Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 07 Maj 2024, 19:11


Autoru Poruka
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Zvezdama Granda  |  Poslato: 25 Jun 2013, 00:36
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
AMAR: Pola nagrade sam dao najboljem drugu! (FOTO)

"Iz prijateljstva se rađa velika ljubav, oženiću se Aleksandrom, ali ne odmah, već u narednih pet godina", rekao je za Telegraf Amar Jašarspahić, koji je danas preuzeo ključeve svog novog stana koji je dobio kao nagradu

Slika

Pobedniku ove sezone “Zvezda Granda” Amaru Jašarspahiću, koga publika zna kao Gileta, nakon samo dva dana od proglašenja dodeljene su obećane nagrade – novčana od 300.000 dinara, koju je, kako kaže, podelio sa najboljim drugom i potpuno opremljena garsonjera na Vidikovcu od trideset kvadrata, u koju planira da se useli već večeras.


Amaru je ključeve  od novog doma uručila Vesna Milanović, portparol “Granda”, a sam Amar i dalje ne veruje šta mu se desilo preko noći.

- Osećaj je neopisiv… bum! Iskreno vam kažem da ovo nisam očekivao. Još uvek nisam shvatio šta se dešava, odjednom stan i 300.000 dinara i album, još sam pod utiskom – sa oduševljenjem je rekao Gile za Telegraf.

Slika
Foto: Marko Todorović

Budući da brojni mediji pišu kako Amar nije imao konkurenciju i da je njegova pobeda bila izvesna, on, s druge strane, tvrdi da nije bilo baš tako i navodi da su mu glavna konkurencija bili Miloš Brkić i Aleksandra Prijović, i ovom prilikom odgovara na spekulacije da su njih dvoje u vezi.

- Iskren da budem, Aleksandra i ja smo najbolji prijatelji, ali se iz prijateljstva se velika ljubav stvara – rekao je Gile, i dodao da će je pozvati na useljenje, ali i da sebe vidi sa njom i za pet godina.

Slika
Foto: Marko Todorović

Kako sam kaže, ženidba dolazi u obzir, ali tek u nekoj budućnosti, dok za sada pored sebe želi iskrenu devojku koja neće biti sa njim zbog njegovog uspeha.

Pevač ističe da se oseća kao zvezda, ali i da nije zaboravio svoje prave prijatelje.

- Što se tiče nagrade, pola sam dao najboljem drugu jer on sada nigde ne radi, tu je za mene uvek, i pošto ja nemam položeno, on me svuda vozi – iskren je bio Jašarspahić i dodao da je od nagrade kupio i mobilni telefon jer je izgubio tačno 47 komada do sad.

Slika
Foto: Marko Todorović

Od pevača na našoj estradnoj sceni Amar izdvaja Sašu Matića kao uzora, dok bi duet voleo da snimi sa zvezdom “Granda” Milošem Brkićem.

- Od poznatih pevača, želeo bih da sarađujem sa Acom Lukasom zato što je tip, jednostavno, sila – kaže mladi pevač.

Pobedu je doživeo kao veliku stvar u životu, i dok se kod njega u Kaknju uveliko slavi, Gile kaže da već večeras planira da se useli u svoj novi dom i napravi žurku useljenja svoje prijatelje i kolege sa kojima se takmičio prethodnih devet meseci.

Slika


telegraf

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Zvezdama Granda  |  Poslato: 25 Jun 2013, 19:32
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Pobednik “Zvezda Granda” Amar Jašarspahić Gile dobio stan!

Slika

Grand Produkcija ispunila je svoje obećanje – pobednik muzičkog takmičenja “Zvezde Granda” Amar Jašarspahić Gile dobio je jednu od nagrada –  stan u Beogradu. Mladi pevač uselio se danas u stan od 30 kvadrata na Vidikovcu, a ključeve mu je uručila Vesna Milanović, PR Grand Produkcije.
“I Gile napokon u svom stanu nakon pobede, 168 718 vaših glasova je bilo dovoljno za to. Hvala vam još jednom na svemu“, zahvalio se pevač fanovima nas svom Fejsbuk profilu.
Gile će uskoro snimiti album i održati besplatan koncert u Kaknju, njegovom rodnom gradu.

Slika

Slika

Slika

Slika


Svet

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Zvezdama Granda  |  Poslato: 25 Jun 2013, 20:17
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Danas se očekuje Giletov dolazak! Koncert Zvezda Granda ipak 5.jula

Slika
Bilbord dobrodošlice za pobjednika Zvezda Granda

Pobjednik ovogodišnjeg takmičenja Zvezde Granda, Kakanjac Amar Jašarspahić Gile, danas će doći u Kakanj u 20.00h. To smo sinoć saznali gledajući Pinkovu emisiju "Narod pita". U Giletovu čast predstavljanja Kaknja u najboljem svjetlu, općina Kakanj je dala izraditi veliki bilbord u centru grada sa natpisom "Gile ti si ponos Kaknja". Večeras se očekuje ogroman broj građana koji će pozdraviti svog šampiona na ulicama Kaknja.
Kakanj će biti domaćin i velikog koncerta finalista Zvezda Granda na stadionu Rudara. Gile najavljuje 30.000 posjetilaca. Iako je koncert bio najavljen 4.jula, ipak će biti pomjeren za 5.juli.
Amaru dodjeljen stan u Beogradu



kakanj-x

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Zvezdama Granda  |  Poslato: 25 Jun 2013, 20:21
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Ogromno interesovanje vlada za koncert zvijezda Granda u Kaknju!

Slika

Ogromno interesovanje vlada za koncert zvijezda Granda koji će u petak 5. jula 2013. godine biti održan u  Kaknju (čekamo zvaničnu potvrdu datuma i satnice od strane Granda). Općinu Kakanj svakodnevno pozivaju građani brojnih gradova BiH. Interesiraju se za datum održavanja koncerta i sl. Posebno veliko interesiranje bilježimo u Mostaru i Goraždu, saopštava službena stranica općine Kakanj.


kaportal

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Zvezdama Granda  |  Poslato: 25 Jun 2013, 20:29
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Ljubav u doba “Zvezda Granda”: Smuvali se Milan Mitrović i Katarina Grujić!

Slika

Milan Mitrović u šemi je sa koleginicom Katarinom Grujić.
Voditelj emisije i nekadašnji učesnik “Zvezda Granda”, Mitrović odnedavno je u vezi s koleginicom iz poslednje garniture mladih pevača. Njih dvoje su se upoznali tokom takmičenja na kojem je Katarina ušla u finale, a Milan zajedno s Anom Sević vodio ceo serijal. Iako su dugo krili da su se zaljubili jedno u drugo, otkriveni su nedavno, kada su se do jutra provodili na jednom beogradskom splavu.
“Milan je u klub došao sat vremena posle ponoći, a samo nekoliko minuta kasnije pridružila mu se crnokosa devojka koju prisutni u prvi mah nisu prepoznali. Nešto kasnije svima je bilo jasno da je u pitanju Katarina. Nije bila namontirana kao na televiziji, pa je zbog toga nisu prepoznali, ali su je na kraju odale brojne tetovaže. U jednom momentu sela je Milanu u krilo. Razmenjivali su nežnosti, kačila mu se oko vrata, mazila ga, ljubila”, kaže izvor Kurira koji se zatekao na licu mesta.
Da joj se Milan dopada, Katarina je potvrdila posle finalne večeri. Na pitanje koji je njen tip muškarca, kao iz topa je odgovorila: “Milan Mitrović”. Ne verujemo da treba jači dokaz od toga, ali i fotografije koje objavljujemo.
Pozvali smo Katarinu i Milana da nam daju komentar, ali nisu bili dostupni.

Slika


Svet

_________________
Slika


Vrh
Senka
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Zvezdama Granda  |  Poslato: 26 Jun 2013, 02:58
Korisnikov avatar
Vječita sanjalica
Vječita sanjalica

Pridružio se: 18 Apr 2012, 12:07
Postovi: 45921

OffLine
VIDEO&FOTO / Dočekan k'o Tito: Gileta policija dovela do bine

Veliki plakat sa natpisom 'Ti si ponos Kaknja'.

Slika

Slika

Slika

Slika

Večeras su fanovi iz cijele Bosne i Hercegovine u Kaknju priredili spektakularan doček za Amara Jašarspahića Gileta pobjednika muzičkog takmičenja 'Zvezde Granda'.
 
Gile je dočekan uz veliki vatromet i skandiranje njegovog imena, te uz veliki plakat sa natpisom 'Ti si ponos Kaknja'.
 
Zbog ogromne gužve koja je vladala Jašarspahića je policija dovela do bine sa koje se obratio prisutnima, javlja Bportal.

Amar Jašarspahić Gile već je snimio svoju prvu pjesmu, koju će u subotu premijerno izvesti na televiziji Pink.





24satainfo

_________________
Slika Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Zvezdama Granda  |  Poslato: 30 Jun 2013, 01:30
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Milena napala Milicu Pavlović! VIDEO+FOTO

Nova vrcava pevačica

Slika

Direktor "Grand produkcije" Saša Popović dao je interesantan savet Mileni Novaković pre nego što je ona izašla na scenu da otpeva svoju novu pesmu "Tajni kod", koju je dobila kao finalista poslednje završene sezone.
 
–Vidi Milena. Ti si iz Leskovca kao i Milica Pavlović. Malo više vrckaj, budi još energičnija na sceni. napadni Milicu Pavlović, dao je savet Popović mladoj pevačici, što je ona i poslušala jer je kasnije zavrckala uz svoj "Tajni kod" za desetku.
 
Milena je ekskluzivno za "Pulsonline" otkrila kako doživljava takmičenje Milice i nje na sceni.
 
–Milicu doživljavam kao uzora. Ona je pomerila granice na našoj muzičkoj sceni. Ne verujem da će mi ona zameriti što sam zavrckala kao i ona. Bila bih presrećna da imam karijeru kao ona. Uz naš južnjački temperament koji posedujemo, teško se možemo obuzdati uz note brže dens muzike i trudila sam se uvek kada sam sa njom da učim od nje, izjavila je Nokakovićeva za naš portal.

Inače, interesantno je da su Milena i Milica iz istog grada i da su išle zajedno u srednju školu.

Slika
 
Poznato je i da je Leskovčanka pronašla svoju ljubav u takmičenju – mladog pevača Dejana Čavića. Zanimalo nas je da li sada postoji ljubomora, naročito nakon ovako atraktivnih scenskih nastupa koji će pratiti njene naredne nastupe i promovisanje nove pesme.
 
–Dejan je divan. Podržava me u svemu, zbog njegove podrške sam. ja mislim stigla do kraja. Do sada sam pevala balade i mislim da sam dokazala svoj glasovni dijapazon. Sada je vreme za pravi letnji hit i vrckanje, zaključila je Milena, a vi poslušajte njenu prvu pesmu.


 


puls

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Zvezdama Granda  |  Poslato: 01 Jul 2013, 01:46
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Rada Sarić i Dinča napravili lom u Ljubljani! FOTO

Dobro im ide

Slika

Zvezde "Granda" Rada Sarić i Milan Dinčić Dinča sinoć su napravili fenomenalnu atmosferu na zajedničkom nastupu u popularnom ljubljanskom klubu "Remezzo". Klub je bio prepun, a publika je bila oduševljena vokalima i energijom mladih pevača.
 
Sarićevoj je posebno značio ovaj uspešan nastup jer je na početku karijere, a juče je u emisiji "Zvezde Granda" i premijerno predstavljena nova pesma "Moje lepi Đavole", koju je dobila kao finalistkinja poslednje završene sezone ovog muzičkog takmičenja.
 
Pesma je već izazvala različite reakcije, a poslušajte je i vi pa procenite da li vam se sviđa Radina prva pesma...
 


puls

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Zvezdama Granda  |  Poslato: 04 Jul 2013, 02:32
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Milena Novaković zbog ogromnih bolova jedva izdržala snimanje!

Nije joj bilo lako

Srbija-forum

Mlada pevačica Milena Novaković na snimanju „Grand parade“ imala je velikih problema.






Ona već nekoliko dana ima velike bolove u bubrezima zbog čega joj svako kretanje predstavlja veliki napor, saznaje „Pulsonline“.



Novakovićeva u ponedeljak baš zbog ovog zdravstvenog problema nije gostovala u emisiji „Narod pita“, ali je za snimanje „Grand parade“ stisla zube i ponela se profesionalno iako joj je svaki pokret, pogotovo uz njenu novu temperamentu pesmu, stvarao velike poteškoće.



Dok se Milena bori sa zdravljem, njena nova pesma „Tajni kod“ odlično prolazi kod publike, pa se nadamo da će se uskoro ona oporaviti kako bi mogla da da svoj maksimum na sceni, pogotovo što joj u nedelju predstoji zajednički koncert svih finalista „Zvezda Granda“ u Kaknju.




puls

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Zvezdama Granda  |  Poslato: 06 Jul 2013, 01:11
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
TRANSFORMACIJA: Aleksandra Prijović u atraktivnom izdanju!

Izgleda da je Prijovićeva poslušala kritike jer se na snimanju emisije "Grand šou" pojavila u nesvakidašnjem, atraktivnijem izdanju, a fotografiju je postavila na svoj Fejsbuk nalog

Slika

Mlada pevačica Aleksandra Prijović navikla je publiku tokom takmičenja "Zvezde Granda“ da je gleda u haljinama u kojima je delovala elegantno.

Zbog svojih izdanja na sceni dobijala je i zamerke da izgleda starije i često je dobijala savete da bi trebala da se oblači u skladu sa svojih 17 godina.

Izgleda da je Prijovićeva poslušala kritike jer se na snimanju emisije "Grand šou" pojavila u nesvakidašnjem, atraktivnijem izdanju, a fotografiju je postavila na svoj Fejsbuk nalog.

Da li će se njenoj publici koja ju je navikla u smernim izdanjima dopasti kao "vamp" pevačica, ostaje da vidimo, ali sudeći po komentarima ispod fotografije, svi su oduševljeni.

Slika

Inače, ona ovih dana promoviše svoju pesmu "Još večeras plakaću za tobom“ koja je pobrala za sada odlične kritike, a sama Aleksandra se nada da će to biti pesma koja će trajati duže od jednog leta.
Aleksandar, osim po lepom pevanju, poznata je i po aferi sa pobednikom Zvezda granda 2013., Amarom Giletom Jašarspahiće.

Podsetimo, pričalo se da su Zvezde Granda Aleksandra Prijović i Amar u tajnoj vezi, a te priče su se još više raširile posle njegove pobede kada mu je Aleksandra, na slavljeničkoj žurki, na uvce otpevala dve pesme.

Bosanski mediji su čak pisali da je pobednik Zvezde Granda morao da spreči tuču između Giletove simpatije Emine i Aleksandre. "Mi se družimo i najbolji smo prijatelji, ali ne znam da li će nešto da se desi iz tog prijateljstva."



kurir

_________________
Slika


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker