Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 19 Mar 2024, 08:59


Autoru Poruka
MeGi
Post  Tema posta: Re: Slomljeno srce  |  Poslato: 07 Maj 2014, 11:09
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Dobro je meni moja sestra govorila NE ZALJUBLJUJ SE NE, I NE
ali eto desilo seeeee .
EEjjj koji sam ja dalabu
da nasednem na komplimente ,na fine rjeci....eeej cuj slatkisu moj lepi,volim ja tebe, ti si divna EEEJ [zenskismeh.gif] da li se smijat ili plakat
jos sam na sve bila sprmena, cim me zovne 5 do 12 da izadjem iz kuce da se ne javim mojima,eeej [zenskismeh.gif]
Zbog kogaaa
DVAAA PUTAAA sedim kuci spremna za grad DVAAA PUTA i oba puta dobijem ispalu [zenskismeh.gif] idem kod sestre sa sve torbom, njeni skontali misle ja napokon nasla momka,kad ono sipak [zenskismeh.gif] Drugi put se u zivotu zaljubim, ja se brzo zaljubim ali tesko odljubim
i to na prvi pogled....ima il nema hemije [zenskismeh.gif]
jos sebi govorim smrsaces ti Megi ,smrsat, sve njegove bivse su kao manekenke i bices vala i ti...danima ne jedem lebac **bem ti lebaac [zenskismeh.gif]
i mrsam ja,mrsam i jos cu
Cekam poruke,uplacujem promocije za poruke za net,da visim 24h za telefonom, jos hocu da kupim novi tel da imam viber
da se i tu cujemo....ne spavam kako treba ,zbog koga.eeej zivoteee
Ne mogu ja ovo, kako je tesko uffff sta mi se desava [zenskismeh.gif]

Jadni ljudi koji sa nekim budu dugo i taj ih ostavi,ja ne znam kako bi to izdrzala kad mi i ovo tesko

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Slomljeno srce  |  Poslato: 07 Maj 2014, 11:18
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Jos se desi i ja prva da posaljem poruku, da ne ispadne da nisam zainteresovana
da ne ispadne da sam drvo, kao sto rekao
eeej ja da trcim za nekim [zenskismeh.gif]
Ma procitala sam ja njega odmah, razum ga procitao ali ne i srce [zenskismeh.gif]
ebem ti Tita
eeej jos on mene tu oce napija ,umesto da kao stariji bude zreliji,da kaze da se ne valja opijati [zenskismeh.gif]
Majmun jedan shupogljavi!
Ma nek se samo proba javiti, necu odgovarati,ima sve da izbrisem
evo i telefon cu prodam
Hoce neko da kupi
za 30 e tac govnooo [zenskismeh.gif]
ugffffff

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
GiGi
Post  Tema posta: Re: Slomljeno srce  |  Poslato: 07 Maj 2014, 11:24
Korisnikov avatar
Karolina Riječka

Pridružio se: 25 Mar 2013, 12:13
Postovi: 18509

OffLine
Ajme Megi...uz sve ove svoje muke uspjela si me nasmijati... :D

Ono što sam ja naučila iz jednog svog primjera je to da nikad više prva ne pošaljem poruku... [shakinghead.gif] Od sada sam dama...čekam dok ne dočekam pa makar i nikad ne dočekam [kez.gif]
E a najgori su oni tipovi koji imaju onaj čuveni điđi-miđi pa me zaobiđi stil...muvaju te, simo-tamo...razmijeniš broj s njim i sljedeće jutro doznaš da ima curu... [13uh.gif]

_________________
Plesala bih s tobom
kroz najprometnije ceste
jedan tango kroz crveno
tamo gdje nitko ne bi plesao
na vrhu Hendrixovog mosta
i to mi ne bi bilo dosta...


Vrh
MeGi
Post  Tema posta: Re: Slomljeno srce  |  Poslato: 07 Maj 2014, 11:37
Korisnikov avatar
Born to die

Pridružio se: 22 Maj 2012, 18:51
Postovi: 40996

OffLine
Smejem se ,smejem se a plakao bih
Smjehoom pokrijem strah :D

_________________
Od svih super moci mene zapadne da sam dete debil!


Vrh
neno
Post  Tema posta: Re: Slomljeno srce  |  Poslato: 15 Feb 2017, 12:09
Korisnikov avatar
rang
rang

Pridružio se: 10 Feb 2017, 19:00
Postovi: 771

OffLine
Na žalost, još nisam oženjen, a do duše bio sam vjeren, ali do vjenčanja nije došlo zbog ovoga:

"Za Novu Godinu htio sam verenici da kupim rukavice, koje bih joj poslao u paketiću sa pismom. U prodavnici sam sreo koleginicu sa fakulteta koja je kupovala gaćice. Nespretnošću, prodavačica je zamjenila poklone. Tako da je koleginica uzela rukavice a ja gaćice, Poslavši verenici misleći da su rukavice. Sada zamišljam verenicu ispod novogodišnje jelke kako otvara
poklon i čita pismo:

"Draga verenice,

Dugo sam razmišljao čime da te obradujem i dokažem svoju ljubav. Zadnji put sam konačno primjetio šta ti treba pa ti šaljem u paketiću. Želeo bih da u njima provedeš divne trenutke. Želeo bih biti pored tebe kada ih budeš navlacila i tek se u pismu usudjujem reći da bi ih poljubio. Jako su mi se svidjele, pa sam bio ubjedjen da će se svidjeti i tebi. Namjerno sam uzeo manji broj jer će se vremenom i zbog česce upotrebe raširiti, a zna se da su ljepše kada su tako priljubljene. Imale su takve do članaka ali što su krace brže se skidaju. Mislio sam kupiti obložene krznom ali takve bi ti smetale a osim toga krzno golica a i prevruće su što sam primjetio kod koleginice. A probao sam ih i na prodavačici. Uskoro ce proljeće ali koliko mi je poznato ti ih tada ne nosiš. Ne zaboravi ih kada podješ sa prijateljicama u diskoteku. Kupio sam namjerno takve koje se brzo skidaju ako se žuri tebi i tvojim prijateljicama. Neće dugo biti čiste jer ljudi imaju prljave ruke, a koliko znam ti si sa ljudima stalno u kontaktu. Još nešto ako ti se ne svidjaju možeš ih zamjeniti prodavačica ce ti drage volje dati druge. Kada se budu pocijepale nemoj ih baciti jer ću pod stare dane njima brisati naočare budući da su još uvek natopljene mirisima koji će me zauvjek podsjećati na tebe i tvoju ljubav.

Zauvek tvoj... [zid.gif]


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 33 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker