Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Apr 2024, 11:34


Autoru Poruka
Picard
Post  Tema posta: Re: Game Of Thrones  |  Poslato: 04 Jun 2013, 10:53
Korisnikov avatar
P
P

Pridružio se: 15 Maj 2012, 19:58
Postovi: 11945

OffLine
nisam čitao knjigu
je l' to baš tako i u knjizi


Vrh
Zlobni
Post  Tema posta: Re: Game Of Thrones  |  Poslato: 04 Jun 2013, 17:08
Korisnikov avatar
YANG

Pridružio se: 18 Sep 2012, 23:21
Postovi: 2128

OffLine
E i ja povlacim sve sto sam rekao [dzokac.gif] Jesu smarali prvih 8 epizoda ali u ovoj devetoj su se vratili u velikom stilu.

Ko nije odgledao 9. epizodu treceg serijala neka ne cita dalje da mu ne pokvarim dozivljaj...





AUUUUUUu jebote, ja ovakav pokolj glavnih glumaca nisam u zivotu video. [krstise.gif]
Pratis likove jos od 2011. i oni ih smaknu u jednoj epizodi [smehsmeh.gif] Sokiran sam...Kakva serija...A mislio sam da nikada nece uspeti da naprave vece iznenadjenje od ubistva Neda Starka...Jedino mi nije jasno zasto uvek Starkovi najebu na kraju?
Sad mi ostaje samo da se nadam da ce Zmaj-Kraljica da im uleti sa vojskom mada ne bi me cudilo da i njen lik strada, jer ovde vise nista nije sigurno... [top88.gif]


Vrh
Zlobni
Post  Tema posta: Re: Game Of Thrones  |  Poslato: 04 Jun 2013, 17:52
Korisnikov avatar
YANG

Pridružio se: 18 Sep 2012, 23:21
Postovi: 2128

OffLine
A evo i reakcija gledalaca na 9. epizodu [cepanje.gif] [cepanje.gif] [cepanje.gif]

phpBB [media]


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Game Of Thrones  |  Poslato: 12 Jun 2013, 07:20
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
NE PROPUSTITE: Sve scene seksa u Igri prestola

U trećoj sezoni popularne serije broj scena seksa se smanjio na 5 od 10 epizoda

Slika

Posle završetka treće sezone popularne serije "Igre prestola", filmski kritčari zaključili su da iako je smanjen broj scena seksa i golotinje, one koje su prikazane traju znatno duže nego što je bilo u prethodnim serijalima.

U prve dve sezone, golotinje ili seksa bilo je u 10 od 10 epizoda, odnosno u 8 od 10 epizoda, dok se taj broj za treću sezonu smanjio na 5 od 10 epizoda. Međutim kada je reč o dužini trajanja tih scena, u trećoj sezoni oni traju u proseku 8 minuta i 30 sekundi, dok je u prvoj sezoni ta brojka bila 8 minuta i 10 sekundi, a u drugoj 7 minuta i 40 sekundi.

U trećoj sezoni se i više pokazuju i goli prednji delovi tela muških glumaca, što je znatna promena u odnosu na prve dve sezone.



kurir

_________________
Slika


Vrh
*Twilight*
Post  Tema posta: Re: Game Of Thrones  |  Poslato: 12 Jun 2013, 12:02
Korisnikov avatar
Laprdalo i tuturutka

Pridružio se: 17 Apr 2012, 20:07
Postovi: 11750

OffLine
Zlobni je napisao:
E i ja povlacim sve sto sam rekao [dzokac.gif] Jesu smarali prvih 8 epizoda ali u ovoj devetoj su se vratili u velikom stilu.

Ko nije odgledao 9. epizodu treceg serijala neka ne cita dalje da mu ne pokvarim dozivljaj...





AUUUUUUu jebote, ja ovakav pokolj glavnih glumaca nisam u zivotu video. [krstise.gif]
Pratis likove jos od 2011. i oni ih smaknu u jednoj epizodi [smehsmeh.gif] Sokiran sam...Kakva serija...A mislio sam da nikada nece uspeti da naprave vece iznenadjenje od ubistva Neda Starka...Jedino mi nije jasno zasto uvek Starkovi najebu na kraju?
Sad mi ostaje samo da se nadam da ce Zmaj-Kraljica da im uleti sa vojskom mada ne bi me cudilo da i njen lik strada, jer ovde vise nista nije sigurno... [top88.gif]


Nedu kada su odsekli glavu šokirala sam se
i mislila sam da ne gledam dalje seriju
a saznanjem da su sad i njegove smakli ...
jbg ne znam šta da gledam... jeste interesantno ali...
ostali su samo oni sa lošim ulogama...
jedino Džon i Kalisu koji su za mene dobri.
Ostaviću malo vremena sebi da se pripremim i odgledam to krvoproliće.

