uzbudljiva je povijesna fikcija koja nas vodi u dane Marijine rane mladosti.

Marija već u svojim tinejdžerskim godinama Marija slovi za čvrstu vladaricu - prekrasna je, strastvena i staložena na počecima svog trnovitog uspona na vlast. Marija dolazi u Francusku u pratnji četiriju bliskih prijateljica, ujedno i svojih dvorskih dama. Njezina je dužnost osigurati strateško savezništvo s Francuskom, a da bi u tome uspjela, mora se pobrinuti da se ostvare dogovorene zaruke s princom Françoisom, privlačnim sinom francuskog kralja. Međutim, njihov brak nije gotova stvar, već više ovisi o politici, vjeri i tajnim spletkama, nego o osjećajima.

Vatrena je Škotkinja pobudila zanimanje princa Françoisa, ali kao i većina mladića, ne žuri se skrasiti, u čemu ga sprječava i veza s jednom dvorjankom. Osim toga, François ima vlastito mišljenje o tome koliko je savez sa Škotskom mudar potez, no, usprkos tome, između Marije i njega postoji kemija.

Situaciju dodatno komplicira Bash, Françoisov zgodan i vragolasti polubrat koji ima vlastitu priču. Naime, unatoč tomu što je nezakoniti sin, upravo je Bash očev miljenik. Iako mu je kristalno jasno da je François taj koji je nasljednik prijestolja i koji je zaručen za Mariju, Bash uskoro počinje gajiti osjećaje za nju. Intrige nisu nepoznanica ni za Françoisovu majku, kraljicu Katarinu.

Nepopustljivoj je kraljici očito da su njezin sin i njegov polubrat slabi na Mariju, baš kao što joj je očito da njezin muž, kralj Henrik, ljubaka sa svojim ljubavnicama, ali i s drugim dvorjankama. Kad joj je potrebna pomoć u donošenju odluka, obraća se svom pouzdanomu savjetniku, vidovnjaku Nostradamusu, koji ju je uplašio proročanstvom o tome kako će Françoisa brak s Marijom stajati života. Katarina je odlučna u tome da spasi svog sina, pa i po cijenu tuđih života.

Marija saznaje da ima žestoke neprijatelje koji urotama pokušavaju sabotirati njezin brak s Françoisom, a usuđuju joj se prijetiti i smrću, zbog čega Marija postaje svjesna ostalih mračnih sila. Dvorcem luta tajanstvena spodoba, sablast obavijena plaštem koja može postati njezin neobični saveznik. Seljani se pouzdaju u magiju i praznovjerje kako bi opstali u okrutnim vremenima, dok u mračnim šumama koje okružuju francuski dvor vrebaju napadači koji prinose ljudske žrtve stvoru koji se hrani krvlju.

Budući da je na svakom uglu dvorca dočekuju opasnosti i seksualne intrige, Marija okuplja oko sebe svoje dvorske dame, Greer, Kennu, Lolu i Aylee, te se čeliči kako bi bila spremna za vladavinu novom zemljom i kako bi mogla uskladiti zahtjeve svog naroda i želje svog srca.


_________________
Plesala bih s tobom
kroz najprometnije ceste
jedan tango kroz crveno
tamo gdje nitko ne bi plesao
na vrhu Hendrixovog mosta
i to mi ne bi bilo dosta...


Vrh
Emanuella
Post  Tema posta: Re: Preporuči seriju  |  Poslato: 22 Apr 2014, 16:46
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 06 Dec 2012, 21:25
Postovi: 10725

OffLine
rezi me

_________________
Slika


Vrh
Molena
Post  Tema posta: Re: Preporuči seriju  |  Poslato: 22 Apr 2014, 17:33
Korisnikov avatar
*VIP*

Pridružio se: 16 Maj 2012, 19:49
Postovi: 31310

OffLine
Ta dva lika iz serije rezi me su totalni ludjaci... I ja preporucujem tu seriju, punu razvrata, sexa ,spletki i muske i zenkse ljepote.

A Gigi, tu seriju imam snimljenu i sve razmisljam kako cu je poceti gledati kada zavrsim sa ovom Breakinng Bad....i luckastim profesorom kemije koji se baci u proizvodnju metha hehe..kakav biznis. Serija nije losa, ali ja sam na cetvrtoj sezoni i sada mi je vec dosadilo...sve je isto manje vise, ali sada gledam da odgledam i da vidim sta ce se desiti na kraju. Ima 5 sezona i svaka sezona ima 14 epizoda, osim prve koja ima 7 ja mislim.
Preporuka svakako! 8/10 bi bila moja ocjena serije.

_________________
'Music gives a soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and life to everything.'


Vrh
GiGi
Post  Tema posta: Re: Preporuči seriju  |  Poslato: 23 Apr 2014, 13:34
Korisnikov avatar
Karolina Riječka

Pridružio se: 25 Mar 2013, 12:13
Postovi: 18509

OffLine
Ja ću ti Moli samo reći da je princ Francis (ili ti po naški Franjo) mljac... :D Dakle, gledaj... :D
A Reži me sam gledala....i moja preporuka... [kez.gif] Christian [srce.gif]

_________________
Plesala bih s tobom
kroz najprometnije ceste
jedan tango kroz crveno
tamo gdje nitko ne bi plesao
na vrhu Hendrixovog mosta
i to mi ne bi bilo dosta...


Vrh
GiGi
Post  Tema posta: Re: Preporuči seriju  |  Poslato: 25 Jun 2014, 10:44
Korisnikov avatar
Karolina Riječka

Pridružio se: 25 Mar 2013, 12:13
Postovi: 18509

OffLine
Ako su vam se svidjele Kućanice (ili Očajne domaćice)...svidjet će vam se i ova serija! Ja ju obožavam (a gledam ju tek nekoliko dana)... [0happycoeur.gif]


Klasni ratovi nikad nisu bili tako zabavni i prljavi kao u popularnoj enklavi gdje je osoblje jednako mudro, domišljato, nevjerojatno i doslovno vražje kao i njihovi poslodavci. Onaj tko zna tajne ima moć pa će se prije kraja sezone otkriti izvanbračne veze i razotkriti mračne tajne dok ćemo doznavati prljave detalje iza šokantnoga ubojstva obožavane domaćice.

Serija prati blisku skupinu sluškinja povezanu njihovim poslovima, životnim borbama i melodramatičnim svemirom „njih i nas“ koji okružuje njihove poslodavce. Rosie (Ramirez), udovica koja je ostavila sina u Meksiku kad joj je suprug umro, radi kao sluškinja i dadilja za par egocentričnih i uspješnih glumaca, Peri i Spencera Westmorea.

Pjevačica u usponu Carmen (Sanchez) nada se da će njezin poslodavac, pop-zvijezda Alejandro pomoći pokrenuti karijeru, no Odessa, njegova vrlo odana domaćica i njezina šefica, neće prezati ni pred čime da joj stane na put.

Zoila (Reyes) viša je sluškinja Genevieve Delatour (Susan Lucci, All My Children), zahtjevne i emotivno nestabilne bogatašice. Zajedno s kćeri tinejdžericom Valentinom (Ganem) bavi se Genevieveinim ljepuškastim sinom Remijem.

_________________
Plesala bih s tobom
kroz najprometnije ceste
jedan tango kroz crveno
tamo gdje nitko ne bi plesao
na vrhu Hendrixovog mosta
i to mi ne bi bilo dosta...


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 40 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker