Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 28 Mar 2024, 20:49


Autoru Poruka
MeGi
Post  Tema posta: Re: Ezel  |  Poslato: 03 Feb 2013, 17:33
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Slika
Slika

Zvijezda serije 'Ezel' Kenan Imirzalioglu i Berguzar Korel, proslavljena kao Šeherezada, novi su par u svijetu turskih serija.


U novoj seriji 'Karadyji', koja se počela emitirati krajem 2012. godine, Imirzalioglu glumi odvažnog Mahira, koji će učiniti sve da obrani čast svog oca, optuženog za ubojstvo državnog odvjetnika. Na tom putu upoznaje sutkinju Feride, koju glumi Berguzar Korel.
Kako se radnja serije događa u sedamdesetim godinama 20. stoljeća, Kenan Imirzaglioglu je za ulogu pustio guste brkove, s kojima je nekim obožavateljicama još privlačniji.




Dvije velike turske zvijezde snimile su naslovnicu za tamošnje izdanje magazina Marie Claire, pogledajte kako je bilo na snimanju:



Objavljeno: 30-01-2013.

Gloria.Hr

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Ezel-Kenan İmirzalıoğlu  |  Poslato: 05 Avg 2013, 14:51
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
ŠOK: Ezel uhapšen zbog droge! (VIDEO)

[b]Prilikom policijske racije u Turskoj priveden je Kenan Imirzalioglu, za koga se sumnja da je umešan u dilovanje narkotika, kao i nekoliko glumaca koji su nakon privođenja bili na lekarskom pregledu


Slika

Kenan ImirzaliogluFoto: kenanimirzalioglu.net
Istambulska policija uhapsila je u raciji zbog droge oko trideset osoba među kojima je Kenan Imirzalioglu, koji se proslavio ulogom zavodnika Ezela, kao i nekoliko turskih glumaca.

Slika

Turska policija trenutno vrši veliku akciju suzbijanja trgovine narkoticima, a racije su izvršili u Istanbulu, Ankari, Bodrumu i Kusadasiju.

Kenan ImirzaliogluFoto: Vogue
U policijskoj akciji, u kojoj je uhapšen i Ezel, privedeno je još tridesetak osoba, a među njima je i nekoliko turskih glumaca. Oni su odmah odvedeni na lekarski pregled, a zatim privedeni u odsek instambulske četvrti Fatih.

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... JvHSzUGpCg

Turska policija već osam meseci priprema ovu akciju, u kojoj su prisluškivali telefone brojnih dilera povezanih s poznatim osobama. Objavljen je i način na koji su dileri radili.

Dobili bi poziv s imenom poznate osobe, čije je ime znalo biti izmenjeno, drogom koja se naručuje i mestom dostave. Dileri bi tada s robom dolazili na naručenu adresu i obavljali primopredaju.

Kenan ImirzaliogluFoto: kenanimirzalioglu.net
Osim što se radilo o pojedinačnim dostavama droge, dileri su posećivali i zabave poznatih. Među drogom koja se mogla naručiti su marihuana, kokain i ostale droge, kao i neki lekovi.

Da podsetimo, ovaj popularni glumac je pre par meseci uslikan kako se tetura prilikom izlaska iz jednog noćnog kluba.

(J. J./24sata.hr)[/b]

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Ezel-Kenan İmirzalıoğlu  |  Poslato: 12 Avg 2013, 16:28
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
EZEL: Nisam kupovao kokain, nego kikiriki i suve kajsije!

[b]Turski glumac Kenan Imirzalioglu je u policiji ispričao da je drogu koristio samo nekoliko puta u prethodne dve godine, a nakon izlaska iz pritvora izjavio je da je od svog dilera nabavljao samo grickalice


Slika

Kenan ImirzaliogluFoto: kenanimirzalioglu.net
Glumac Kenan Imirzalioglu, poznatiji kao Ezel, koji je nedavno zajedno sa još nekoliko kolega uhapšen zbog sumnje da je umešan u dilovanje droge, prvo je izjavio da se kaje zbog korišćenja narkotika, kao i da bi umesto u zatvor trebalo da ide na odvikavanje, a sada je “objasnio” da je od svog dilera kupovao samo kikiriki, semenke i druge zanimacije za navijače, a nikako kokain!


Tokom informativnog razgovora, Imirzalioglu je ispričao da je drogu koristio svega nekoliko puta u prethodne dve godine, a nakon što je pušten iz pritvora rekao je da se kaje zbog svega i da mu je policijska akcija dobro došla da se oslobodi zavisnosti od narkotika.

Nekoliko dana kasnije, vickasti Kenan rasvetlio je i misteriju o tome šta je telefonom naručivao od izvesnog Eraja Ozbala, kojeg policija sumnjiči da je bio glavni diler u glumačkim krugovima.

- Od Eraja sam kupovao suve kajsije, orahe, pistaće, kikiriki i slične istočnjačke grickalice, i to sam uglavnom telefonom naručivao. Uostalom, u mom automobilu su pronađene dve kese sa grickalicama – zaključio je turski glumac.

(Telegraf.rs / Aksam.com.tr)[/b]

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
Lila
Post  Tema posta: Re: Ezel-Kenan İmirzalıoğlu  |  Poslato: 06 Apr 2014, 10:20
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 11 Jun 2012, 19:19
Postovi: 3470

OffLine

_________________
Nisu vazne godine u tvom zivotu,
nego je vazan zivot u tvojim godinama
Momo Kapor


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 82 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   
cron

Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker