Pogledaj neodgovorene postove
Pogledaj aktivne teme
Danas je 27 Apr 2024, 19:08


Autoru Poruka
Astra
Post  Tema posta: Šta u novinama piše o Zvezdama Granda  |  Poslato: 29 Maj 2012, 07:04
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
ZVEZDE GRANDA // Izbačen Miroslav Radulović!

Muzičko takmičenje "Zvezde Granda" održano je u nedelju, a izbačen je Miroslav Radulović Mirče!

Slika

Izbačen Mirče!
Direktor "Grand Produkcije" Saša Popović zbog muzičkog takmičenja "Eurosong" odložio je svoju emisiju "Zvezde Granda" za nedelju, kada su gledaoci odlučili o sudbini još jednog kandidata.
Publici se predstavilo osam kandidata, a njihove glasovne sposobnosti, ponašanje na sceni i izgled ocenjivao je žiri koji se potrudio da kandidatima da korisne savete, a najveći broj bodova osvojila je Vanja Mijatović čiji glasovi su duplirani.
Takmičenje je napustio Miroslav Radulović Mirče, koji je osvoji najmanji broj glasova, a u sledeći krug su se plasirali Vanja Mijatović, Nadica Ademov, Nikolina Kovač, Milica Pavlović, Andreana Čekić, Nikola Nešić, Slobodan Rakić i Darko Martinović.


Opera

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Zvezdama Granda  |  Poslato: 29 Maj 2012, 07:30
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Čitaoci portala svet.rs su izabrali: Milica Pavlović je favorit u takmičenju “Zvezde Granda”!

Slika

Za nepunih mesec dana očekuje nas finale takmičenja za ovogodišnju “Zvezdu Granda”. Do kraja izbora ostalo je još nekoliko emisija u kojima će se od takmičenja oprostiti dva kandidata, ali zato za sve njih postoji i mogućnost povratka u baražu. Upravo zbog toga, dragi naši čitaoci, pitali smo vas ko je po vašem mišljenju zaslužio da ove godine ponese laskavu titulu “Zvezde Granda”.
U prethodnih nekoliko sezona pobednici ovog takmičenja bili uglavnom momci: Bane Mojićević, Dušan Svilar, Darko Lazić i Stefan Petrušić, dok je jedina devojka koja je uspela da pobedi bila Milica Todorović.
Sudeći po glasovima posetilaca portala svet.rs, posle nekoliko godina pobednica ovog muzičkog takmičenja će biti devojka. Naime, pripadnice lepšeg pola su na našoj listi zauzele prva tri mesta. Najviše glasova i pobedu odnela je Milica Pavlović, kojoj je od pristiglih 3.096 pripalo čak 714, odnosno 23%. Odmah iza dvadesetogodišnje Leskovčanke, na drugo i treće mesto plasirale su se “povratnice” iz prošlogodišnjeg takmičenja – Andreana Čekić i Nikolina Kovač. Sa 695 glasova (22%) drugo mesto pripalo je Andreani, a treće Sarajki Nikolini, za koju je glasalo 384 (12%) posetioca našeg portala.
Od četvrtog do šestog mesta plasirali su se Nikola Nešić (263), Miroslav Radulović (249) i Vanja Mijatović (240) – svo troje sa po 8% glasova.
Darko Martinović i Slobodan Rakić osvojili su po 6, mlada Subotičanka Nadica Ademov 4, a Nikola Bokun 3 posto od ukupnog broja pristiglih gradova.
Šesta “Zvezda Granda” biće izabrana 23. juna, tokom finalne večeri u beogradskoj Areni, a da li će to zaista biti Milica ostaje nam da sačekamo!

Slika


Svet

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Zvezdama Granda  |  Poslato: 29 Maj 2012, 17:34
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Slava košta: Roditelji Zvezda Granda u finansijskim problemima!

Slika

Takmičenje u ovogodišnjim “Zvezdama Granda” polako se privodi kraju. Iz nedelje u nedelju ispada po jedan od takmičara, i svi iščekuju taj 16. jun kada će se saznati ko je pobednik i ko će od trenutno deset preostalih ponetu tu veliku titulu.
Koliko konačni ishod takmičenja očekuje publika, nije ni blizu želji samih pevača i pevačica čiji su roditelji bukvalno zapali u ogromne dugove kako bi pokušali da preko “Granda” ostvare veliki uspeh svoje dece, a samo nekolicina od njih će zaista u tome i uspeti. Kako Pulsonline saznaje, roditelji mlade i talentovane Subotičanke Nadice Ademov plaćaju oko 40.000 dinara za autobus za navijače, a to je samo deo troškova. Zbog svega je porodica Ademov u velikim dugovima i teško da će se iščupati, pogotovo ako je ceo dosadašnju ulog bio uzaludan.
Sličnu situacija je i kod drugih. Otac Kraljevčanke Vanje Mijatović žali što dan traje samo 24 sata. “Sin mi završava sa studijama u inostranstvu i puno smo tamo uložili para, sada još pomažemo i Vanji. Ne znam više koji još posao da nađem da sve izdržim. Ne mogu da se radujem kada ispadne ni nečije tuđe dete jer znam koliko su i njihovi roditelji uložili u sve”, požalio se Raco Mijatović.
Koliko će se sva ulaganja i žrtvovanja isplatiti videće se kada se takmičenje završi i kada karijere potencijalnih zvezda krenu uzlaznom ili silaznom putanjom, a svi oni se nadaju najboljem.


Svet

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Zvezdama Granda  |  Poslato: 29 Maj 2012, 17:41
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Saša Popović u čudu: Milica Pavlović puni klubove gde god da nastupa!

Slika

Mlada pevačica Milica Pavlović koja se ove godine takmiči u „Zvezdama Granda“ očigledno je pun pogodak za najveću muzičku kuću u regionu jer kako saznajemo iz izvora bliskih „Grandu“, sami čelnici se čude kako neko ko se skoro pojavio na estradi puni klubove gde god da ima nastupe, što ne polazi za rukom mnogim starijim zvezdama.
Saši Popoviću i „Grand produkciji“ pravo je iznenađenje da atraktivna Leskovčanka uspeva da proda i 2000 karata u klubovima u Srbiji, što je cifra koju ne mogu da ostvare ni mnogo uspešnije pevačice.
“Saša se krsti posle svakog njenog nastupa. Nije mogao da veruje kako je dobro prošla u Paraćinu, Nišu i još na mnogim drugim nastupima”, otkrio nam je izvor iz produkcije.
Što se tiče glasanja, večeras pevaju preostalih devet takmičara, a pored Leskovčanke, za dalji plasman bore se i Nadica Ademov, Vanja Mijatović, Nikolina Kovač, Miroslav Radulović, Andreana Čekić, Darko Martinović, Slobodan Rakić i Nikola Nešić, sa kojim Milica večeras nastupa u Nišu.


Svet

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Zvezdama Granda  |  Poslato: 29 Maj 2012, 17:48
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Saša Popović: Vratio sam Nemanju u “Grand” jer sam znao da mu je teško!

Slika

U emisiji “Narod pita” Saša Popović je kao i uvek bio u elementu, razgovarao sa gledaocima, objašnjavao i imao strpljenja za svakoga ko je pozvao. Jedan od gostiju bio je i Nemanja Stevanović koji se od skora vratio u svoju matičnu kuću. Naime, Nemanju i Milenu Ćeranić nakon učestvovanja na “Farmi” Saša Popović je iz Granda izbacio zbog ružnog i nedoličnog ponašanja.
Spekulacije oko toga ko je inicirao da se Nemanja Stevanović vrati u “Grand” prekinuo je direktor ove kuće, kada je izjavio da se Nemanja nakon raskida njihove saradnje kokrektno ponašao u javnosti i da je smatrao da mladi pevač zaslužuje da se ponovo nađe u najvećoj muzičkoj kući u regionu: “Ovaj posao je kao porodica, ponekada se posvađamo, pa se mirimo. Svi su oni na neki način moja deca, pa se ja ponekada naljutim i pošaljem ih u ćošak. Dobro, nisam Nemanji baš tako rekao, ali poenta je da se za ove dve godine Nemanja pokazao kao jedan vrlo kulturan i smeran mladić”, rekao je Saša i dodao: “Evo da kažem, ja sam pozvao Nemanju i rekao mu dođi nazad u Grand, znam da ti je teško. Jel tako Nemanja?”
Nemanja je samo klimnuo glavom i rekao: “Jeste, tako je”.
Do pre samo 4 meseca Nemanja je vrteo drugačiju ploču, naime u Amidži šou početkom januara rekao je kako u Grandu nije bio slobodan: “U Grandu nisam mogao da biram mnogo, ali sada mogu i vreme je da pokažem šta znam i umem”, ispričao je tada pevač.


Svet

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Zvezdama Granda  |  Poslato: 31 Maj 2012, 11:20
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Saša Kapor duguje za kola

Saša je trebalo da peva na proslavi u auto-centru, ali je izbačen zbog dugova

Slika

Nepoželjan.

Pevač Saša Kapor izbačen je 20. maja uveče iz auto-centra „Stojanović“, gde je trebalo da peva na jednoj proslavi, saznaje Kurir! Kapor je došao na veselje na kojem je trebalo i da nastupi, ali se tome usprotivio jedan od vlasnika auto-kuće čim ga je ugledao.

Očigledno, vlasnik nije bio obavešten o dolasku pevača koji im već duže vreme duguje novac za „škodu oktaviju“, kupljenu kod njih na lizing.

- Proslava je bila u restoranu novog salona „Stojanović“ na Novom Beogradu, a Saša Kapor bio je pozvan da peva. Gosti su već bili tu kad je pevač došao, ali je problem nastao čim ga je ugledao jedan od vlasnika auto-kuće. On se razljutio jer je Kapor kod njih uzeo kola na lizing, ali nije uredno plaćao rate, pa je ostao dužan određenu svotu - kaže izvor Kurira i dodaje:

- Jedan od vlasnika upitao je Kapora ko ga je pozvao, a ovaj mu je odgovorio da ga je pozvao jedan važan gost. Ipak, to nije bilo dovoljno, pa je Saša morao da napusti proslavu - zaključuje naš sagovornik.

Slika

Saša: Nemam veze s tim!

Kapor za Kurir kaže da je bio pozvan na proslavu, ali da se na njoj nije zadržao zbog privatnih obaveza, a ne zbog konflikta s jednim od vlasnika auto-centra.
- Da, bio sam pozvan, zvao me je moj dobar prijatelj. Uopšte nema nikakvog duga. To je bilo pre dve godine zbog „škode oktavije“ i sve je vraćeno. Mada, taj auto i nema veze sa mnom jer je uzet preko firme mog oca - priča Saša i dodaje da se na proslavi nije zadržao (iako je, kako tvrdi naš izvor, pristao da peva) jer je išao sa majkom na večeru.
- Došla mi je mama iz Švedske, otišli smo na večeru i kasnije sam im javio da se neću vraćati - dodaje Kapor.


Kurir

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Zvezdama Granda  |  Poslato: 03 Jun 2012, 18:24
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Šašić tražio da Kebi začepe usta!

Folker se sukobio sa Markom Konom oko pevanja Tome Zdravkovića, čak i muzičkih programa za računar, zbog čega je bilo neprijatno ostalim članovima žirija koji nisu pozitivno gledali nekulturno i neprimerno ponašanje Kojića. Čak je u jednom trenutku jedan od članova žirija – Željko Šašić zatražio da bilo ko reaguje, pa makar i Milka Canić

Slika

Snimanje emisije “Zvezde Granda“ obeležio je folk pevač Dragan Kojić Keba koji je ulazio u verbalne sukobe sa ostalim članovima žirija. Naime, u žiriju je Leontina, s obzirom na mesto gde je sedela, svaki put komentarisala pevanje određenih učesnika u ovom muzičkom takmičenju pre folkera.
Prva neprijatna situcija se dogodila kada je žiri komentarisao pevanje Milice Pavlović. Prvo je Leontina pohvalila scenski nastup Pavlovićeve i provukla da ona odlično nadomesti pevanje, mada je dodala i da kod Milice talenat uopšte ne nedostaje.
To je izazvalo oštru Kebinu reakciju koji je osudio te reči pop pevačice i rekao da ne može ništa da nadomesti pevanje, na šta mu je Leontina odgovorila da nije pratio šta je ona govorila i došlo je do prepucavanja između njih dvoje. Na kraju je Keba verovatno shvatio da se nekulturno ponašao pa je na kraju počeo i da se slaže sa komentarima koje je iznosila Leotina, prenose poznati.info i Scandal.
Tu se nije završilo sa Kebom. Sledeći sukob napravio je folker sa drugim članom žirija, sa Markom Konom. Došlo je do prepucavanja oko pevanja Tome Zdravkovića, čak i muzičkih programa za računar, zbog čega je bilo neprijatno ostalim članovima žirija koji nisu pozitivno gledali nekulturno i neprimerno ponašanje Kojića. Čak je u jednom trenutku jedan od članova žirija – Željko Šašić zatražio da bilo ko reaguje, pa makar i Milka Canić.
Inače, ponašanje folkera, ali i nastupe vaših favorita možete pogledati standarno u subotu na “Pinku“. U takmičenju je ostalo još osam takmičara i to – Milica Pavlović, Darko Martinović, Vanja Mijatović, Andreana Čekić, Nikolina Kovač, Slobodan Rakić, Nikola Nešić i Nadica Ademov.


Kurir

_________________
Slika


Vrh
Astra
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Zvezdama Granda  |  Poslato: 03 Jun 2012, 18:29
Korisnikov avatar
Administrator
Administrator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 02:58
Postovi: 10711

OffLine
Zvezde Granda: Ispao Nikola Nešić

Kao i proteklih nedelje takmičari su se trudili da na što bolji način osvoje naklonost publike i žirija. Nažalost Nikola Nešić nije uspeo u tome, pa je morao da se oprosti od takmičenja samo nekoliko nedelja pred finale u beogradskoj Areni

Slika

Nikola Nešić ispao je sinoć u emisiji Zvezde Granda po drugi put iz takmičenja i pred sam kraj oprostio od velikog finala.

Kao i proteklih nedelje takmičari su se trudili da na što bolji način osvoje naklonost publike i žirija. Nažalost Nikola Nešić nije uspeo u tome, pa je morao da se oprosti od takmičenja samo nekoliko nedelja pred finale u beogradskoj Areni, prenosi Svet.

Šansu da osvoje glavnu nagradu i postanu Zvezda Granda u ovogodišnjoj sezoni dobili su: Milica Pavlović, Nikolina Kovač, Andreana Čekić, Darko Martinović, Nadica Ademov, Slobodan Rakić i Vanja Mijatović.



Kurir

_________________
Slika


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Zvezdama Granda  |  Poslato: 10 Jun 2012, 19:43
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
ZVEZDE GRANDA: Ispala Nadica Ademov, Keba opet vređao Milicu!

Direktan prolaz u finale 23. juna obezbedili su Milica Pavlović, Nikolina Kovač, Darko Martinović, Slobodan Rakić i Vanja Mijatović

Slika

Iz daljeg takmičenja za “Zvezde Granda“, ali sa prilikom da se baražom vrati, ispala je mlada pevačica Nadica Ademov. Ona je zbog najmanje glasova publike morala da napusti takmičenje na samoj završnici, a prilikom proglašenja briznula je u plač, što je prilično rastužilo i Sašu Popovića. Priliku da se bore za pobednika ovogodišnjeg takmičenja 23. juna imaće Milica Pavlović, Nikolina Kovač, Darko Martinović, Slobodan Rakić i Vanja Mijatović, koja je četvrti put u nizu dobila najviše bodova žirija, te su joj se glasovi pristigli od publike duplirali.

Pored Nadice, za sedam dana svoje mesto u poslednjoj emisiji u ovoj sezoni tražiće i Aleksa Radenković, Aleksandra Marjanović, Nikola Bokun, Miroslav Radulović i Nikola Nešić.

Slika

Dragan Kojić Keba je kao i u prethodnoj emisiji bio član žirija i nije odoleo da ponovo ne izvređa jednu od takmičarki, atraktivnu Milicu Pavlović iz Leskovca, za koju je rekao da je plastična.

- Mislim da žuriš da dođeš brzo do slave - rekao je Keba Milici, na šta mu je ona odgovorila da to nije tačno i da je to samo njegov utisak.

Pomalo se stiče utisak da je ovaj sukob postao ličan, jer se proteže od prošlog vikenda, a manifestovao se i u ponedeljak u emisiji “Narod pita”.

Nakon silnih kritika koje je Keba uputio Pavlovićevoj i dodelio joj osam bodova, mlada Leskovčanka mu je otpevala “I Will Always Love You”, pokazujući da je komentari folkera nisu uzdrmali. Kako Keba ne bi ostao dužan, to izvođenje je ocenio sedmicom.

Bilo je i sitnog sukoba između producenta Perice Zdravkovića i Kebe. Producent je Milici dodelio deset bodova, pa je Keba prokomentarisao da je to zbog toga što je i Zdravković iz Leskovca. Tada je producent prokomentarisao da bi želeo da mu daju Kebin mozak da se odmori.

Inače, pojedini članovi žirija iskoristili su priliku da se našale na Kebin račun, pa je tako folk pevač Aca Ilić podsetio na Kebin gaf od prošlog puta kada je pogrešio da se srpski pesnik zove Slobodan, a ne Milan Rakić.


Telegraf


Vrh
Nina
Post  Tema posta: Re: Šta u novinama piše o Zvezdama Granda  |  Poslato: 13 Jun 2012, 04:10
Korisnikov avatar
Moderator
Moderator

Pridružio se: 13 Apr 2012, 14:33
Postovi: 5555

OffLine
Zvezda "Granda" odžeparena!

Aktuelnom učesniku muzičkog takmičenja „Zvezde Granda“ Nikoli Bokunu nedavno su ukrali novčanik.

Slika

Aktuelnom učesniku muzičkog takmičenja „Zvezde Granda“ Nikoli Bokunu nedavno su ukrali novčanik.

Naime, dok se mladi pevač šetao Knez Mihailovom ulicom, nestao mu je buđelar sa parama i dokumentima, što je Nikola primetio tek kasnije.
- Nestao mi je novčanik pre nekoliko dana. To sam shvatio tek kada sam ušao u jednu radnju u nameri da pazarim. Ne verujem da sam ga negde zaboravio, tako da je jedino objašnjenje da mi je neko uzeo dok sam šetao Knez Mihailovom. Najveći problem mi je što ponovo moram da vadim dokumenta, a sreća je što nisam imao mnogo novca - izjavio je Bokun za naš list.
Inače, Nikola će se u subotu takmičiti u baražu takmičenja „Zvezde Granda“. Ukoliko osvoji najveći broj glasova publike, proći će u finale, koje se održava 23. juna.


Alo


Vrh
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Pogled za štampu

Ko je OnLine
Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju
Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Idi na:   


Obriši sve kolačiće boarda | Tim | Sva vremena su u UTC + 2 sata

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
DAJ Glass 2 template created by Dustin Baccetti
Prevod - www.CyberCom.rs
eXTReMe Tracker