Pihhh a tako sam se nadala da će oni pobediti


Vrh
Naopak
Post  Tema posta: Re: Game Of Thrones  |  Poslato: 12 Jun 2013, 14:38
Korisnikov avatar
N
N

Pridružio se: 05 Apr 2013, 20:20
Postovi: 14794

OffLine
Kalisi ce lom napraviti, opasna plavusa

_________________
Uz vetar sam uvek is'o
i nikoga nisam sis'o,
od malena radim tako
ja sam rodjen naopako!


˙ɐɾ ı oıq ɥıq ǝu oʇsɐz ɐd 'oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs


Vrh
*Twilight*
Post  Tema posta: Re: Game Of Thrones  |  Poslato: 12 Jun 2013, 15:20
Korisnikov avatar
Laprdalo i tuturutka

Pridružio se: 17 Apr 2012, 20:07
Postovi: 11750

OffLine
Ko zna možda i nju smaknu
kako se priprema očekujem mnogo
ali i ovi su oštro krenuli i pljasss ode glava
pljuuu ko se nadao
Nadam se da će Džon uspeti nešto da uradi, on mi je zadnja nada
čak imam i neki osećaj da će on i plavuša biti zajedno,
mnogo je dobar lik kao i ona


Vrh
Naopak
Post  Tema posta: Re: Game Of Thrones  |  Poslato: 13 Jun 2013, 10:42
Korisnikov avatar
N
N

Pridružio se: 05 Apr 2013, 20:20
Postovi: 14794

OffLine
Da, Kalisi je mnogo dobra osoba, veoma pravedna, a veoma nemilosrdna kada je nepravda u pitanju, ekstra je i ne bi bilo fer da je smaknu, sa druge strane i Dzon Snov je ok lik i on je veoma pravedan i posten, ali mi je sav ko devojcica.
Ja ne zurim sa gledanjem cekao sam da skinem sve epizode i onda prisednem....sada sam trenutno u epizodi gde se kuje zavera da smaknu dragu Kalisi...nece valjda, bemu misa

_________________
Uz vetar sam uvek is'o
i nikoga nisam sis'o,
od malena radim tako
ja sam rodjen naopako!


˙ɐɾ ı oıq ɥıq ǝu oʇsɐz ɐd 'oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs


Vrh
Picard
Post  Tema posta: Re: Game Of Thrones  |  Poslato: 09 Jul 2013, 18:15
Korisnikov avatar
P
P

Pridružio se: 15 Maj 2012, 19:58
Postovi: 11945

OffLine
Game of Thrones pronašao Crvenu guju, vraćaju se neki poznati likovi

Slika

Pronađena je jedna od glavnih novih uloga u idućoj, četvrtoj sezoni Igre prijestolja. Objavljeno je da će lik Oberyna Martella utjeloviti čileanski glumac Pedro Pascal. Oberyn je mlađi brat Dorana Martella,
kneza Sunčeva koplja i princa Dornea. Ostavio je traga u jednoj od svojih prvih borbi, gdje protivnik umre od naizgled bezazlenih rana zadanih u borbi.
Za njega se zna da ima veliko znanje o raznim otrovima koja je sakupio prilikom putovanja po slobodnim gradovima. Njegova upotreba otrova u konfliktnim situacijama donjele su mu nadimak Crvena guja.
Ima osam nezakonitih kćeri koje su od milja prozvane “Pješčane zmije. Oberyn ih je sve priznao kao svoje , te ih odmalena učio kako se obraniti i biti neovisne.
Trebao bi se pojaviti u četvrtoj sezoni kada dolazi u kraljev grudobran kako bi osvetio svoju sestru Eliju. Pascala smo imali prilike zamijetiti u CBS-ovoj pravničkoj drami The Good Wife,
posljednjoj novoj USA-ovoj seriji Graceland te otkazanoj ABC-evoj drami Red Widow. Guja je jedan od najočekivanijih castinga jos od prve sezone,
a producenti David Benioff and DB Weiss kažu: “Crvena guja je šarmantan i seksi… Vrlo privlačan, a vođen mržnjom. Dečki ga vole, cure ga vole i on voli njih, jedino ako se ne prezivaju Lannister!”
Također, u četvrtoj se vraćaju još neki likovi koje nismo viđali prošle dvije sezone. Vraća se Ser Alisea Thorne (Owen Teale), brat noćne straže, a sjećamo se kako je zadavao prilične muke novopridošlicama,
Johnu Snowu (Kit Harington) i Samwellu Tarlyju (John Bradley). Zatim, vraća se i Andy Beckwith u ulozi Rorgea, koji bio zatvoren sa Jaqenom H’gharom na putu prema Zidu te Kate Dickie kao Lysa Arryn, sestra Catelyn Stark.
Hoćemo li je ponovo gledati kako doji svoga popriličnog odraslog sina?
Pretpostavka je da ce to značiti i povratak Roberta Arryna, njezinog sina, kojeg glumi Lino Favioli. Neslužbeno je potvrđen i Dominic Carter, kao Janos Slynt.
Ne možemo zaboraviti njegovu izdaju Neda Starka (Sean Bean) i svi smo se veselili kada ga je Tyrion Lannister (Peter Dinklage) prisilno poslao da se prijavi u službu noćne straže.
Veselimo se najnovijem dodatku glumačkoj postavi kao i povratku starih, u iščekivanju povratka serije idućeg proljeća.


serijala.com


Vrh
UtherPendragon
Post  Tema posta: Re: Game Of Thrones  |  Poslato: 10 Jul 2013, 07:49
Korisnikov avatar
Razarač
Razarač

Pridružio se: 10 Okt 2012, 20:36
Postovi: 6089

OffLine
ajoj tek iduceg proleca

_________________
skriveni tigar pritajeni zmaj


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 170 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker